בחזרה

נופש חורפי באירופה

• שלום לכולם,

בן זוגי ואני רוצים לנסוע לטיול באירופה בחודש ינואר הקרוב, משהו בסגנון נופש רומנטי כפרי (לא סקי), אשמח לשמוע המלצות

תודה,

צופי

• נופש חורפי באירופה
    לטוס למינכן ומשם לטייל באיזור גרמניה או אוסטריה

• נופש חורפי באירופה
    המממ... הייתי מציע (אם ניתן כמובן) לשקול לדחות את הגיחה לפברואר, לא ממש בגלל הקור אלא בגלל שבינואר הימים עדיין מאוד קצרים ואם אתם לא בעיר גדולה זה יכול להפריע. לא שבפברואר יהיה לכם אור עד 22:00 אבל בכ"ז הימים נהיים ארוכים בצורה משמעותית (עוד שעה וחצי של אור יכולים לעשות הבדל רציני בטיול כפרי).

אני אישית משוחד לטובת האי הבריטי (אחרי שנתיים וחצי של מגורים כאן זה רק טבעי) - עם הפאונד ששווה כרגע בערך יורו, קחו טיסה זולה עם תומסון למנצ'סטר ומשם רכב לאיזור האגמים הנפלא (משהו כמו שעה וחצי ממנצ'סטר) או לאיזור צפון ווילס וסנודוניה (הרים, אגמים, טירות, מכרות, רכבות קיטור - בקיצור, נהדר). תוכלו לשלב עם בילוי וקניות במנצ'סטר וליברפול ולבנות טיול נהדר...

לחילופין, תוך 3 שעות אתם עוברים את גלזגו ונמצאים בלב ההיילנדס הסקוטים - שלג על ההרים, האגמים שלווים ואין כמו פאב מסורתי וכוסית ויסקי... Smile

בכל מקרה, תהנו.

• נופש חורפי באירופה
    לנופש זה רק באלפים .
    חזרתי משם יום שלישי ממש יפה הנוף וההרים המושלגים זו חוויה מדהימה מה גם שבנוגע ללינה ישנתי אצל ישראלים שההרגשה שם היא הרגשה הכי ביתית שיכולה להיות.
    אם את רוצה אני יכולה להביא לך את המייל של גילה בעלת הצימר שבו הייתי

• נופש חורפי באירופה
    המקומות שהיצעו קודמיי הם מדהימים אבל לדעתי חופשה זוגית חורפית
    הייתי הולך על טוסקנה!!!
    היינו בשנה שעברה בסוף אוקטובר והיה סבבה.
    לקחנו מלון בוטיק כולל ארוחת בוקר בסביבות 80 יורו ללילה-במלון שבעה חדרים ומסעדה (ניתן לקחת חצי פנסיון ולאכול שם כל ערב-כלכלית זה יוצא כדאי)העיר נמצאת כ 26 ק"מ מפירנצה. כל יום בחרנו מסלול
    לפי מזג האויר (ערים כמו פירנצה למשל, מסלול יין, מסלולים לעירות יפות וציוריות). הימים קצרים אבל בשמוש ב-GPS אין בעיה לחזור מאוחר יותר למלון.
    תבלו ותהנו

• נופש חורפי באירופה
    אנחנו נוסעים 3 פעמים בשנה לחו"ל: סתיו, אביב וחורף. מפאת הקור בחורף אנו נוסעים למקומות עם אקלים נוח יחסית. השנה (בעוד שבוע) ניסע לקוסטה דל-סול (דרום ספרד) מזג האוויר דומה לזה שבארץ ויש המון מה לראות. לנו זו הפעם השניה במקום. לפני שנה למשל היינו ברומא וכל השבוע נהנינו משמש חורפית (חודש פברואר) והיה נפלא. לפני שנתיים היינו בברצלונה ומזג האוויר היה נפלא.
    טיול נעים.

נעול

בחזרה