בחזרה

תכנון יותר מפורט - טיול קראוון במערב, אשמח לטיפים!

• אין בעיה לנסוע עם 30 פיט על 89A

אין בעיה להיכנס למים בחוץ 40 מעלות 

לדעתי עדיף עוד יום סירה בפאוול מיום בסדונה 

מאוד חם שם גם ביוני עדיף להיות קרוב למים😁

• לא אמרתי שאי אפשר,

המלצתי רק לבדוק כי זכרתי שהעיקולים היו מאוד חדים.

• הי גלית, תודה על התגובה המושקעת כרגיל!!

לגבי סדונה – סבבה, אני אנסה להקצות יותר זמן. יש לך המלצות לדברים ספציפיים שהכי מומלצים שם?

לגבי הסירה בלייק פאוול, העדפתי את יום חמישי על פני שישי כדי שלא נהיה לחוצים עם השבת (למרות שעכשיו שאני חושב על זה, בטח יש שעת החזרה לסירה שיכולה להיות מספיק זמן לפני כניסת השבת – צריך לבדוק את העניין).

צודקת לגבי הלינה בדד הורס – במקור רציתי לישון שם בלילה השני במואב, אבל לא היה מקום אז הזמנתי ללילה הראשון, בידיעה שמקסימום אבטל (קשה למצוא מקומות בקמפינג בפארקים...). זה קרוב יותר לקניונלנדס, ככה שאם כן נישן שם בלילה הראשון נוכל לטייל בקניונלנדס ביום שני, לישון במואב ולטייל בארצ’ס ביום שלישי. 

כל שאר ההערות – מעולה!! בדיוק הטיפים שחיפשתי.

ואגב דיסנילנד לא בסימן שאלה – רק איזה יום… blush

תודה!

• תודה על הטיפ לגבי שבת!

לגבי דיסני – זה כזה הבדל גם ביולי בין ראשון לשני? 

יום שני זה יום החזרת הקראוון, אפשר אולי ללכת בשלישי – זה יום לפני הטיסה חזרה לארץ. עדיף?

• תודה sd!

אז על מה את ממליצה בסדונה במקום Slide Rock?

• תודה גלעד,

אגב – לגבי החום בלייק פאוול בתחילת יוני. זה יהיה ברמה של סבל בתוך הקראוון?

כי תיכננו שם גם שבת שלמה…

• טיפ חשוב, לא חשבתי על זה…

אני באמת אעבור על המסלול ואבדוק…

תודה!

• 1. לגבי סדונה: אם לא סלייד רוק סטייט פארק, יש מקום יותר שקט ומבודד שאנחנו היינו שם, אבל לצערי אני לא זוכרת את שם המקום...פעם עמיחי זיהה ושיער במה מדובר לפי תמונה שצירפתי. איפשהו באזור red rock state park, שצופה על קת'דרל רוק ואפשר להכנס שם למים גם.

למיטב זכרוני נכנסנו למרכז מבקרים ושם הפנו אותנו לשם. חוץ מזה, כדאי להכנס קצת לעיר עצמה, מה שאנחנו לא הספקנו בזמנו. לעשות מסלול ממש יהיה חם מדי לדעתי, אבל הנופים המדהימים פשוט מקיפים אתכם שם.

2. את הסירה צריך להחזיר עד חמש, נראה לי שזה משאיר מספיק זמן להתארגן לשבת. (כמובן תבדקו קודם מתי נכנסת שבת...). בכלל איכשהו במצבים האלה פתאום מגלים שאפשר להכין שבת בשעה וחצי…

• לגבי החום בלייק פאוול, חייבת להודות שלנו אכן היה סיוט בתוך הקרוואן, אבל יש מצב שהמזגן שלנו לא עבד טוב... (בזמן שהיינו בסירה נמסו לנו כל הקרמים והדאודורנטים והשפתונים, הכל הפך למים) מה שכן, כשאני חושבת על החניון בוואוויפ (בהנחה ששם הזמנת), הוא לא מוצל, ויכול להיות שלחנות ככה יום שלם באמת עלול להיות חם מדי ויקשה על המזגן.

את השבת הראשונה עשינו כבר במואב, ולמרות שגם שם חום אימים, החניון היה מוצל לחלוטין בעצים, וזה מאוד עזר.

לא מכירה חניונים אחרים בפייג', וגם חניונים אחרים ירחיקו אתכם מהאגם, שבטח תכננתם עליו לשבת.

בכל אופן, בהנחה שהמזגן יעבוד, ויהיה לכם את האגם להתרענן בו, אני מאמינה שהחום לא יהרוס לכם. מכירה כמה וכמה אנשים שעשו שם שבת בקרוואן בקיץ והיה להם נהדר.

• היי,

לא היה לי זמן למשהו נוסף באיזור,

מיהרתי להופעה בסן דיאגו Smile

החברים רשמו כאן בשרשור דברים מעניינים, בטוחה שאחד מהם יתאים לכם.

• הי

שולחת לך את סיכום הטיול שלנו עם קרואן , יש שם התיחסות לחלק מהמסלול שלכם

https://forum.lametayel.co.il/forum_msg/goto-3872260

•  

אני מבין מחלק מגולשי הפורום שאפשרי לעשות את הנסיעה עם קראוון בכביש 89A.

עכשיו עולה אצלי שאלה אחרת – אם אני מגיע מכיוון סן דייגו או לוס אנג’לס, ורוצה להגיע לסדונה לפני הגרנד קניון, אז כדאי לנסוע הלוך וחזור על ה- 89A ?

ואם לא, אז עדיף לעשות אותו בדרך לסדונה (בירידה) או בדרך צפונה (בעליה)?

תודה לעונים!

• בהתייחס למה שרונית כתבה, בסנטה מוניקה יש כמה בתי כנסת פעילים: אחד של חב”ד. אחד גדול קונסרבטיבי ועוד אחד אורתודוכסי. באזור שקרוב לבסט ווסטרן פלוס.

נעול

בחזרה