בחזרה

קניית בשמים בארצות הברית

• האם מישהו יודע אם זול יותר לקנות בשמים בארה"ב מאשר בדיוטי פרי בארץ?
    אם כן, האם יש רשתות מסוימות בהן כדאי לקנות?

תודה

• קניית בשמים בארצות הברית
    בהרבה מקרים, יותר זול לקנות במבצעים בסופר פארם וניו פארם מאשר בדיוטי או בארה"ב. המחירים בדיוטי לרוב זולים יותר מאשר ברחוב בארה"ב.

• קניית בשמים בארצות הברית
    זה נכון שלאחרונה יש ברשתות הישראליות (סופרפארם וכ"ו )מבצעים שווים אטרקטיביים וזולים . אם משווים מוצר זהה לעיתים הארץ כדאי יותר .
    אם לא נעולים על משהו מסוים - ממליצה מאוד לבקר בקומת הקוסמטיקה של סנטורי 21 (מול הגראונד זירו).
    יש שם מבצעים מעולים שמתחלפים מידי יום .בנוסף לבשמים המוכרים יש גם כאלה שלא נמכרים בארץ .

• קניית בשמים וקוסמטיקה בארה"ב -מספר הארות

בארה"ב,ניתן כאמור למצא מוצרים שלא הגיעו עדיין לארץ, וגם על המוצרים שקימים פה, לא מפסידים.

אחד הפיתויים הגדולים לקנות מוצרים הוא נרתיק המתנות החביב שמקבלים על קניה של כ-21-דולר בממוצע. וזה כבר שווה. בארץ , הקניה צריכה להיות בסכום גבוה בהרבה כדי שנקבל מתנות.מה שכן, לא תמיד המבצע קיים בכל הרשתות, אבל במיסיס, כמעט תמיד יש מבצע לקליניק, אסתי לאודר, לנקום וכדומה. וגם בסנצ'רי 21 יש מבצעים כאלה.

כמובן, בחנויות היקרות יותר יש מבצעים ולא תמיד יותר יקר שם. "ספורה" - זה גן עדן לבזבוזים ולמוצרים שאין בארץ.

וכמובן:MAC - המוצרים בארץ עולים כפול. בדוק!! למה?? השד יודע.

ומאד מומלץ לקנות ברשתות הפארם - Duane Read - Wallgreens ואחרים מוצרי קוסמטיקה וטיפוח של רבלון, לוריאל ואחרים, במחירים מגוחכים - בארץ אין מחירים כאלה.

ואחרי זה, מה שבא זה ללכת להצגה המצליחה:Reasons to be pretty... Laughing

• מבצעים על קליניק? הלוואי
    כמי שעוקבת די מקרוב על מבצעי קליניק במייסיס, צר לי לומר אבל אין להם שום מבצע. המחירים קבועים לגמרי והמבצע היחיד הוא אריזת שי שמחלקים פעמיים בשנה.

• הלוואי הייתי קונה רק בארה"ב..
    בהשוואה למחירים בארץ, המחירים שלהם זולים בהרבה. ומה לעשות, יש לי מגוון מתנות, מכל הבקורים שלי. אם תמורת 21 דולר, אני מקבלת מתנה - זה משתלם ביותר.וגם ללא מתנה, זה משתלם.
    אין מה להשוות למחירי טיפוח בארץ. בקרמים ההבדל משמעותי ביותר.
    בסנצ'רי 21 -המבצעים זהים.
    אני חיה בארץ, ורואה את המחירים. ואגב, קליניק בדרך כלל לא מורידה מחירים,אלא יוצאת במבצעי מתנה. אלא שפה בשביל לקבל נרתיק מתנות, צריך לעשות קניה ממוצעת של -350 -250 שקל.

הכל יחסי.

• ושכחתי עוד משהו..
    כישראלית שבאה מהפרובינציה ולא גרה בארה"ב , אני נאלצת לשלם עבור המתנות ... Embarassed

פרייר נשאר פרייר...

נעול

בחזרה