בחזרה

אזהרה לגבי כרטיס חיוג בינל world 8

• תשאירו את השרשור הזה. אני כמעט קניתי ובזכות(?) השרשור הזה אתרחק. תודה.

• @Elad3240609

נוסעים לאנגליה וארהב.

אשמח לחוות דעת איזה סים נותן מענה לחוף המזרחי ולאירופה. 

• @Limor_3410210

לדאטה (גלישה) גלובל סים מעולה, שיחות יקרות ולא פועלות טוב או בכלל במקומות שונים, אבל אפשר לפתור את זה עם סקייפ, ווטסאפ ושאר אמצעי תקשורת מקוונים.

• רכשתי מפני שהוא נמכר בדואר. הייתי בקופנהגן הצלחתי לגלוש ברחוב רק מספר דקות ונעלם.

כל הזמן הייתי עסוק בהפעלה מחדש ובדיקת יתרה . מין טקס וודו שפעל למספר דקות. בסוף היום השני החזרתי את הסים הישראלי 

הפעלתי אותו לחו”ל והתחלתי לשלם לפיארטים שאני שאני ברשת שלהם.

תמיד אני רוכש סים מקומי במספר עשרות שקלים ונהנה מהחיים. 

עשיתי טעות מתוך אמונה שהמוצר יעבוד.

אם יש עורך דין שיגיש תביעה ייצוגית נגד הדואר אשמח להופיע בכתב התביעה

• @מטר-וייסבלום

אנחנו בצפון איטליה הכרטיס עובד מעולה. אבל אם יש סים נוסף (סלקום במקרה שלי) משום מה הוא לא מתפקד. לכן בהגדרות אני מבטל את הסלקום. אך אחרי שאני מבטל אני מתקשר 151 ואז השירות מופעל מחדש. הסלקום משמש אותי לקבלת סמסים על חיובים. בדרך כלל מפעיל אותו בסוף היום לראות שהכל תקין.

בסים של world 8 אני משתמש לגלישה. כמו כן הגדרתי שרק אפליקציות מסויימות יוכלו לגלוש בסים. בסוף היום כל הגיבויים נעשים ב WiFi של המלונות. ווצאפ לא גוזל כלום כמעט אפילו שאני עושה בו שיחות (ללא וידאו)

כל יום גג 4 שקלים כאשר מפות גוגל לוקחים את הרוב. וזה לאחר שהורדתי מפות האיזור לזכרון הפנימי

• @ruttal

את יחידה ומיוחדת שרק אצלך זה עובד טוב ולא גונב את הכסף הטעון, ובשביל לספר את זה התחברת עכשיו בפעם הראשונה לפורומים. 

• @ruttal

אני שמח שנרשמת ל”למטייל” רק כדי לספר לנו שדווקא אצלך ה SIM של world 8 עובד.

הרהור בקול רם, לא בטוח שקשור

אם חברות היו מסיתות חלק מההשקעה בפרסום להשקעה בשירות, האם הן לא היו יוצאות נשכרות?

• @הדרקון-עם-קעקוע-הנערה

ה'מפרסמים' האלה עולים הרבה יותר בזול מנותני שרות, אז הם מנסים ללכוד עוד כמה קורבנות לפני שהבדיחה העצובה הזאת תקרוס לגמרי. 

• @okmju

אני קניתי 3 סימים ל3 מכשירים, עשיתי את כל הפעולות בארץ, כשהיגענו לסקנדינביה, המכשירים זיהו את החברה וכולל הספק, אבל כל הזמן הוציא הודעת שגיאה "בעייה בחיבור, או קוד MMI לא חוקי" 

• @מטר-וייסבלום

מצטרפת לאזהרות

חברה ללא הורים

אין שירות לקוחות

אין אפשרות ליצור קשר אלקטרוני, רק בשיחות טלפון וגם זה בתשלום . כל נסיון להגיע אליהם מחול עולה בהורדת שיחות מחול לישראל

• רכשתי שני סימים. שניהם עבדו.

עם זאת, למרות שהשתמשתי כמעט רק לניווט, כל סים הספיק ל-20-30 שעות ניווט בלבד.

טענתי את הסימים מספר פעמים נוספות במשך שבועיים, כך שבסופו של דבר זה עלה לי 500 ש’’ח.

אם הייתי עושה חבילה של 2GB הייתי משלם הרבה פחות.

זה אכן נראה כעוקץ ובכל מקרה הפרסום אינו משקף לגמרי את המציאות.

מצער מאוד שכל זה תחת חסות של דואר ישראל.

• @פ-יגאל

אולי משהו לא היה טוב בהגדרות?

אנחנו ניווטנו עם זה יותר מחודש, ולא היינו צריכים לטעון שוב. (הקפדנו בדירות להתחבר לוואי-פאי)

אבל גם אני לא ממליצה, לא היתה קליטה טובה, והיו כמה עניינים באמצע (שבסוף ריסטארט או הוצאה של הסים והחזרה פתרו).

• @okmju

אנחנו השתמשנו בכרטיס של הדואר בצ'כיה ופורטוגל. 

בין 2 הנסיעות היינו בקשר טלפוני עם החברה, אחרי שקראתי כאן בקורת שלילית.

לכל נסיעה המספר משתנה.

חייבים להחליף את הסים בשדה התעופה בארץ, לפני הטיסה,

בטיסה השניה התבלבלתי והיתה לי בעיה בהוצאת שיחות.

הכרטיס של בעלי עבד מצוין. התקשרנו בשיחה רגילה, בקלות, משדה התעופה בבאזל, למלון בצרפת, יותר מפעם אחת.

בכל מקרה אם אפשר, עדיף לבצע שיחות בוטסאפ. 

בבית יש לנו הרבה יותר הפסקות וידאו ממה שהיו בחו"ל.…

וכמו בארץ, גם הפסקות בוייז.

• @מטר-וייסבלום

הכל נכון .חזרתי לפני שבוע מהבלטיות בסטוקהולם היתה תקשורת חלשה לא יציבה ON&OFF .בסנט פטרסבורג  היה יום טוב מתוך יומיים שבשני חזרה התופעה של ON&OFF.בהלסינקי גמגם בטאלין לא היה .במינכן עבד מהר וטוב. מדוע מפני שהחיבור דרך VODAFON . המסקנה שהסקתי היא שאם מתחברים דרך חברה  רצינית יש תקשורת עם חאפרים  יותר בטוח להמר בקזינו .על השרות כשהוא נגיש רק מילים טובות , אולם בד”כ אינו נגיש בגלל שעות עבודה מצומצמות . זה לא נקרא שירות , מה גם שהתמיכה שהם נותנים מסתפקת באיפוס הסים .בד”כ עובד אולם מדוע נזקקים כל יומיים לאיפוס הסים? כנראה משהו דפוק בתוכנה שלהם + חסכנות (קמצנות) בבחירת נותני השירות בחו”ל  .

• @ydksism10

נושא ספקי השירות מעניין.

טוב לדעת, 

למה אתה קורא איפוס כרטיס?

אני מקוה שהכרטיס ימשיך לשרת אותנו נאמנה גם בטיסות הבאות.

• @annaly

כבר כתבתי כאן על כך, בצרפת גזל 2GB לעומת גלובל במכשיר אחר שצרך באותו זמן ושימוש דומה פחות מרבע מזה. 

היות שהוא התרוקן כמעט, כרגע, שוב בצרפת יש עוד גלובל. 

• @Sailor

גם אני דיברתי על צרפת… לא בדקתי כמה צרך, אבל לא הייתי צריכה לטעון במשך יותר מחודש.

מצד שני, כאמור, אני לא ממליצה (לא יציב ואיטי מאוד).

• @annaly

גם אצלנו הספיק לחודש, בדיוק ונגמר. גלובל מספיק ל 3 נסיעות כאלה. 

• רכשתי סים של World8  בדואר לשימוש בבולגריה.

מיד עם הנחיתה בדקתי שיחות וגלישה והכל נראה תקין.  אחרי כ 4 שעות (ללא שימוש בסים) לא ניתן היה לגלוש יותר אלא רק להוציא ולקבל שיחות.  פניות לשרות הלקוחות נותרו ללא מענה. פגשנו מספר תיירים מישראל שרכשו  סים של World8 וגם הם התלוננו על  בעיה בגלישה.  

• @מטר-וייסבלום

אני קניתי 3 סימים במבצע 50 ₪ 5 GB רק גלישה, זה מה שהיה כתוב, הפעלתי אותו בארץ לפי ההוראות, כשהיגעתי לסקנדינביה, נאדה אין שום ויי פי, זה היה בסוף שבוע ואין עם מי לדבר, ביום ראשון הצלחתי ליצור קשר, ולאחר בדיקה נמסר לי ד 50 ₪ זה עלות הכרטיס ושההיתי צריך להטעין אותו מינ' ב 75₪, היום בבוקר השארתי הודעה, נאדה, נגמר היום ולא חזרו אלי, שקרנים, מתכוון להחזיר להם את הסימים

בחזרה