בחזרה

אזהרה לגבי כרטיס חיוג בינל world 8

•  מצטרף לאזהרה יצאנו עם  3 סימים כאילו לאוסטריה לא לזימבווה ואף אחד לר עבד .חברה של נוכלים  שהדואר המושחת משווק אותם.כנראה שאחד הבכירים  אין לו היום בעיות  כלכליות

• תגובה זו נמחקה!

• נמאס מאזהרות והגיע הזמן לפעול. 

מי שניזוק מכרטיס כזה יפנה אם ירצה לבחינת תביעה ייצוגית ל-052-885-0070

• @mcmcmc

ככל שאני מכיר את נושא התביעות היצוגיות, אתה יכול לחפש עו”ד שיסכים לתבוע תמורת אחוזים מהפיצוי והוא יפנה במודעות לציבור להצטרף לתביעה ולהצהיר אצלו על הנזק שנגרם.

אפשר לפנות אל המגיבים כאן בהודעות פרטיות.

• קניתי 2 סימים בדואר (1G גלישה, 100 סמסים ו100 דקות שיחה). לאחר 3.5 ימים התחלתי לקבל מהחברה סמסים על יתרה שקטנה מ- 20 ש”ח.

מיד ניתקתי את הנתונים הסלולריים (לניווט  הורדתי לפני הנסיעה מפות למכשיר כך שאני מסוגל לנווט ב- off line).  למרות הניתוק כל 5-6 דקות לערך המשכתי לקבל סמסים כשבכל סמס היתרה קטנה ב- 8 אגורות (ככל הנראה בשל הסמס למרות שלפי החוזה סמס נכנס הוא בחינם) – כך שבמשך היממה האחרונה ירדה היתרה רק בשל הסמסים ב- 17 ש”ח.  כמו כן בלינק של החברה אין אפשרות לטעון רק חבילת גלישה – כלומר אני אמור לרכוש שוב חבילה של 75 ש”ח + חבילת גלישה ב- 50 ש”ח – סה”כ 125 ש”ח  (בנוסף ל- 75 שכבר שולמו).   המסקנה שלי –  אל תרכשו כרטיס world8 – המחיר הזול בתחילה יעלה לכם ביוקר בהמשך וזאת עוד ללא בעיית הקשר עם החברה. סים מקומי ביעד עדיף – אמין וזול יותר.

• לא להתקרב!!!! היינו גם כן באוסטריה והחבילה נגמרה אחרי 500-600 MB במקום 1GB על פי ה-DATA USAGE במכשיר. שילמנו עוד 125 ש”ח על עוד 6GB. סה”כ 270 ש”ח כולל רכישת סים ומלשלוח בדואר. והכי קריטי – האינטרנט היה כל-כך לא יציב. אפילו בערים גדולות כמו וינה, זלצבורג ולינץ היינו שעות בלי קליטה. בגלל זה לא פעם ה-WAZE לא עבד והלכנו לאיבוד.

• @Danypol

בכל מקרה לא מסתמכים רק על וייז. מכינים מראש מפה בגוגל לניווט ללא תקשורת.. לרוב יש לנו גם מפה בטאבלט.

השתמשנו בכרטיס שבועיים בצ'כיה ולא היו בעיות. ירדו כ80 שקל

שלושה שבועות  בפורטוגל ובד"כ היתה תקשורת.  ירדו כ70 שקל.  מספר פעמים הייתי צריכה לאתחל את הטלפון וזה קורה לי גם בארץ . יש אזורים בארץ שאין בהם תקשורת טובה וכנראה שכך גם בחו"ל בעיקר באזורים מרוחקים והרריים. 

הבעיה שלי היתה שלא הבנתי את ההוראות בפורטוגזית.

אני מקוה שבדולומיטים לא נתאכזב. די חוששת אחרי כל הבקורות שקראתי כאן.

• @ח-ג

הייתה לנו מערכת ניווט מובנת באוטו שעזרה לנו מאוד. אבל כשצריכים להחזיר את האוטו בחצי שעה הקרובה (אחרת משלמים על עוד יום) והווייז לא עובד והמערכת של אוטו לוקחת אותנו דרך פקק ענק – זה ממש לא נעים. במיוחד ששילמנו על האינטרנט 270 ש”ח. אני מדגיש שוב, הבעיות היו לא רק בהרים וכפרים אלא גם כן בוינה, לינץ וזלצבורג, בכבישים וברחובות ובקניונים. הSIM פשוט 50% מהזמן לא עבד!

• @Danypol

מצטערת לשמוע.

כשקנינו את הסים קנינו 300 אירו ושילמנו 150 שקל אולי רק 125.

לקראת פורטוגל שילמנו עוד 125 והיתרה כרגע מעל...

לטלפון של בעלי לא  היו בעיות קליטה. לטלפון שלי , מידי פעם, למרות ואולי בגלל שהוא דגם חדיש יותר.

וכמו שאמרתי אני מקוה שתהיה קליטה בדולומיטים. למעשה אין לי מושג איך באופן כללי הקליטה שם. 

אני יודעת שבארץ יש אזורים ללא קליטה... מה חושבים התיירים על הסים?

• אנחנו מצטרפים להלך הרוח הכללי של אי שביעות הרצון מהכרטיס. הכרטיס אמור לעבוד בסלובקיה ואין גלישה בכלל! אם רוצים לדבר עם שירות לקוחות ניתן רק בטלפון ואם אתה בחו"ל זה עולה לך כסף (איך יכול להיות שאין להם מייל??) 

האם מישהו פה ביקש החזר מהם? 

• @מטר-וייסבלום אמר:

כרטיס global 8 לשמור מרחק

אם אתם רוצים שקט נפשי 

עדיף לשלם עוד כמה שקלים לספק אחר 

ולדעת שיש שירות מאחורי המוצר 

וב world 8  זה לאאאאאא קייים

חברים רכשתי כרטיס זה דרך הדואר 

נציגה מסרה לי שצריך להפעילו מיד שמגיעים לחול ולא בארץ 

שהגעתי לחול -זנזיבר הפלא ופלא הכרטיס לא עובד 

מופיע הודעה שהכרטיס חסום ושאין יתרה בכרטיס

למרות שהרשת המקומית זיהתה את הסים 

מהרגע הזה סיוט 

ההתנהלות מול החברה גרוע גרוע גרוע .............גרוע 

מדובר בחברה שנותנת שירות לקוחות טכני  רק 9 שעות ביממה

ביום שישי עוד 4 

כך שאם אתם בחול בטיול וזקוקים לסיוע אתם בבעיה קשה 

1. הם לא עובדים בשבת 

2. עבודה לפי שעון ישראל 

מ 0900 עד 1800 

נציגה נתנה לי סוף סוף שירות חלקי אחרי יום וחצי ושהגיעה השעה 1802 סיימה חד צדדי את השיחה 

3. אין להם שום כונן שייתן מענה לבעיות דחופות 

4. יש להם שירות השארת הודעות  שאכן מקבל שיחות אבל תפקידו היחיד זה להשאיר הודעה ולקוות שיחזרו אליכם בזמן שנוח לחברה 

5. אם אתם לא משאירים ,או דואגים למס נוסף שיהיה עמכם בנסיעה מחול אז גם אין לחברה שום דרך ליצור עמכם קשר 

הסים שברשותי הצליח להתקשר לשירות השארת הודעות של החברה  

אבל לשירות זה אין אפשרות להפנות את השיחה לתמיכה 

בקיצור 

ככו בחשבון שאם הכל עובד פיקס הרווחתם 

אבל אם יש לכם בעיה ואתם בחול 

נדפקתם חזזזזק 

מודה לך על המידע,

• @מטר-וייסבלום

אני נוסעת עם world 8 כבר כמה שנים. באירופה וארהב עובד מעולה, לא צריך שירות אנושי והרבה הרבה יותר זול.

בעבר הייתי רוכשת חבילה, מהחשש שתסתיים לי הייתי מקצצת שימוש באינטרנט לבסוף זורקתלפח את רוב החבילה.. 

לגבי יעדים אקזוטיים צריך לבדוק על יעד..

• @משהו-טוב

אני מופעת שרוני כתבה שנמסר לה להפעיל את הכרטיס בחו"ל.

לי נאמר בהדגשה, להפעיל אותו בשדה התעופה, לפני היציאה לחו"ל.

עם הכרטיס יש גם כרטיס קטן ובו הסבר על ההפעלה ועל פעולות שיש לעשות כשיש בעיה. גם באינטרנט ניתן למצוא הסבר.

אני מאוד מקוה שלא תהיה לנו בעיה בצפון איטליה ..

• @משהו-טוב

מעניין למה הבודדים שמהללים את הכרטיס הם כמעט רק כאלה שנרשמו כדי לפרסם תמיכה בכרטיס.

אני השתכנעתי בגלל המחיר והתברר לי שלמעשה הכרטיס יקר הרבה יותר מגלובל סים, כי הוא שורף דאטה לפחות פי 4 יותר מהר.

• @Sailor

אני רכשתי את הכרטיס אחרי שקיבלתי המלצות,

ההן שלי השתמש בו בטיול של חודשיים בארצות הברית והיה מרוצה.

וכשאני קוראת על הבעיות לא נותר לי אלא להתפלל לטוב. גם בטיול שאני בדרכו אליו כעת.

סיוט תחבורתי -  מהבית כבר שעתיים וחצי בדרך ועוד לא הגענו ליעד. . בשבתות שעה ושלשת רבעי

• @משהו-טוב אמר:

@מטר-וייסבלום

אני נוסעת עם world 8 כבר כמה שנים. באירופה וארהב עובד מעולה, לא צריך שירות אנושי והרבה הרבה יותר זול.

בעבר הייתי רוכשת חבילה, מהחשש שתסתיים לי הייתי מקצצת שימוש באינטרנט לבסוף זורקתלפח את רוב החבילה.. 

לגבי יעדים אקזוטיים צריך לבדוק על יעד..

אני מודה לך שנרשמת לאתר “למטייל” כדי לספר לנו על נפלאות הכרטיס.

בעיקר מודה לך שאת מקפיצה את השרשור על כלל חוות הדעת

• @מטר-וייסבלום

שומר נפשו ירחק.

אחרי 6 דקות שיחה (הובטחו 100 ) הסים הפסיק לעבוד.

הסים הראשון שהזמנתי באינטרנט הגיע רק אחרי למעלה משבועיים .

נשלח חזרה לחברה ואני עדיין ממתין להחזר הכספי.

• @ח-ג

כתבתי על רוב המהללים, את חריגה ביניהם.

• @מטר-וייסבלום

לפני כשנה יצאתי לטיול שכלל את ספרד, פורטוגל וקצת במרוקו. בברצלונה רכשתי סים vodaphone משולם מראש, אך פעל לא מי יודע מה.

לאור הניסיון ה(לא ממש) מוצלח הזה לפני הטיול הבא, לגיאורגיה ביוני 2019, רכשתי בדואר כרטיס world8, הפעלתי אותו על פי ההוראות, ולהלן התוצאות:

1.לפני כל שיחה לארץ היה צורך לחייג 126 ואחר כל המספר המבוקש. פעל מצויין, ובמחיר סביר.

2. התברר שלצורך גלישה בגיאורגיה הכרטיס לא היה שווה בכלל אלא רק wifi. לא היה דור 3-4. היה צורך למצוא wifi פתוח, ובארץ עם "תשתיות" כפי שיש בגיאורגיה התוצאות היו שליליות.

3. לפני כל שיחה נשאלתי אם אני מעוניין בנדידה של ארץ יעד או ארץ מקור, וזה היה בילבול מוח רצוני אך שווה את המחיר.

4. יתרת הכסף שנשארה נשאר יתרת זכות ואני מקווה לנצל יתרה זו בטיול הבא שלי למזרח אירופא במהלך החודש הבא, אעדכן.

בסך הכל:לא 100%, אך מתקבל על הדעת.

• @DaveBG

אני עכשיו בריבה דל גרדה. 

עד כה לא היה לנו צורך בחיוג. בדרכים הוייז עבד. מונציה, לויצנצה, בורגטו,ריבה דל גרדה וואל די ג'נובה, והיום ללימונה וחזרה.(אי אפשר היה לטייל ברגל בגלל גשם ומכות רוח) הוייז תפקד.

זכרתי שכשאני יוצאת מוייז אני צריכה להפעיל מחדש את העברת הנתונים עד שהוא מוצא את היעד וכשהנווט מתחיל מכבה את העברת הנתונים.

בחזרה