בחזרה

שאלה: דאלאס וארלינגטון או שיקגו?

• אני נוסע לארה״ב בסוף ספטמבר ובתחילת אוקטובר יש לי 4 ימים פנויים (מסיים בניו יורק ומתלבט לאן להמשיך) השאלה היא האם להמשיך בטיסה לדאלאס וארליגנטון (אני מציין את ארלינגטון שנמצאת בצמוד לדאלאס רק מהסיבה שיש שם הופעה של טיילור סוויפט בתאריכים האלה). השאלה היא האם יש בסביבה של דאלאס ארקציות מעניינות כמו עיירות המערב הפרוע של טקסס וכו׳ .. או שעדיף לבקר בשיקגו? 

• בדלאס לא הייתי אז לא יכול לעזור. אבל אם כבר טקסס, ממליץ מאוד על שילוב של סן אנטוניו עם אוסטין. במרחב בינהן תוכל למצוא שפע של אתרי טבע נהדרים וגם עיירות המערב הפרוע.

ממליץ להוסיף לרשימת האפשרויות את ניו אורלינס.

• הייתי באיזור דאלאס לפני שנה וחצי למשך כשבוע, ולא התרשמתי במיוחד. בהתחלה היה לי מעניין, התרשמתי מהמרחבים של טקסס ומהנוף האנושי, אבל אחרי כיומיים הרגשתי שמיציתי. לא טיילתי יותר מדי בסביבה, אבל הרושם שלי הוא שכל דבר שעשוי להיות מעניין ידרוש נסיעה מרובה, וזה פחות התאים לי.

בשיקגו הייתי בתחילת החודש לשלושה ימים, נהניתי מאוד ובכלל לא מיציתי. אמנם טיילנו עם ילדים וזה שונה, אבל אין לי ספק שגם בלעדיהם הייתי נהנית (אולי אפילו יותר Wink ). 

כדאי גם לקחת בחשבון את מזג האוויר: בטקסס חם – גם בתחילת אוקטובר, הטמפרטורות סביב 25-30 מעלות (אני הייתי בתחילת ינואר והיה מושלם לטעמי, כ-21 מעלות). בשיקגו יש יותר סיכוי למזג אוויר נעים עד קריר, ויש גם יותר סיכוי לגשם ורוחות.

• יש לציין שאני לא משכיר רכב אז ככה שאם אגיע לדאלאס אוכל להישאר רק בתחום העיר ולא אוכל להגיע למקומות שמסביב… כנ״ל לגבי שיקגו. השאלה היא האם כדאי לוותר על 4 ימים בדאלאס (אם יש מה לעשות שם ובאיזור בכלל) כלומר לוותר על הופעה שנורא רציתי ללכת אליה, או לוותר על שיקגו שתמיד הייתה יעד שרציתי להגיע אליו..? הבנתי גם שבאיזור דאלאס יש את פארק הסיקס פלאגס אובר טקסס שהוא גם אטרקציה ששווה ביקור, אולם גם באיזור שיקגו יש את פארק סיקס פלאגס גרייט אמריקה

• לא הייתי בדאלאס וארלינגטון אבל כן בשיקגו (הרבה פעמים) ולדעתי זו

אחת הערים הכי מדליקות בארה”ב במיוחד באזור הדאון טאון.

אם תבחר בה אז אתן לך קישור לשרשור שעשיתי על ביקור בה.

• הייתי רק בשיקאגו. לאור כל שציינת יכולה להתאים לך.

מאוד נהנתי. יש מה לעשות. 4 ימים זה לא יותר מידי.

• אני חושב ששיקאגו מתאימה יותר לביקור ללא רכב לעומת דאלאס.

נעול

בחזרה