בחזרה

ואל טורנס בסוף דצמבר

• שלום, אני וחברים מתכננים לסוע לחופשת סקי בואל טורנס בסוף דצמבר, אני אשמח לדעת אם למישהו הייתה חוויה שלילית מבחינת מזג אוויר או השלג או חגים כלשהם שגורמים לכך שהרבה דברים יהיו סגורים בתקופה הזו, תודה רבה Smile

• שועלי הסקי

בסוף דצמבר הכל פתוח ובד”כ יקר (השבוע של סילבסטר הוא היקר ביותר בשנה, ברוב אתרי הסקי).

אם משהו יהיה סגור בגלל מזג אוויר, תוכל לדעת בעוד שלושה חודשים וחצי.

• שועלי הסקי

סקי בדצמבר הינו הימור. הן מבחינת כיסוי שלג והן מבחינת מזג אוויר כללי. נכון שבוואל טורנס ההימור הינו מושכל יותר אך עדיין הימור. 

• לבן שלי היתה חוויה שלילית ביום גלישה בואל טורן בדצמבר לפני שנתיים, כשהמסלולים היו מאוד קרחיים, אבל זה בעיקר בגלל שהם נכנסו למסלול שכנראה באותו היום (בגלל הקרח) לא התאים לרמתם.

• שועלי הסקי

היינו לפני כמה שנים.  לא כל המסלולים היו פתוחים ובחלק מהנמוכים השלג היה די סלאשי. בנוסף, אני חושב שבשל שיקולים כלכליים הם לא מיהרו לפתוח את כוווול האתר כי גם ככה זה לא ה-”הי- סיזון” ואין הרבה קהל. אז חוסכים בעלויות. למשל – הירידה ל- לה מנוויר הייתה פתוחה רק בחציה. חלקים נרחבים בקורשבל היו סגורים וכו’וכו’. 

גם ככה- היו מספיק מסלולים לגלוש עליהם. אלא אם אתה מאלא שקורעים את האתר.

תביא בחשבון שסוף דצמבר זה חג המולד- יהיה עמוס. מאוד מאוד. וסביר להניח שגם יקר. אם אפשר, הייתי דוחה את הביקור בשבוע שניים וגם מוזיל עלויות.

נעול

בחזרה