בחזרה

אזהרה לגבי כרטיס חיוג בינל world 8

• לא יודע מה עם waze
    אבל בשביל נסיעה עם גוגל מפות, בכלל לא צריך אינטרנט, רק GPS- 
    מורידים מראש במקום עם ווי-פיי את המפה של האזור אליו נוסעים (אפםשרות מפות אופליין), ויש ניווט עם שמע לכל יעד באזור, כולל אופציות של כבישי אגרה ושאר ירקות.

• @gauntlet

מפות גוגל לא מסמנות מכמונות ומהירויות, וזה משהו מאוד נחוץ כאן.

כי מרוב שינויים במהירויות הנהג לא כל הזמן מודע (..) ולפעמים אין שלטים.

בנווטן של גארמין, לפעמים, המהירויות רחוקות מהמציאות. 

• @ח-ג

בגארמין המהירויות רחוקות מהמציאות אם התוכנה לא מעודכנת.

עדכון עולה פחות מקנס.

• @Sailor

עדכנו את התוכנה לפני הנסיעה. 

המכשיר נקנה עם עדכונים "חינם" לכל החיים.

• הנסיון שלי עם הכרטיסים של WORLD8 ושל פלאפון מצויין.

הונג קונג, סין, ארצות הברית (חוף מערבי) ומרכז אירופה.

לאחר הפעלה קצרה בבית וקבלת המספר הישראלי והאנגלי – פעולה חלקה ביעד כולל 4G.

כאמור – הנסיון שלי – ושלי בלבד.

• ושכחתי להוסיף, טעינה חלקה ביותר של החשבון דרך קישור שמקבלים בהודעה חוזרת.

• זה מתחיל להיות מעניין – 
    כל המגיבים לטובת הכרטיס (אין לי סוס במרוץ הזה, אני חושב שלא צריך לקנות סים מהארץ בכלל)  – נרשמו לאתר מתישהו לפני כמה חודשים,
    והתגובות היחידות שלהן (1 או 2) זה בשרשור הזה להלל את WORLD8…
    עכשיו או שמישהו בעל עוצמה במשרד הדואר מצליח לפתוח חשבונות בדיעבד ושולח את ההמלצות הגנריות האלה
    או שמתישהו לפני חצי שנה הבינו בוורלד8 שיש להם מוצר מסריח והם צריכים להכין צבא בוטים להגן עליו…
    בכל מקרה כל תגובה רק מוסיפה צופים לשרשור, אז זה שירות דוב

• עוד משהו מעניין – יש לשרשור מעל 40,000 צפיות, שזה פחות או יותר הנושא הלא נעוץ הכי נצפה באתר…

חתיכת פרסום שלילי 

ולא חשבתי שלאתר למטייל יש כמות כזו של גולשים

• @gauntlet

הסר דאגה מעל ליבך (-: זה שרשור שהחל טרום ימי גרסת הבטא של האתר כשמונה הצפיות ‘השתולל’ ללא קשר לכמות הצופים (-: וגם על זה (המונה המשתולל) היו שרשורים יעודיים.

בוקר טוב ושבוע טוב ושקט לכולם 🌺

• @okmju

כן לפי ההנחיות – הגענו ליוון ולא היה קשר בכלל, ניסינו כמובן בשני הטלפון
    נאלצתי לקנות סים מקומי

• @israel49

יום יומיים לפני הטיסה התקשרת אליהם וקיבלת מספר ישראלי ומספר אנגלי?

הפעלת את הכרטיס בנתב"ג לפני הטיסה?

באמת שאין לי ענין בכרטיס של הדואר אבל כבר טיול שלישי שהכרטיס עובד.

כשמשהו משתבש בחיפוש ניווט אני מפעילה מחדש את הטלפון. זה משהו שאני צריכה לעשות גם בארץ…

ביום גשום היה אזור קטן ללא קליטה איפשהו בין ריבה דל גרדה ומדונה די ק. .. יום קודם לא היתה בעיה.

בארץ במשגב גם אין קליטה לכמה חברות.

• @gauntlet אמר:

כל המגיבים לטובת הכרטיס (אין לי סוס במרוץ הזה, אני חושב שלא צריך לקנות סים מהארץ בכלל)  – נרשמו לאתר מתישהו לפני כמה חודשים,

סורי, אבל אני לא בוט, ולנו היה נסיון טוב.

עבד טוב בצ’כיה, מזרח ומרכז גרמניה, רומניה, איטליה, וניו יורק.

• @ליהי111

כל כך הרבה הפחדות שהייתי בטוחה שבדולומיטים הכרטיס לא יעבוד.

מונציה דרך ריבה דל גרדה, ואל די רבי. ואל די פאסה, ואל גרדנה, צפונה משם ועד קורטינה היו לי שתי הפסקות קצרות בקליטה. פעם אחת בהרים בדרך למדונה די קמפיליו ופעם שניה בשמורת טבע. מידי פעם הייתי חיבת להפעיל מחדש את וייז או לשלוח הודעות וטסאפ וזה עבד מצוין. אתמול גם טילפנתי. 3 פעמים התקשורת התחדדה אחרי אתחול של הטלפון.

הלוואי ובארץ הקטנה שלנו היתה התקשורת מושלמת.

יש לי הרושם שחלק מהמתלוננים לא הפעילו נכון את הכרטיס.

יש הוראות הפעלה ברורות על הבריסטול המצורף.לפני הטיסה הפעם  התקשרתי לשירות לקוחות , לא נתנו לי את המספר הישראלי לטיסה אלא נתנו לי מספר לחיוג יום לפני הטיסה  .

חלק מהטענות כאן הן על השעות המוגבלות של השירות. בו, תודה לאל , לא נדרדתי עד כה להשתמש בחו"ל

• @ח-ג

"...3 פעמים התקשורת התחדדה אחרי אתחול של הטלפון". 

• נדמה לי שכבר כתבת שאת צריכה מדי פעם לאתחל את הטלפון כדי שהוא יתפקד, או שאני טועה?!

• @aljaje

נכון, כך קורה גם בארץ. דף ההוראות כרגע לא לידי, נדמה לי שיש גם בו הנחיה לנהוג כך כשיש בעיה.

• @okmju

גם אצלי הסים שלהם לא עובד

אבל בכלל וקשה להשיגם

• @ח-ג

אז מי צריך סים שצריך לטרוח כדי שיעבוד?! 

• @hanna-laufer

פעלת לפי כל ההוראות?

היום בין קורטינה לכוון ונציה

נכנבתי הרבה פעמים בקלות. לעדכן כתובת במסלול בוייז להתחבר לוטסאפ... בקלות ומהירות.

• גם לי עבד מצוין בשתי נסיעות ואז בשלישית הגלישה לא עבדה. השירות אכן נוראי, ובסופו של דבר הבעיה לא נפתרה.

לא ממליצה לסמוך על זה בלי אופציות אחרות אם לא עובד.

• @מטר-וייסבלום

אני משתמש בכרטיס כבר שנתיים. נכון שקצת מסורבל להתקין ולהפעיל אותו אבל הסבירו לי אונליין מה הטעויות שלי והתרגלתי אליו. נהגתי 8 ימים בפורטוגל והמכשיר היה מחובר לרשת בתוכנת ניווט מהבוקר עד הערב ובסופו של דבר יתרת הגלישה פחתה רק באופן מצומצם. יצא לי כ 25 שקל לכל התקופה. בגדול זה יוצא הרבה הרבה יותר זול מהזמנת חבילה אצל ספק הסלולר שלי וכמעט תמיד החיבור בחו’’ל הוא לרשת Vodafone כמו אצל ספק הסלולר. היתרון הגדול של הכרטיס לעומת כרטיסים ייעודיים לחו’’ל הוא שאני לא מקבל מספר אחר. מספר הנייד שלי נשאר ואני מקבל ומוציא שיחות כמו בארץ

בחזרה