בחזרה

בחירת עונה לדרום ארגנטינה • שלום לכולם.
  מתכננים טיול משפחתי ל3 שבועות בארגנטינה (ואולי גם קצת צ'ילה). התקופות הרלבנטיות הן אפריל או אוקטובר 2019 (תלויים גם בחופשות בתי הספר). שתי התקופות הן לא ההיי לייט של הדרום, ובכל זאת ישנם כמה דברים שלא היינו רוצים לפספס ובראשם חיות.
  חשבנו לטוס לחצי האי ולדז כדי לראות את הליווייתנים והפינגווינים ולזה עדיף חודש אוקטובר. השאלה אם מזג האוויר בתקופה הזו באזור קלפטה וברילוצ'ה, שאליהן נרצה להמשיך, לא חורפי עדיין ומבאס, עד כדי כך שכבר עדיף לוותר על ולדז. 

  האפשרות השניה היא כאמור אפריל, במזג אוויר חמים יותר. אבל אז יורדת האפשרות לראות פינגווינים ושאר בע"חים מיוחדים.
  האם מישהו יודע אם יש עדיין איפה לראות פינגווינים באפריל, או לחילופין האם מזג האוויר לא כ"כ נורא באוקטובר בדרום?

  תודה. • לא הבנתי המטרה היא לוויתנים ופינגווינים? כי אז אולי לא כדאי דווקא ארגנטינה?אם המטרה חיות, ואתם כבר שואלים על החגים של 2019 שנופלים על אוקטובר אז אולי תחשבו על דרום אפריקה??

  אם המטרה בארגנטינה היא פטגוניה? אז שתי התקופות מחוץ לעונה, אבל כבר שמעתי על אנשים שעשו זאת לא בעונה, ואמרו שאפשרי.

  אוקטובר מעולה לצפון צילה וארגנטינה! •  

  ראשית, תודה. 

  אנחנו מגיעים לארגנטינה לביקור משפחה, כך שבכל מקרה נבקר (דרום אפריקה בוודאי מדהימה אך תיאלץ להמתין לפעם אחרת). על הדרך מנסים לתפוס כמה שיותר דברים שיהוו חוויה לילדים. אחד מהם זה באמת בעלי חיים שלא רואים בכל יום. מכיוון שאלה העונות שמתאפשר לנו לנסוע תהינו על איזו עונה כדאי ללכת כדי להספיק את הפינגווינים בדרום לפני הנדידה והאם בחירה בעונה כמו אוקטובר לא תהרוס לנו את האפשרות להמשיך דרומה לקלפטה בגלל תנאי מזג אוויר) • גם אוקטובר וגם אפריל הן עונות לא מתאימות לדרום. אוקטובר זה אביב ועדיין קר מידי בדרום ואפשר אפילו ליפול על ימים מושלגים. כנ”ל לגבי אפריל שזה כבר סתיו ומתחיל להיות קר בדרום, כך שלא מומלץ להגיע לשם בעונות האלה.

  אם אתם חייבים לבחור בין אפריל לאוקטובר הייתי הולך על אוקטובר כי מזג אויר טוב לחצי האי ולדז ושוקל לשלב את איגואסו בצפון שהוא  יעד מאוד מעניין לילדים, אוקטובר זו תקופה טובה לבקר שם לפני שמתחיל להיות חם מידי, וגם שם ניתן לראות חיות ייחודיות לאזור.


 

בחזרה