בחזרה

אזהרה לגבי כרטיס חיוג בינל world 8

• פשוט לא עובד  נסעתי  לברלין  עים שני כרטיסים ב_08/09/2019   גם ב01/05/2019 בצרפת מצטרף לאזהרה

• האם ניסית את האפשרות    (משמאל לימין)  :

#     המספר הרצוי    *126*

ואחרי זה יש חיוג חוזר

• @חבל

למה להכניס ראש בריא למיטה חולה? דווח פה על הרבה בעיות, בין בתפקוד ובין בשרות.

החלופות טיפה יותר יקרות לכאורה, בפועל, מנסיוני זולות בהרבה.

תנו לדאר לשחות בים הכרטיסים המפוקפקים שהם מנסים למכור.

• @Sailor

זה  "וידוא הריגה” או יותר נכון שהוא מת סופי.

להיכנס למיתה חולה לא כדאי, אך מי שכבר במיטה שיעשה את מה שהוא יכול.

אני לא היתי קונה כרטיס  ספק יעבוד ספק לא

אך לי אישית הכרטיס הזה עבד, ואף הטענתי אותו פעם שניה.

יכול להיות שהוא היה מקולקל...

• @מטר-וייסבלום

פעם ראשונה ואחרונה בהחלט שאני רוכש סים זה

• שלום,

World 8  עבד מצויין בפולין.

1 Giga 

צר לי לשמוע שהחוויה שלך לא הייתה טובה.

בברכה.

• @מטר-וייסבלום

כבר יומיים ברומניה עם הכרטיס הזה. עובד מעולה .

עשיתי את האיתחול בארץ לפי ההוראות. קלי קלות. ועובד מצויין.

• @Guy_3845471

שלשום בדקנו הורדות בכרטיס של בעלי. אחרי שבוע בבודפשט . הרבה שעות התכתבות ווטסאפ כי היינו בקשר יומיומי גם כשלא היה בבית שבו התארח-25 ש"ח. סביר?  בעיני, כן.

• קניתי לפני שבועיים נסכתי לוינה לעיים היו ניתוקים בגלישה כמוכן תוך יומיים נגמרו 1G ללא סיבה למרות שרוב השימוש היה גוגל מפות מפניה לחברה לאחר הנסיעה לא נתנו מענה איכותי אמרו שיפנו לתמיכה הטכנית אך לא חזרו אלי עדיף לא להשתמש בסים זה גלוגל סים עדיף לא עושה בעיות כלל השתמשתי בו באותה הנסיעה

• לא לרכוש כרטיס world 8 . אני רכשתי וזה עבד לי טוב באירופה. המלצתי לבן שלי לרכוש גם בטיול בפיליפינים ובתאילנד. הבעיה היא לא תמיד ״זה עבד יופי לא היו תקלות״ הבעייה היא כשיש תקלות אין עם מי לדבר. הנציגים בארץ מתחת לכל ביקורת. עושים דברים על דעת עצמם כשהתקשרתי לעדכן אותם שהחבילה של הבן שלי נגמרה למרות שקנה סים 5 גיגה ל-4 שנים. ענה לי הציג באדישות הבן שלך יצר איתנו קשר וביקש לשנות את החבילה למשהו יותר זול?!!!!!!! מיותר לציין שהבן שלי לא התקשר הם עשו על דעת עצמם…. לא עזרו הויכוחים הם פשוט ביקשו עוד 75 שח להטענה … השיטה עובדת יפה אם אפשר לגבות יותר כסף למה לא?!

• @איריס-ס

מעבר לזה שהם מטעים את הציבור ומפתים לקבל 5 גיגה נוספים ב 50 שקלים, רק שלא מעדכנים שזה תקף לחודש ולא 4 שנים כמו שמצויין וכנל ה 75 שקלים טעינה ראשונית מטעה לגמרי, בכל אופן עבודה בעיניים המלצה חמה לא להשתמש בהם

בחזרה