בחזרה

אזהרה לגבי כרטיס חיוג בינל world 8

• @איריס-ס

לא להתקרב לכרטיס סים בנלאומי של בזק world8הגענו למונטנגרו הכנסו את הסים ולמרות שלא דיברנו דקה הכרטיס מראה אפס ש"ח אין אם מי לדבר הם כול הזמן מפנים אותך לשלם עוד כסף ולהטעין מחדש הזהרו בנוסף כול הזמן המספרים שקבלנו מהם במסרון לא מגיבים בקיצור כלום.....

• @יגאל_3919708

שמעתי על אנשים שקנו כרטיס אבל לא הטעינו אותו כי חשבו שההטענה כלולה במחיר  כי כשקונים כרטיס בלי לקנות 300 דולר הכרטיס לא זול.

האם יצרת טרום טיול קשר עם המוקד לצורך הפעלתו?

את הכרטיס הייתם צריכים להכניס לטלפון כבר בנתב"ג ולחכות עד שמתקבל אישור. זה לוקח כמה דקות.

אני נוהגת ליצור קשר עם המוקד, יומיים לפני היציאה מהארץ לבדוק שהכרטיס אכן טעון והאם יש תקשורת  באזור שבו אטייל.

לשמחתי כבר 4 טיולים הכרטיסים שרתו אותנו בנאמנות, גם באזורים שמטיילים התלוננו על חוסר תקשורת, ולא נראה לי שיש לי כרטיס מיוחד.

• @מטר-וייסבלום

שלום גמר חתימה טובה.

אני מחזיק את הסיים כימעט 4 שנים ולא יצא שנתקלתי בבעיה ועם היתה בעיה היה לי פיתרון דרך שרות לקוחות.

היום עובד מצויין אם פועלים ומשתמשים עפ ההוראות שניתנו בדף המקוצר.

אך יש לי שאלה קטנה האם הוא עובד בסין???

• @zafi100

תתקשר לשרות הלקוחות. תציין איזה טלפון יש לך ואם אתה יודע באיזה אזורים בסין אתה תבקר תבקש לבדוק. בהצלחה. 

בסין היתה לנו חויה לא נעימה. קנינו, בעזרת המדריך המקומי סים מקומי ברשת מומלצת על ידי המדריך הישראלי והכרטיס לא עבד. המדריך היה מאוד מתוסכל. כל בוקר הציע לנו להשתמש בטלפון שלו כ ויי.פי.

כיון שכתבת כמעט 4 שנים. מקוה שהכרטיס בתוקף בכל תקופת הטיול . להבנתי הוא תקף רק 4 שנים.

• @zafi100 אמר:

@מטר-וייסבלום

שלום גמר חתימה טובה.

אני מחזיק את הסיים כימעט 4 שנים ולא יצא שנתקלתי בבעיה ועם היתה בעיה היה לי פיתרון דרך שרות לקוחות.

היום עובד מצויין אם פועלים ומשתמשים עפ ההוראות שניתנו בדף המקוצר.

אך יש לי שאלה קטנה האם הוא עובד בסין???

אם לפי עדותך שירות הלקוחות נותן לך פתרון סביר וזמין למה לטרוח ולפתוח במיוחד משתמש באתר למטייל כדי לשאול בפורום משפחות (ולא בפורום המזרח הרחוק) על שירות בסין? אני ממליץ שתפנה אל שירות הלקוחות לקבל תשובה מוסמכת.

• @מטר-וייסבלום

מצטרף להזהרה, להתרחק, הגענו למונטנגרו, החלפנו לסים הנ”ל, מיד נרשם יתרה בכרטיס אפס ולא ביצענו אפילו שיחה אחת, ניסינו הכול כפי שכתוב על המעטפה שום דבר לא עוזר כולל שרות לקוחות שלא קיים, ובנוסף שולחים אותך לאתר להטעין את הכרטיס ב-150 ש”ח, אולי זה עוקץ….הבעיה שחברה כמו בזק נותנת לכך יד וממשיכה לדחוף את הכרטיס ללקוחות בושה וחרפה...

• @ח-ג

כול מה שנאמר כאן לא נרשם בשום הוראה שלהם, מה הקשר ל-300 דולר שלמתי 50 ש”ח לכרטיס למה צריך לשלם עוד אפשר לקבל שרות מכול חברה במחיר זה ואולי עוד כמה שקלים...

• מישהו יודע אם יש לשירות שלהם מספר סלולרי איתו אפשר לתקשר דרך ווטסאפ?

• @מטר-וייסבלום

רכשתי סים של וורלד 8 לקראת טיול בסין. הצלחתי רק לקיים שיחות טלפון בחלק מהזמן. גלישה רק לפרקים ובמהירות איטית ביותר. שרות לקוחות קיים רק בתיאוריה. בקיצור, אכזבה גם לי גם לעוד שני משתמשים של וורלד 8.

• @יגאל_3919708

אני מבינה שיש בעיה עם שירות הלקוחות מחו"ל.

נדמה לי שלא הבנת את כוונתי. 

הכרטיס עולה 50 שקל. בנוסף אתה צריך לשלם 125 או 150 עבור טעינה

בזמן רכישת הכרטיס רכשתי 300 אירו (אפשר גם 300 דולר). שילמתי עבור הכרטיס 5 ש"ח..כך חסכתי 45 שקל. עבור טעינה שילמתי 150.

מאז הרכישה יצאתי כבר לארבע טיולים.  הוספתי עד כה 125 ש"ח.

יש לי עדיין יתרה של 103 ש"ח. ז"א שניצלתי עד כה כ170 ש"ח.

עיקר הניצול היה בטיול הראשון. כ80 ש"ח. בטיולים הבאים הבנתי שהיו לי טעויות בשמוש. ז"א שהשארתי את העברת הנתונים פתוחה 24 ש' ביממה. בטיולים הבאים שהיו ארוכים יותר ניצלתי כ30 ש"ח בכל טיול. כמו שכתבתי בעבר, לא היו לי יותר בעיות קליטה ממה שאני חווה בארץ כל שבוע.

החסרון בכרטיס מסוג זה, גם בחברות אחרות שיש מצב שהתקופה שהוא תקף תגמר בלי שמנצלים את כל הכסף.

וכיוון שרבים כאן מספרים שנתקלו בבעיות אני לא ממליצה לאיש לרכוש את הכרטיס.

• @Ran_3396072

טיילת בקבוצה? באיזה כרטיסים השתמשו מטיילים אחרים מלבדכם?

אני רכשתי בסין כרטיס מקומי למכשיר סיני והוא בכלל לא עבד ולא היה למי לפנות... ז"א שמדריך הטיול התקשר לחברה אבל זה לא עזר...

• נסעתי ליפן והונג קונג ברוב הזמן לא יכולתי להוציא שיחות ושיחות שחויגו אלי לא קיבלתי אותם. במחייגים התלוננו כי השיחות נותקו ולא נענו. חלק מהשיחות שחויגו נענו על ידי מי שלא אליו חיגתי. כך למשל הגעתי ביפן לחברת סוזוקי במקום לנמען בארץ. הודיע על סיום החבילה לפני שהספקתי לחייג  כראוי לשנים או שלושה נמענים. אשתי שעשתה חבילה אצל ספק סלולרי שילמה פחות משהוצאתי על חידוש המנוי. בקיצור מבחנתי לא עוד סתם בזבוז כסף. יעקבי משה

• אצלינו, עבד מצויין

בפולין מוסקבה איסטנבול.

• משתפת גם בנסיון שלי, שהוא דווקא מוצלח:

לי יש סים וורלד8 כבר כמה שנים. במשך כמה שנים היה סוג של גיבוי ולא השתמשתי בו בפועל (נראה לי שקניתי לפני שהחלה ההגבלה של ה 4 שנים… הוא בן יותר מ-4 אני די בטוחה ועדיין עם הטעינה הראשונית של 150 ש”ח).

בקיץ האחרון גיליתי שהגלישה בכרטיס די זולה. הוא היה לי נוח בכמה הזדמנויות ועבד מצוין.

בקיץ בסופ”ש ברומניה – היה מצוין.

חזרתי עכשיו מטיול של 35 ימים. הכרטיס הקבוע שלי (כרטיס בריטי) נותן חבילה ל-30 יום אז נעזרתי בוורלד 8 לשאר הימים במקום לרכוש עוד חבילה של 30 יום.

עבד באיסטנבול, סינגפור ובנגקוק (עצירות קונקשיין), באוסטרליה ובניו זילנד. הסכמי הנדידה שלו היו עם חברות טובות כנראה כי היו מקרים שהוא עבד כאשר הסים המקומי שהיה לבן שלי לא עבד, וגם הסים הבריטי עבד פחות.

שיחת טלפון עשיתי אולי פעם או פעמיים, לא היו לי בעיות.

אין לי שם חבילה אלא תשלום לפי שימוש. יוצא לי בממוצע כ-5 שח ליום (וואטסאפ, וייז, קריאת עיתונים פה ושם. תמונות אני שולחת כשיש וויפיי).

לאור התלונות פה אני לא יודעת אם הייתי ממליצה להסתמך רק עליו אבל לי נוח שיש לי אותו כגיבוי, ולנסיעות קצרות שבן מספר הימים לא נראה מצדיק חבילה. 

• גם אני לא באתי להמליץ אלא הוספתי עובדה שתיכנס לסל החיובי של המאזניים , כשמשקללים את כל התגובות.

בכל אופן חשוב להשתמש אחרי קריאה בעיון של עלון השימוש 

יש להוסיף שרק שוחחנו ולא גלשנו.

• חשוב לי להגיד כי יש להיצמד להוראות. נכון, אולי הסים הוא לא ״הכי טוב שיש״, אבל אני הייתי ב2 מקומות עם חבילה אחת, וקודם כל, הסים התחבר לי לרשת הכי טובה בהתאם למקום שבו הייתי, האינטרנט עבד חלק, ושיחות לישראל עבדו בצורה יחסית טובה. ממליץ לקנות במצב של טיסה באותו היום או באותו השבוע!

• @Lior-Josef-Shaviv_4074900

בצרפת וספרד התחבר גם בלי לעשות את הפעולה הנדרשת לפני היציאה מהארץ, אבל התנתק פעמים רבות וגזל בין פי 4 לפי 5 דאטא מאשר גלובל סים, לכן יצא בפועל יקר הרבה יותר.

• @יערי אמר:

@מטר-וייסבלום

ואני אמליץ על … https://roamineu.com/

נבדק על ידי באופו אישי ועובד מצויין כמו גם שירות הלקוחות שלהם (במידת הצורך)

תוכלגם להנות ממחיר מוזל אם תזינו את הקוד קופון Yaari לפני סיום שלב התשלום

אני גם ממליץ עליהם ועכשיו גם יש להם הנחה ללקוחות לאומי גודיז 5 גיגה ל5 ימים ב69 שקל  

• @Sailor

אאצלי הטיול הראשון היה יקר יותר כי השארתי את העברת הנתונים פתוחה. בטיולים הבאים פתחתי רק בשעת הצורך ואני חושבת שפחות מ40 שקל לשבועיים וסכום דומה ל 3 שבועות זה מחיר טוב.

• @מטר-וייסבלום

מצטרף לאזהרה!! קטסטרופה של שירות!

נציג שירות ניתק לנו שיחה בפרצוף.

קיבלנו הודעה על ירה ומיד אר כך קיבלנו הודעה שהיתרה עלתה בכמה אגורות ואחר כך שהיתרה ירדה

השימוש שלנו היה סביר לחלוטין ו”נגמר לנו” תוך יממה וחצי 1 gb בכל מכשירה דבר שלא ייתכן בעליל!

בקיצור התרחקו!!!

בחזרה