בחזרה

התלבטות לגבי יעד. להישאר באיטליה או לשנות לאוסטריה

• הי אנשים,

טיסה למינכן בשבוע שני של פברואר ואמורים לנסוע לואל גרדנה. אני בדיוק לפני הזמנת לינה, לאור מצב השלג הייתם מזמינים ומקווים לטוב או משנים מיקום גלישה?

ברור שאין לדעת מה יהיה בפברואר אבל השאלה איזו החלטה הייתם מקבלים על סמך המצב עכשיו שזה אמצע ינואר ו 15 סמ למטה 50 סמ למעלה..

• לא ברור לי למה הלחץ, אם יש לך טיסה ורכב... תחכה....

כולם שבויים בקונספציות….

בראש של כולם שהכל מלא, 100% תפוסה

האמת – בדרך כלל אחרת, אין 100% תפוסה באתר.

ולכן ההצעה שלי מאוד פשוטה:

- טיסה יש לך

- רכב – אני מניח שגם ונכונות לנסוע 4 שעות

תחכה בסבלנות, ושתתקרב (או יגיע מפל שלג באיטליה) – תחליט.

בטווח 4 שעות ממינכן יש כל כך הרבה אתרי סקי טובים שאין סיכוי שלא תמצא מקום לישון ברמה שתרצה לטווח הזמן שתרצה.

מה הכי גרוע – תצטרך לעבור באמצע התקופה בין 2 בתי מלון (עשינו את זה באיטליה, המרחק בינהם היה 50 מטר….)

יונתן

נ.ב. – שלא תחשוב שאני רק נותן עצה לא-סטנדרטית.

בתיאוריה מתכנן לגלוש עם ילדי סוף שבוע בפברואר, אין עדיין תאריך (תלוי בציוניו של בני “הקטן” במבחני תואר ראשון.., טיסות ומלונות, לא ברור כמה יגיעו (1 בטוח עוד 2 אינם ברורים)

אני מתחבט בין – ski welt ל- aosta

נחליט על הנסיעה כשבוע וחצי לפני

אבל מה שברור. – ניסע ויהיה מוצלח, הכל יסתדר, מקסימום – נתפשר קצת (מעולם לא קרה) על בתי המלון

• ראשית, אם כבר הזמנת טיסה למינכן, למה לא לגלוש באוסטריה?

אבל אם יש לך עדיין סיבות להעדיף את ואל גרדנה, מצב השלג על המסלולים כרגע טוב, וזה מדיווח של גולש שנמצא שם עכשיו. בתחזית צפוי דאמפ לא מבוטל מיום רביעי הקרוב.

לידיעתך, בשלג כמו בהרבה תחומים, האיכות חשובה יותר מהכמות. עדיף חצי מטר שלג טרי בטמפרטורות נמוכות  , מאשר 2 מטר של שלג שעבר ימים חמים וקפא שוב בלילה.

• אני לא רואה שום סיכוי שבאמצע פברואר, שיא עונת הגלישה, לא יהיה שלג בואל גרדנה. חוץ מזה שיש שם כיסוי מעולה של תותחי שלג.

בחזרה