בחזרה

שיחות מארה"ב לארץ

• יש לי מכשיר תומך בחו"ל וברצוני לקנות סים בארה"ב שדרכו אני יוכל לחייג לארץ.
    האם קיימת התחייבות כולשהיא לקבלת סים שדרכו אני יחייג דרך 012 ?
    איפה אני יכול לקנות סים (באיזה חברה)?
    מה העלות של הסים ?

אשמח לקבלת תשובה !

• שיחות מארה"ב לארץ

• שיחות מארה"ב לארץ
    אתה יכול לקנות SIM של at&t דרך ebay. המחיר שלו שם הוא 6$ כולל משלוח לארץ.
    אחרי שאתה מקבל אותו אתה נרשם באתר של at&t לאחד ממסלולי ה-prepaid שלהם (שנקרא GoPhone Pay as You Go), ולאחר מכן אתה "מטעין" את החשבון שלך בסכום כסף דרך כרטיס אשראי או דרך כרטיסי חיוג שניתן לקנות.
    יש לך 3 מסלולים לבחור מביניהם, כל אחד עם יתרונותיו וחסרונותיו. אתה יכול לקרוא את הפרטים באתר של at&t. (לינק מצורף).

כמובן שלחברות נוספות יש גם הצעות לטלפונים prepaid, אבל מבדיקה שעשיתי, לדעתי at&t הכי משתלמת, ובפרט המסלול של דולר ליום, 10 סנט לדקת שיחה. (ובין פלאפונים של at&t שיחות ללא הגבלה).

• שיחות מארה"ב לארץ
    אני מניחה שזה יוצא משמעותית יקר יותר מאשר להשתמש בכרטיס חיוג דרך טלפון ציבורי נכון? אני מדברת על שיחות מארה"ב לארץ...

• שיחות מארה"ב לארץ
    יקר יותר כן, משמעותית לא הייתי אומר, אבל זה תלוי כמובן בהיקף השימוש.
    התשלום הנוסף שתשלמי אם תדברי מסלולרי במסלול שציינתי יהיה כזה:
    1. תשלום חד פעמי על כרטיס סים.
    2. דולר ליום על שימוש כלשהו באותו יום בפלאפון (בלי קשר להיקף השימוש - יכול להיות שליחת/קבלת הודעת SMS אחת, ויכול להיות גם יום שלם של שיחות).
    3. 10 סנט לדקת שיחה על חיוג למס' הגישה של כרטיס החיוג. (גם שיחה למספרי חינם עולה כסף...)

ההחלטה אם לקחת סלולרי או לא מאוד תלויה בצרכים.
    אם השיחות הן אך ורק לארץ, אז כרטיס חיוג לפי דעתי מספיק.
    אבל אם לדוגמא תהיו צריכים טלפון גם כשאתם בנסיעה, או שתרצו שמהארץ יוכלו ליצור קשר איתכם, אז נראה לי שסלולרי יהיה הפתרון היחיד.

• שיחות מארה"ב לארץ
    שלום וברכה

תוכל להתקשר לחברת איזי פון (037383770) הם משכירים מכשירים ב7$ ליום שיחות ללא הגבלה באר"הב לנייחים ולניידים וכן ללא הגבלה בשיחות לנייחים בארץ.

אתה מקבל גם מספר ישראלי שמהארץ מחפשים אותך במספר מקומי (03) וגם זאת ללא עלות נוספת.
    העלות הנוספת היחידה היא אם תרצה להתקשר לניידים בארץ וזה יעלה לך 12 סנט לדקה.

נסיעה טובה ובהצלחה

• שיחות מארה"ב לארץ
    אינני מומחה לסימים, אך כיוון ש AT&T הוזכרה בתגובות לפניתך, רציתי להדגיש בפניך, לאור הניסיון שלנו עם סלולארי שלהם, שהם חוסמים את פעולת המכשיר בקנדה, גם אם הוא טעון באין סוף כסף. כמו כן מפות הקליטה של שיטת ה GO PHONE הן לקויות מאד במערב ארה"ב ותת המסלול של PAY AS YOU GO בכלל לא מאפשר קליטה באלסקה. מפות הקליטה של תת המסלול השני ה PICK YOUR PLAN טובות יותר, אך גם הן אינן נותנות מענה סביר במערב ובאזורים נרחבים יש להשתמש בקוי. אינני מדבר רק על המדבר, מה שהיה צפוי, אלא גם על עיר גדולה כמו BEND באורגון. הסלולרים של המקומיים פעלו שם, אך שלנו לא קלט דבר, ואנו בחרנו בתת המסלול הטוב יותר מבחינת הקליטה, שלו יש יתרון נוסף. הוא זה המאפשר שיחות לטלפונים בארץ תמורת 9 סנט לדקה, אם נרשמים לתוכנית הייחודית של AT&T שנקראת WORLD CONNECT ומשלמים 3.99 דולר לחודש. במזרח ארה"ב אין שום בעיה. טיול ושיחות נעימים!

• שיחות מארה"ב לארץ
    עניין כיסוי הרשת הוא באמת נקודה חשובה, תודה!
    ניתן לראות את מפת הכיסוי פה:
    http://www.wireless.att.com/coverageviewer/?type=gophone

• סים t-mobile
    מבצע של t-mobile,
    קבל מכשיר נוקיה 1661 + סים + 25$ לשיחות
    והכל ב... 20$.
    לרכישה בווב, משלוח חינם בתוך ארה"ב (אפשר לשלוח למלון וכו')

http://www.t-mobile.com/shop/phones/Detail.aspx?class=prepai d&device=d8ae7662-4fcb-4fc5-a010-8f854b9e513e

• סים t-mobile
    הסים פרי של T-MOBILE עושה רושם שכדאי לשיחות בתוך ארצות הברית. התעריף ב prepaid בינלאומי, מאד גבוה לפי מה שאני מבינה מהאתר שלהם: 1.6 דולר לדקת שיחה לישראל. אולי יש מבצעים, אבל אם מה שאני ראיתי נכון, עדיף לקחת סים של קשר עולמי, המחיר הוא 39 סנט לדקה.

• שיחות מארה"ב לארץ
    הפתרון הסלולרי יקר בכל מקרה מהפתרון הקוי. לשם מתן פרופורציה. לפני שנתיים שילמתי ב- 013 1 ש"ח ל- 7 דקות שיחה לישראל בהשוואה ל- 30 - 40 סנט לדקה בסלולרי אמריקאני.

גם חיוג בתוך ארה"ב סלולרי יותר יקר מאשר חיוג קוי, ושוב דוגמא: קניתי כרטיס חיוג אמריקאני של 128 דקות ב- $5. חשבון פשוט מראה שמדובר ב-פחות מ- 4 סנט לדקה, כלומר פחות מחצי ממחיר חיוג סלולרי אמריקאני.

אזכיר כי ברוב המלונות (לאס וגאס היא דוגמא הפוכה, למשל) לא ידרשו מכם תשלום על חיוג למספר הגישה, שהוא מספר toll free או מספר מקומי.
    כמו כן, פריסת הטלפונים הציבוריים בארה"ב רחבה, שלא כמו בארץ.

מדוע בכל זאת לקחת מכשיר סלולרי:
    1. אם אתם מעונינים שיתקשרו אליכם מהארץ במקום שאתם תזמו את ההתקשרות (אפשר גם להעביר את המספר ולבקש שיתקשרו אליכם חזרה).
    2. לזמן חירום. עבור המקרה הזה, מספיק הסלולרי הישראלי ברוב המקרים.

• שיחות מארה"ב לארץ
    גם בארץ הפתרון הקווי הוא הרבה יותר זול מהסלולרי.
    אז מה ?
    אנשים התרגלו לנוחות של הסלולרי.

אני השתמשתי בשירות שיש עכשיו לסלקום- קונים בנק דקות מראש, ומשלמים רק 1.5 ש"ח לדקה יוצאת או נכנסת .
    כמובן שניצול לא מושכל של בנק הדקות יעלה את התעריף.

כמו כן יש להם גם שירות של בנק הודעות SMS מחו"ל.

ואגב, בקשר לפתרון של התקשרות באמצעות כרטיסי חיוג מחול לארץ..
    אפשר גם לעשות הפוך !
    לשלוח SMS עם הפרטים, ואפשר להתקשר מהארץ.
    יש כל מיני מבצעים שאפשר להגיע לעלויות מאוד מאוד זולות !

• בקשר לקניית כרטיס בארץ וחיוג בו לחו"ל
    אם קונים כרטיס חיוג בארץ ומחייגים אליי כשאני בחו"ל אז כל החיוב יהיה על חשבון הכרטיס, ולא יהיה חיוב מעבר לכך?
    זה בדוק???
    מאוד חשוב לי לדעת, תודה!

מחייגים אליך לאיפה ? לחול ? והכרטיס בארץ או בחול ?
    אם הכרטיס בחול, זה סתם כרטיס. איך אפשר להתקשר אליו ?
    תנסח מחדש את השאלה שלך. לא מובן לחלוטין.

אני מתנצל, באמת הניסוח שלי לא מובן..
    התכוונתי שנניח ארכוש כרטיס חיוג בארץ ואשאיר אותו למשפחה כאן..
    הם יוכלו לחייג אליי מכל טלפון בארץ לסלולרי שלי בארה"ב, כך שכל החיוב יסתכם בעלות שהשקעתי ברכישת כרטיס החיוג??
    מעבר לכך ארכוש כרטיס חיוג שני, אותו אקח איתי לשם, כדי שאני אוכל לצלצל אליהם.
    (הרי עיקר הבעיה בסלולרי הישראלי היא שגם כל שיחה נכנסת עולה הון למקבל השיחה..)
    תודה!

1. אתה יכול "להלביש" כרטיס חיוג על חשבון הטלפון הרגיל שלך. לדוגמא לי יש 012card של קווי זהב. תוכל לברר איתם על מבצעים לחיוג לחול. שים לב כי המבצעים הם בדר"כ לקווים נייחים ולא ניידים.
    הרי לא צריך כרטיס באמת, זה סתם קוד+סיסמא.

2. באם תקנה סים מקומי, שיחה נכנסת, לא עולה *הון* אלא כ 10 סנט (תלוי בתוכנית).

מאה אחוז, אני אשוחח עם חברות התקשורת ואברר איזה דילים לכרטיסים ישנם,
    בינתיים המון תודה!!

• שיחות מארה"ב לארץ
    השאלות הם תוך כמה זמן הסים מגיע? האים המחיר דולר ליום ו10 סנט לדקה הוא מחיר אחיד לשיחות מקומיות לארהב ולשיחות לארץ לסלולארי/בזק וכן s.m.s איזה מסלול מומלץ למדברים כ 15 דקות ליום בממוצע?

• שיחות מארה"ב לארץ
    האים למישהוא יש נסיון עים איזי פון והאים החשבון מסתכם באמת בשבע דולר ליום ללא תוספות מיתחכמות ?????

נעול

בחזרה