בחזרה

מכירים b&b נחמד באזור דיסלדורף? • מחפשת מקום לינה נחמד לא רחוק משדה התעופה של דיסלדורף (כ 15-20 דק) אבל לא מלון של שדות תעופה אלא צימר או b&b חביב שיתאים לטיול של כמה ימים באזור. עדיף במיקום שיקרב קצת לכיוון פנטזיהלנד.

  המלצות יתקבלו בברכה

  תודה ושבת שלום • אולי כדאי להסביר קצת את הבקשה.

   

  בד”כ כאשר מישהו שואל על מקום לינה קרוב לשדה תעופה, מדובר על לינה שמייד אחרי נחיתה או לילה לפני המראה מוקדמת.

   

  אבל את כותבת שאתם מגיעים לטיול של כמה ימים, ותבקרו גם בפארק פנטזיהלנד. אז אם נמצאים כמה ימים, למה אתם רוצים להיות קרובים לשדה? בטיול של כמה ימים, למה לא להתרחק מהשדה אפילו שעה נסיעה? למשל לאזור האייפל.

   

  אולי יעזור לך סיכום הטיול שלנו באזור האייפל (לקראת סיום הטיול). יש לי עוד כמה אתרים באזור ברשומות שלא הספקנו מפאת קוצר הזמן.

   

  https://www.lametayel.co.il/%D7%94%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%91+% D7%94%D7%AA%D7%99%D7%9B%D7%95%D7%9F+%D7%A9%D7%9C+%D7%92%D7%A 8%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%94++%D7%A7%D7%99%D7%A5+2017

    • צודק, אני אסביר:

  מוקד הטיול הוא בהולנד ומכיוון שהחזור הוא מדיסלדורף בבוקר חשבנו את הימים האחרונים לבלות באזור שלא יהיה רחוק מידי משדה התעופה כדי שלא נצטרך מקום לינה נוסף ללילה האחרון. כאמור לא חייב להיות ממש בשדה ואפילו רצוי שלא, אבל לא להתרחק מידי (עד חצי שעה אולי אפילו 40 דק)

  את הטיול שלך מכירה ואפילו נשקל טיול ולינה באייפל. אבל בסוף יהיו לנו רק ימים ספורים באזור כך שחושבת שאין טעם להתרחק.

   

  אז מקום הלינה צריך לשרת הגעה ל - פנטזיהלנד, פארק הסרטים ודיסלדורף כולל שדה התעופה. הגעה ממזרח-מרכז הולנד (אזור אפלדורן. טרם נקבע).

  תודה!! • סיכום טיול דיסלדורף

  אנחנו ישנו בדירה בשם  neanderappartment ביישוב קטן בשם מטמן, סמוך לשדה התעופה של דיסלדורף.ליד מוזיאון האדם הקדמון. לא מצליחה לצרף קישור...

   

   

   

   

    • ריקי תודה, ראיתי שצירפת את הלינק בםורום השכן

  אשמח לעוד המלצות


נעול
 

בחזרה