בחזרה

אזהרה לגבי כרטיס חיוג בינל world 8

• @okmju

נסענו לצרפת, אני עם גלובל וזוגתי עם וורלד8.

עם הגלובל זה טיול שני עם 2GB ונשאר מעל 700MB. (ס”ה כחודש וחצי)

הוורלד8 אכל 4GB תוך חודש בצרפת.

השתמשנו שנינו רק בדאטה, ווטסאפ וגוגל מפס בעיקר וקצת גלישה לחיפוש מסעדות, מלונות וכו’.

במקומות הלינה היה ווי-פי

• @okmju 28/02/19

מצטרף לאי שביעות רצון מהחברה ומנציגיה. לפני כחודשיים נסענו למצרים, ווידאתי מראש שסים וורלד 8 עובד במצרים. במהלך הטיול, היו הרבה תקלות. חא ניתן היה חגחוש ו/או להשתמש בוואטסאפ. התקשרתי ממצרים כמעט מדי יום, לא ניתן לי פתרון. בזבזתי כסף. משחזרתי ארצה, בקשתי לשוחח עם מנהל. הובטח לי כי אכן מנהל יתקשר אלי וזה לא קרה עד היום.

הם מזלזים בציבור הלקוחות.

אפנה גם לרשות הדואר שיבדקו את התנהלותם מול החברה, לרבות הפסקת מכירת הסים שלהם.

לסיכום, מצאו חלופות אחרות. אל תתקרבט ל-וורלד 8!!!!!

• @מטר-וייסבלום

שלום

רכשתי את הסים עם טעינה לשיחות 70 שח ואינטרנט 3 ג’ עוד 100 שח. 

בתאילנד עבד אך איטי ביותר וגם נגמרה האופציה להתקשר ואינטרנט לאחר 5 ימים,בשיחה עם הנציג נאמר שבתאילנד האינטרנט והשיחות עובדות על החבילה הקטנה של 70 שח ואם אני רוצה עוד עלי לטעון שוב וב 77 שח. 100 שח .שימוש בחבילה של ה3 ג’  אינטרנט זה לא טוב לתאילנד זה יעבוד בפיליפינים שלשם אני ממשיך(מה שלא נאמר בשום מקום וגם לא בזמן הרכישה. כמובן שטענתי שוב בכסף. בפיליפינים לא היה ניתן לעבוד עם הכרטיס לחלוטין,כך גם לשלושת חברי שגם רכשו את הסים לפני הנסיעה לפיליפינים,לא עזר גם כששוחחנו עם הנציגה שניסתה אך ללא שום שינוי.

אנו רכשנו סים מקומי בעלות של 30 שח שיחות ואינטרנט שעובד מצויין.

גם כשהקבוצה חזרה לתאילנד הסים לא עבד .

המלצתי לא להתעסק עם הסים הזה לא שווה .

• @KOBI-1

בתאילנד אין שום הגיון להשתמש בסים ישראלי.

סים מקומי עולה פרוטות, שיחה לארץ כמה אגורות לדקה ודאטה זול פי כמה מישראל ואירופה.

• @איריס-ס

האם סים גלובלי של פלאפון מחייב אותי לפתוח אצלם חשבון ? הם עלוקה אני לא רוצה שום קשר אליהם רק סים לנסיעה אחת וזהו 

• @dalbal

לא.

הסים הוא של חברת גלובל, תקף ל-3 שנים מהטעינה האחרונה.

המספר הישראלי של פלאפון נשאר ללא שינוי כל עוד הכרטיס בתוקף.

ניתן להשתמש ביתרה בנסיעות חוזרות. התשלום על הסים חד פעמי ולטעינה נוספת העלות היא רק על דאטה/שיחות.

מקבלים SMS אחרי הקניה עם פרטי התחברות ומספר הטלפון, בנחיתה בחו”ל ובמעבר בין מדינות ועם ירידת היתרה על גובה היתרה ואפשרויות טעינה.

לא ממש מטרד, חלק מההודעות מועילות.

• @Sailor

משתמש בכרטיס הסים הנ"ל כשנתיים, ממש עובד כמו שכתוב.

המלצתי על הכרטיס לעוד חברים. וגם אצלם עובד כמו שכתוב.

ממליץ לקרוא את ההוראות ולהפעיל את הכרטיס כמו שכתוב, בארץ.

• @מטר-וייסבלום

איש יקר

אנו השתמשנו בכרטיס זה מספר פעמיים. זה עבד מצוין. נתן התראות כאשר היתרה הייתה נמוכה. 

ויכולתי לטעון בחו'ל ללא צורך באיש קשר

• @yossi3010

לשני הכותבים האחרונים, יש רק תגובה אחת כל אחד, שהיא המלצה על ה SIM של החברה הנ”ל.

לתשומת לב ושיקול הקוראים

• @מטר-וייסבלום

אכן  ממליץ לא לרכוש  את הסים של WORD8  

אין שירות לקוחות  ואין עם מי לדבר  שם .  הם כאשר בקשתי לדבר עם מנהל המוצר /חברה התעלמו ממני 

היה לי בעיות בחול  לא קולט  4G  

החברה מתעלמת ממך כאשר אתה מעלה בעיות בסים שלהם 

• קניתי את הסים לטיול לארה”ב ומקסיקו ועבד מצוין.

סביר להניח שלא בכל מקום הכרטיס עובד, צריך לקחת בחשבון בעיות קליטה במדינות שונות

שאינן קשורות לסים עצמו.

עשיתי חבילה של 150 ש”ח וחזרתי עם 110 ש”ח לאחר שבועיים בחו”ל.

• @Menahem-Geller

תודה מנחם שטרחת ונרשמת לאתר “למטייל” רק כדי לספר לנו על ה SIM הזה.

• @איריס-ס

כן. תומכת בכל מילה. גנבו לי כסף ולא הטעינו לי את הכרטיס. חשוב להזהיר שעוד ישראלים לא יפלו בנוכלות שלהם... זה מתסכל והורס את הטיול להתחיל להתעסק בזה עכשיו... 

• @Menahem-Geller

הוא עובד אחלה. אבל כשאתה מתקשר להטעין בעוד כסף הם פשוט מחייבים אותך ולא מטעינים את הכרטיס... ולא חוזרים אליך... 

• @Sailor

הבעיה היחידה בגלובל סים של פלאפון זה שיש (לעתים נדירות אומנם, כי חסמתי) הודעות כן מטרידות, של סמסים על הדלקת נרות או מכירת חמץ מאיזה ישיבה/קבר כלשהם…

אבל מעבר לזה, עובד טוב. 

עם זאת, יש ארצות/טיולים שבהם יש יותר היגיון כלכלי לרכוש סים מקומי. צריך תמיד לבדוק כל מקרה לגופו. 

• @dalbal

ממש לא אני לא לקוח פלאפון ואת הסים רכשתי בבאג ,נסעתי ללפלנד והיה מצויין ואין לי קשר לפלאפון רק אם מטעינה יש מספר להתקשר או שבאינטרנט עם מספר הטלפון שנתנו לך וזהו 

• @איריס-ס

מי שרוצה לדפוק את הטיול שיתחבר לוורלד8 

דקה חפני רכישה דבר איתי ואני אספר לכם בפרוט את הסבל שעברתי 0537001444

להתרחק כמו מאש אתה תקוע בעולם ללא דרך לתקשר ואז הם גובים ממך עוד כסף ועוד כסף וזה גם לא עוזר ולא עובד מי שרוצה את הסים חינם שיתקשר

• @okmju

עשיתי הכל נכון מהארץ,  ואחר כך מחול מול נציגה שאתה מחכה המון זמן לדבר איתה וסף העצבים רק עולה  והסים מגיב חלקית רוב הזמן לא קולט ועשיתי שיחה אחת חוייבתי שימו לב 66 שקלים 

וכאשר הטענתי מחדש 75 שקלים התברר שהם הטעינו רק 72 שקלים יש לי צילום מסך בקיצור לא שווה את ההתעסקות את הזמן היקר ובטח את זה שלא עובד

• @zeevsadeh אמר:

@okmju

עשיתי הכל נכון מהארץ,  ואחר כך מחול מול נציגה שאתה מחכה המון זמן לדבר איתה וסף העצבים רק עולה  והסים מגיב חלקית רוב הזמן לא קולט ועשיתי שיחה אחת חוייבתי שימו לב 66 שקלים 

וכאשר הטענתי מחדש 75 שקלים התברר שהם הטעינו רק 72 שקלים יש לי צילום מסך בקיצור לא שווה את ההתעסקות את הזמן היקר ובטח את זה שלא עובד אגב הדבר החשוב ביותר מה שהציל לי את הטיול זה תוכנת ניווט here we go מורידים מפות של אזור הטיול מעדכנים כשיש waifi וזהו המפה בתוכנה לא צריך לווין ולא סים נכון זה לא תמיד מראה מצלמות ולא פקקים אבל בהחלט עושה את העבודה יפה

• @סמדרולה

לזה קוראים ניסיון מוצלח? 50% מהטלפונים עבדו…. זאת הצלחה ??? זה אבסורד.

בחזרה