בחזרה

מה עדיף באנגליה Cotswolds או Sussex?

• אחרי התלבטויות ארוכות הוזמנו טיסות ללונדון (לוטון) לאוגוסט.

הגדולים יצטרפו אלינו רק ל-3.5 ימים בלונדון עצמה (עקב אילוצי צבא של הגדולה) ואנחנו נמשיך רק עם בת ה-11 לעוד 6 ימים מחוץ ללונדון.

אנחנו מחפשים יעד קרוב ללונדון (עד שעתיים נסיעה), שמתאים לטיול כוכב של 6 ימים. חשוב לנו שלא יהיו נסיעות ארוכות. אנחנו מטיילים בנחת, מחפשים שילוב של מסלולי הליכה לא ארוכים, עיירות יפות, השכרת אופניים, פארק חבלים וכו’. טירות ומוזיאונים רק אם יש הפעלה לילדים. הקטנה חובבת מים, אז אם יש פארק מים או מסלולי מכשולים במים זה יהיה מצויין, אבל גם רחצה באגמים זה טוב.

האם Cotswolds תתאים? מה עם Sussex? אפשרויות אחרות?

ובאיזה עיירה כדאי ללון כדי להימנע עד כמה שאפשר מנסיעות ארוכות (מעדיפים נסיעות של חצי שעה, גג שעה)?

• מצטרף לשאלה לגבי לינה, אשמח לשמוע מאיפה הזמנת טיסות?

• אנחנו הזמנו טיסות ב-easyjet. אנחנו מאוד מוגבלים בתאריכים ובתאריכים שחיפשנו המחיר שלהם ושעות הטיסה הכי התאימו לנו. בעקרון אנחנו מעדיפים טיסות באמצע היום ולא לקום לפנות בוקר או לנחות באמצע הלילה, גם אם זה “בזבוז” של יום טיול.

• הי מיכל. אין לי השוואה. לנו היו רק שלושה ימים מחוץ ללונדון וחיפשתי משהו שיהיה מתגמל, לא מתסכל בגלל הזמן הקצר ואפשרי בתחבורה ציבורית. אז בחרנו בססקס. ברור שאפשר גם שבוע ויותר. יש לי ניחוש שקוסטוולד יותר ציורי. מניחה גם שיש מה לעשות כולל עם ילדים בחול מקום, ונדמה לי שהבחירה צריכה להיות בין התכנים: הכפרים הציוריים של קוסטוולד (ובטח עוד נושאים שהאזור מצטיין בהם) מול ים וערי חוף. ססקס אינה רק ים אבל יש בה רצועת ים ארוכה מה שאין בקוטסוולד. 

מצרפת פוסט.

תיהנו מההתלבטות, הבחירה וההכנות.

ברגל ובאופניים לאורך המצוקים של התעלה האנגלית

• תודה רבה זיוה

• את ססקס איני מכירה אבל חושבת שבקוטסוולדס יהיו לכם יופי של אפשרויות עם הצעירה.

תכף אצרף לך פוסט ישן שכתבתי בבלוג  שלי בלמטייל על האזור . יש שם גם טיפ ללינה מצוינת ותאור אתרים ואטרקציות באזור

https://family.lametayel.co.il/טיול+בקוטסוולדס +מסלול+וטיפ+לינה

• הי מיכל

אנחנו היינו לפני די הרבה זמן בקוטסוולדס עם ילדה בת 3. עשינו גם את ווינדזור שאולי תשקלי להיות בה כיעד ולטייל סביבה שהיא מאוד קרובה ללונדון. לא יכול הלהליץ על ססקס כי לא היינו

אם את רוצה מסלול רשמי לי בפרטי כי בעוונותי לא סיכמתי את הטיול אחרי

לגבי לינה השתמשנו באתר cottage4you שהיה מצוין

דרך אגב בלונדון יש Kidzania שאולי יתאים לקטנה

תהנו!

נעמה

• תודה רבה לכן

נראה לי שיש שנלך עם קוטסוולדס.

איפה כדאי להתמקם שם? האם באזור Stow-on-the-Wold?

או שאולי עדיף דווקא בשולי האזור, בקרבת כביש ראשי?

אני מזכירה שאנחנו מעדיפים להימנע מנסיעות ארוכות...

• מיכל

בקישור שצרפתי יש המלצה מצוינת ללינה. גם מבחינת איכות הבית וגם המיקום.

גם אלון מהפורום נסע אחרינו והיה מרוצה.

אם הבית לא מתאים / הכפר או כפרים סמוכים עדיין ממוקמים טוב

• בוקר טוב

ממליצה על האתר cottage4you למציאת לינה. יש תמונות ואפשר להתרשם נכונה

אנחנו היינו ב COURT COTTAGE
    2 Court Cottages
    Mill Lane
    Chipping Warden
    BANBURY, Oxon

והיינו ממקומים טוב

• המיקום המדויק תלוי בתמהיל המדויק שלכם, ששונה מהתמהיל של אחרים. עבורנו stow היתה מעולה, וספציפית בעיני, היתרון הכי גדול שלה זה סופרמרקט tesco. תקנו אותי אם אני טועה (ממש לא מומחית) אבל כשחיפשתי איפה יש סופרמרקט נורמלי מרשת ידועה, לא מצאתי כמעט אף אחד בכל האזור. התרשמתי שמדובר באזור כפרי שבו יש יותר חנויות קטנות וסופרים קהילתיים.

• ודאי שלכל אחד יש העדפות אחרות ובהתאם מסלול הטיול שלו, אבל כיוון שמבחינתנו אין משהו שהוא “must” אז אני בדר”כ קודם בוחרת את מקום הלינה (לפי האזור שנראה לנו מתאים) ואז מחליטה איפה לטייל. אם זה אומר שנוותר על אחת האטרקציות באזור אז ממש לא נורא.

במקום הלינה חשובה לי קודם כל הנגישות: למדתי את זה בחופשה הראשונה עם הבת הגדולה, שהיתה אז בת חצי שנה, כשמקום הלינה שהזמנו היה לא מאוד רחוק מהכביש הראשי, אבל בכביש הררי מפותל… חוץ מזה חשוב לנו השקט, הנוחות והמחיר. גם נוחות זה משהו מאוד אישי (למשל למרות שאנחנו נהיה הפעם רק שלושה אני עדיין מעדיפה שני חדרי שינה). סופרמרקט זה לא שיקול מבחינתי, כי אנחנו אוכלים הרבה בחוץ.

תודה גם על כל ההמלצות הספציפיות למקומות לינה, אני כמובן בודקת כל אחת מהן.

בחזרה