בחזרה

התניידות בין העיירות באזור סלה רונדה • מנסה להבין איך מתניידים באזור( חוץ מרכב שכור כמובן )

  יש סקיבס חינמי?

  יש אוטובוסים רגילים?

   

  שאלה נוספת , האם יש דרך הגעה לאזור הסלה רונדה בהסעה?/אוטובוס?/שאטל?/רכבת?( הגעה מברגמו ) • יש סקיבס בין העיירות באיזור הסלה רונדה (לא מכולן לכולן, אבל סה"כ יש), אולם כמו בכל דבר באיטליה, זה לא תחת הסקי פס, אלא בתשלום. 

  אני תמיד עם רכב, אולם פעם אחת פספסתי את המעלית האחרונה ונאלצתי לחזור בסקי בס, וזה היה בתשלום (נדמה לי ששלושה יורו). 

  ד.  • יש הבדל בין התניידות בין עיירות באותו עמק להתניידות בין 4 העמקים. בכל עמק יש סקי בס בין העיירות שבו ואין בעיה להתנייד במחיר פעוט. בין עמקים, לעומת זאת, כבר מדובר במוניות שלוקחות הרבה כסף. אני לא זוכר בדיוק אבל בפעם הראשונה שם נתקענו בעמק אחר מזה שבו היה המלון שלנו ושילמנו לפי דעתי יותר מ- 20 יורו לאדם. לכן ההתניידות בין העמקים היא על בסיס המסלולים המעגליים של הסלה רונדה, וחשוב לשים לב לזמנים כדי לא להיתקע בעמק אחר לפני סגירת המעליות. חוץ מזה, חשוב להסתובב עם כמה שטרות למקרה שנתקעים. • מניסיון אישי. הייתי באזור עם רכב, קאנזיי, אלבה והסביבה. 

  לאחר שנסעתי עם הרכב פעם אחת עם חברים כולל הציוד, על דעת כולם הוחלט שזו הייתה שטות, ולהבא נעשה זאת באוטובוס, לא צריך לדחוף את הציוד ברכב, לא צריך לשלם חניה בכל אתר 5-10 יורו, אפשר לעלות באתר פלוני ולהמשיך לאתר אחר ומשם לנסוע באוטובוס למקום שלישי….

  והכל באיזור 6-12 יורו ל6 ימים.

  רק צריך קצת להתמצא במפת האתר והאוטובוסים.


 

בחזרה