בחזרה

כרטיסי הנחה AAA לפארקים באורלנדו?

• שלום רב!
    האם קיימת הנחה כלשהי לפארקים באורלנדו? אני לומדת את הנושא בימים אלו, ישנם אתרים רבים שהוזכרו מזמן בפורום אתר למטייל וגם הוזכר לגבי הנחה של כרטיס AAA. אשמח לקבל חוות דעת נוספת , בכל זאת רהי זקוקה ל 6 כרטיסים , בעבר הזמנתי באינטרנט לפארק בהולנד, הדפסתי הכרטיס והיה מצויין וכן חסכנו כסף למשפחה.
    אשמח לקבל חוות דעת מניסיון אישי לאחרונה.
    מיכל

• כרטיסי הנחה AAA לפארקים באורלנדו?
    מיקי שלום,
    גם אנחנו מתכננים בימים אלו לסוף יוני טיול לאורלנדו ל5 אנשים ונעריך זאת מאוד אם תעבירי לנו במייל כשתהיה לך תשובה לשאלות ששאלת.
    במידה ונדע משהו נעדכן אותך כמובן.
    המייל שלנו:
    תודה מראש.

• בשמחה, אני בודקת - אעדכן

• כרטיסי הנחה AAA לפארקים באורלנדו?
    כל השאלות הללו נדונו בפורום עשרות פעמים.
    יש הנחה של AAA לדיסני. לא זוכר בדיוק המחיר, באם כל כך לחוץ לדעת, תתקשרו לאחד מסניפי AAA בארה"ב ותשאלו. (012, סתם כי בא לי לדבר).

יש אתרים שמוכרים כרטיסים, גם זה נדון בעבר.
    החסכון לדיסני הוא בדר"כ לא כך כך גדול. בערך כמה אחוזים בודדים, אלא באם מוצאים דיל מיוחד ביותר.

אני קניתי ב
    http://www.greatorlandodiscounts.com/
    הלכתי לחנות אישית, כי היא היתה ממוקמת חצי קילומטר מהוילה בה שהינו.
    מומלץ לקנות לכמה ימים שאתה צריכים + עוד יום (או שניים). כי תוספת הימים הינה שולית (לעיתים רק 2$ ליום) וכך תוכלו להתגמש ולהוסיף במידה ותרצו.

בקשר ל AAA - באורנלדו צריך לנסוע במיוחד לסניף שלהם, ולשים לב לשעות הפתיחה (לא פתוח בסופי שבוע). לא בטוח שנסיעה במיוחד לחנות ה AAA ובזבוז הזמן שווה את ההפרש.

• תודה על התגובות - אבדוק בפורום

אנחנו קנינו כרטיסים דרך AAA. ההנחה היא של דולרים בודדים. יש סניף בעיר עצמה ויש בקיסמי. אלא אם תגורו קרוב - לא נראה לי שזה שווה את הנסיעה במיוחד. בדיעבד - לא הייתי מבזבזת את הזמן בשביל חסכון של 20-30$ למשפחה.

תודה על התשובות, אני קראתי את כל המידע טרם פנייתי לפורום. התעניינתי לגבי אתרים באינטרנט ( לא של דיסני) בהם מזמינים כרטיסים בהנחה גבוהה. היתה המלצה ורציתי לדעת אם למישהו נוסף ישנה המלצה או שזה אינו בטוח. ( נהייה כנראה 6 אנשים והחיסכון משמעותי).
    מיכל

רק רציתי להבהיר: אנחנו קנינו ב-AAA חבילה של דיסני: 4 כניסות + 3 כניסות לפארק מיים, דיסני קווסט, ועולם הספורט. ההנחה לכל המשפחה (5 נפשות), לכרטיס המשולב - לא עלתה על 30$. כך ש"מאד משמעותי" - זה לא.
    אבל, זה היה לפני 3 שנים. ייתכן וניתן להשיג הנחה יותר טובה. נסי לעשות חיפוש בפורום תחת הכותרת "כרטיסים דיסני". מישהו פירסם לפני כמה חודשים, המלצה לאתר עם הנחה יותר משמעותית.

הי, חגית. תודה על הניסיון לעזור. אני אכן מתכוונת לאתר שפורסם. אכן ראיתי זול יותר, עדיין לא עשיתי חישובי כדאיות. לכן פתחתי בשרשור הנ"ל , כנראה אנשים נוספים לא מכירים.
    בכל אופן תודה נוספת על הרצון הטוב.

• מיכל, אולי התכוונת לאתר הזה
    כבר כמה פעמים הזכרנו אותו פה בפורום. אני גם מבין אלו שרכשו שם כרטיסים. הפערים לא משמעותיים וזה כדאי רק אם את לנה ממש ליד. אם לא, אז ההנחה בכ"ז זניחה.
    זה נקרא גרייט אורלנדו דיסקאונט או בילי בוי. יש שתי ווריאציות אבל זו אותה חנות. הם אמינים, חביבים, אבל אין פער משמעותי דיו בשביל להתאמץ.

• תודה גלית - החכמתי

נעול

בחזרה