בחזרה

טיסה מליסבון לאיים האזוריים • אני מתלבטת איך להזמין את טיסת ההמשך מליסבון לאזוריים. נוחתים על אל על בשעה 21. יש טיסה הלאה בשכה 22.30 אם יהיה איזה עיכוב...זה גבולי?! עכשיו חזרנו מרומניה התור בדרכונים היה של יותר משעה מישהו יודע מה המצב בשדה בליסבון?

  האמת שרציתי מעבורת מליסבון לאיים לא מצאתי ידוע על כזו? • לגבי מעבורת – אין כי זה לא ריאלי. האיים האזוריים אמנם שייכים לפורטוגל, אבל הם נמצאים כמעט 1500 ק”מ משם בלב האוקיינוס… כמעט בחצי הדרך לקנדה laugh.

   

  לגבי טיסה – אכן גבולי.  אם הכרטיסים נרכשים בנפרד לא הייתי חושב אפילו להסתכן.  אם נרכשים באותו כרטיס (מה שאומר שלאל-על יש אחריות למצוא לך טיסה חלופית במקרה של איחור) אז אולי, תלוי מתי הטיסה הבאה. תמיד עדיף רווח גדול יותר. • תודה יובל. יש לך המלצה איך כן לבצע את הטיסת המשך?? אם לא אל על? • היי

  אפשר לטוס מליסבון עם חברת התעופה של האזוריים sata או עם tap

  אנחנו טסנו עם אלעל לליסבון והיה עיכוב של שעה.

  בכל מקרה אנחנו מראש לקחנו טיסת בוקר לפאיאל וישנו ליד שדה התעופה של ליסבון.

   

  מכיוון שרק חזרנו אם יהיו לך שאלות אשמח לענות

   

  דורון • ביוני האחרון חיכינו בביקורת דרכונים בליסבון שעתיים בדיוק.  לא יודעת אם זה חד פעמי או שככה זה שם. בכל מקרה לא הייתי מסתכנת. אנחנו לקחנו מלון בשדה”ת של ליסבון, 5 דקות הליכה, ובבוקר טסנו לפונטה דלגדה.  יש טיסות של ריינאיייר מליסבון וכשהזמנתי זו היתה האפשרות הזולה ביותר.


 

בחזרה