בחזרה

דחוף- סופ״ש באיזור טביליסי

• היי,

שוקלים לסגור מעכשיו לעכשיו טיסה לטביליסי (מצאתי טיסה בשעות טובות ומחיר סביר ככה שהאופציה טובה לנו).

לשלושה ימים מלאים.

הייתי מעדיפה לצאת לטיולי טבע (אם יש טרק של יומיים שלושה מעולה!) , או טיולים יומיים לא רחוקים מדי מהעיר (לא להעביר המון זמן על הכביש, גם ככה הטיול קצר). אשמח לייעוץ אם אני בכלל בכיוון , צריכים לסגור היום ואין לי המון זמן לקריאה. 

המון המון תודה !

• מתי נוחתים ומתי חוזרים?

• נחיתה בחמישי בשתים עשרה בלילה בערך, המראה בראשון בסביבות עשר בלילה

• אתר לחיפוש חבילות ברגע האחרון

בנוסף מוסיפה שאלה , מישהו מכיר אתר טוב להזמנת חבילות ברגע האחרון? דוגמאת וויז אורז שיש להם מחירים ממש טובים (הפעם לא מתאים לנו מבחינת שהותה טיסות...) 

• קצר מאד, אך אם אתם לא כבדים תוכלו לעשות משהוא נחמד.

נחיתה בחצות בחמישי, תארגנו הסעה מהמלון.בסביבות אחת שתיים  נומר לינת לילה.קימה בשישי בבוקר ארוחת בוקר במלון והתארגנות לנסיעה לקזבגי בדרך הצבאית עם הפסקות ועצירות נוף בדרך כ 6 שעות.

התארגנות במלון בקזבגי.

יום שבת נסיעה עם נהג לעמק טרוסו. מוריד אותכם במקום מסויים (יותר מאוחר אפרט,,) וטרק של כ 4 שעות הלוך חזור .חזרה עם הנהג לקזבגי.

ראשון בבוקר עלייה עם נהג הלוך חזור לכנסיית השילוש הקדוש ואחריה חזרה לטיביליסי לטיסה. 3 שעות ללא הפסקה.

בזמן שנותר סיבוב קצר בטיביליסי לפני החזרה.

בעייה יחידה מזג אוויר, קצת גשום עכשיו בקזבגי אבל כל יום משתנה.

• תודה רבה גולני!

ישתם אתרי טבע יפים יותר קרובים לטביליסי? קצת נרתערת מה6 ו3 שעות נסיעה (כי הטיול כולו הוא פחות משלושה ימים). 

אפשרות נוספת שיכולה לבדוק היא טיסה לבטומי. 

• בטומי יותר בכיוון של חופשה עם אופציה לטיול יום לשמורת טבע יפה, אכן מתאימה ל 3ימים.

אופציה נוספת חצי יום טיול למצחטה היפה חצי שעה מטיביליסי ועלייה למנזר ג'וארי לתצפית נהדרת על העיר ומפגש נהרות מדהים.

רוצים חווית נוף מטורפת לכו על הצעתי הראשונה

ה 6,שעות נסיעה זה 3 נטו העצירות בדרך הן הדובדבן האמיתי

• תודה רבה!

נעול

בחזרה