בחזרה

עזרה במציאת אתר סקי לתחילת מרץ

• גולש בינוני +- ( כחולים ואדומים) רוצה לצאת לחופשה בתחילת מרץ, חופשה שניה השנה ככה שהתקציב קצת יותר מצומצם. 

ממה שראיתי אוסטריה ואאוסטה (דגש על צ'רוויניה) הן האופציות העיקריות שלי. בצרפת כבר הייתי השנה ואני רוצה לגוון ושוייץ יקרה מדי. 

מה שמפחיד אותי באוסטריה זה שהאתרים נמוכים יחסית ורציתי לקבל חוות דעת ממביני הפורום.. 

כמו כן כמה האפשרות לישון מחוץ לעיירות הסקי המרכזיות ולנסוע עם רכב  בבוקר למעליות על מנת לצמצם עלויות, גם באיטליה וגם באוסטריה רלוונטית? תודה רבה! 

• אם תחליט לגלוש בצ’רביניה, לינה בוולטורננש תוזיל עלויות.

באוסטריה הייתי מציע את צילרטל. גלישה בשני אתרים נהדרים, הוך צילרטל וארנה.

הגובה לגלישה יתאים בעיקרון לתחילת מרץ ותוכל למצוא לינה זולה יחסית בשפע העיירות בעמק.

גם זולדן/אוברגורגל במיקום גבוה יותר יתאימו. יקר יותר מצילרטל.

• מה אתה חושב על קיצבהיל או סקיוולט?

• גם אתרים מצויינים, אבל נמוכים יותר בכ-500 מטר ביחס לצילרטל.

• בתחילת מרץ אין מה לחשוש, מניסיון סולדן מעולה גם סנט אנטון וכול המרחב יכול להיות מצויין

• תודה רבה! הבעיה במקומות האלה היא בעיקר תקציבית.. כבר עכשיו המקומות היחידים שאפשר למצוא באוסטריה בפחות מ90 יורו ללילה בשבוע שאני מתכנן לטוס בו זה מינימום 20 ק"מ מהעיירות הגדולות :/ מקווה שאמצא פיתרון.. שבוע שעבר עוד היו מחירים טובים יותר

• לפני שנתיים מצאתי דירה ענקית ב-fugen הסמוכה להוך צילרטל. ב-300 אירו לחמישה לילות בתחילת-אמצע מרץ.

https://www.zillertal.at/en.html

חפש לינה בלינק שצירפתי.

• גם אני לא ישן בסנט אנטון כמובן ביגלל המחיר, בפעם האחרונה ישנתי ב Klosterle עם רכב זה מאוד נוח וקרוב למעליות וגם יש חניות חינם, בנוסף בעיירה הזאת גם השכרת הציוד זולה מאוד.

• לך על עיירות הלווין של סן אנטון. כמו סנט גייקוב.

שרות SKI BUS מצוין. 

האתר עצמו  לא צריך להכביר עליו מילים. אחד המעולים. גם בסוף מרץ.

גישה נוחה לסן אנטון – טיסה לציריך שזה יחסית זול או מינכן. יש רכבת ישירה מציריך לסן אנטון. משהו כמו 80-100 יורו שני כיוונים.

קנה באינטרנט

בחזרה