בחזרה

ברוכים הבאים לבית החדש שלנו

• @shai

הנה, אשכרה תייגתי בנאדם לא קשור בתגובה שלי רק כי לא הצלחתי לשרשר כמו שצריך :D

• administrators

@אילן-Ilan

היי אילן

תודה רבה על הפידבק החשוב

1. לגבי האנטר – אנחנו בודקים את זה כמובן, האם ניסית אולי להשתמש בפונקציה shift+enter? זה מוריד אותך לשורה חדשה בלי בעיה. 
    2. לגבי גישה להודעות הפרטיות – לחיצה על הלוגו המרובע של אתר למטייל בראש העמוד תיקח אותך בחזרה לאתר הבית. שם תחת תמונת הפרופיל שלך נמצאת עדיין תיבת ההודעות האישיות, עם כל ההודעות שלך. 

• administrators

@שקד 

צר לי לקרוא זאת שקד, אבל לא היתה שום דרך להישאר עם הפורומים הישנים.
    רשמנו לפנינו את כל ההערות של הגולשים ומטפלים.

תודה

• @לירון-ב-מערכת-אתר-למטייל

למעשה, לא חובה להגיע לעמוד הראשי כדי להיכנס לפרופיל. אפשר להיכנס לפרופיל (וממנו לדואר האישי) מהעמוד הראשי של הפורום, דרך האייקון של הפרופיל או דרך התפריט (תלוי באיזו פלטפורמה גולשים)

היי לירון,

אני שמחה שמחדשים את המערכת, אל תביני לא נכון. מה שאני אמרת זה שהמערכת החדשה משמעתית פחות נוחה לי מהקודמת, וזאת על אף שהיא כוללת אפשרות לדעת כמה הודעות לא קראתי בפורומים שאני בכלל לא עוקבת אחריהם, מי בדיוק ענה היום על שאלות או מי ההודעות שקיבלו הכי הרבה לייקים. שוב, יתכן שאני במיעוט, אבל יש רק מספר מצומצם של פורומים ורק נושאים מסוימים שמעניינים אותי בשגרה. אם נושא מסוים עניין אותי אתמול, יש סיכוי גבוה שהוא מעניין אותי גם היום ואני רוצה להמשיך לעקוב אחריו. הנקודה הזו הפכה ללא מעשית.

עניין הצגת הבקשה /כתבה ...מסורבל...בגלל שילוב כל סרגל הסימנים..בעמודת התוכן...לטיפולך..😎

• @haim1952

כמדומני…..הפורום הישן היה יותר ידידותי…...למרות כל הקשיים והתקלות….וכנראה ייקח זמן ממושך...להסתגל לפורום החדש...הכולל כל ההערות שציינו החברים לעיל….מקווה שתימצא פשרת ביניים,מקילה יותר...על ההתנהלות החדשה

עלו והצליחו בנסיונות לשפר את ההערות הבונות,שבת שלום ומבורכת חיים.

• @שקד

שקד, את ממש לא במיעוט. מאז ההחלפה פשוט ויתרתי כמעט לגמרי על הגלישה. זה מאוד מאוד לא נוח והפיצ’רים החדשים לא רלוונטיים ובאו על חשבון מה שכן היה רלוונטי ומועיל עבורי. מבחינתי זה גם שנמוך רציני. 
    ההודעות אולי נראות יפות ומרווחות יותר בעיצוב, אבל אתם הרי פונים ללא מעט מטיילים שחלקם כבר במהלך טיול וגולשים ממסך קטן יותר (סלולר, טאבלט, לפטופ קטן) ולכן יש המון המון גלילה, וצורך לפתוח עוד ועוד לשוניות לכל שרשור לחוד, זה כבד, אטי ולא נוח, כשבתצוגה מדורגת יכולת בעמוד אחד לתת רפרוף על כל מה שהתחדש ולהחליט במה להעמיק ואז לפתוח מה שרלוונטי עבורך (וגם אז להישאר באותו עמוד!). 
    בקיצור, חבל שאין אפשרות כמו במערכות בטא אחרות לבחור להישאר עם המערכת הישנה עד שיסיימו לשפר ולשכלל אותה ובעיקר להחזיר את התצוגה המדורגת. 

ראשית, אני מקוה שבעתיד לא נצטרך להגיע לעמוד הראשי כדי להכנס להודעות פרטיות או לבלוגים…

ועכשיו גיליתי עוד משהו שלי אישית חסר מאוד.

ברגע ואני מגיבה אני כבר לא רואה שום הודעה בשרשור, גם לא את זו שאני מגיבה אליה בעוד שבעבר ההודעה אליה מגיבים נצבעה צהוב.

ולמה זה חסר לי? במהלך קריאת תגובות, קורה שאני רוצה להתייחס ליותר מאשר תגובה אחת. בעבר יכולתי לגלול הלוך ושוב, להזכר, ולכתוב. היום זה בלתי אפשרי. חבל. אני צריכה להעזר בנייר ועפרון.

• @keves160

אני רואה שהרבה תגובות מתייחסות לתצוגה המדורגת כך שאני יודעת שאני לא לבד. עם זאת, אני מניחה שנעשה אפיון של הגולשים ושל אופי הגלישה וההחלטות האלה לא התקבלו באופן שרירותי. אם זה המצב אז אין לי מסקנה אחרת חוץ מאשר זו שגם אני וגם את במיעוט בקרב הגולשים.

אני מסכימה איתך מאוד שתאימות לסלולר ולטאבלט היא הכרחית. אני הייתי מצפה שרוב הגולשים יעדיפו מכשירים כאלה לשימוש הזה, אבל שוב, יתכן שהאפיון העלה שלא. באייפד הגלישה מאוד לא נוחה. לא רק שצריך לגלול הרבה למטה ולחפש מה עוד לא קראתי, כשאני חוזרת לפורום זה מקפיץ בחזרה לראש הדף ושוב אני צריכה לחפש איפה אני. 

• @okmju

נראה לי שעכשיו חייבים ללחוץ על “פורומים” שבראש הדף. גם לי חסר הכפתור הזה בתחתית העמוד.

עכשיו מבקשים מאיתנו להכנס לשם המשתמש ולגלות את מספר התגובות….הגזימו, לא?.

• @ח-ג

אין עכשיו אפשרות חזרה לעריכה אם זמן קצר אחרי השליחה גילינו טעות..

למה רואים רק 16 הודעות בדף הפורום (מלבד הודעות המערכת? איך רואים הודעות קודמות?

מקוה שיחזירו לנו את האפשרות לבחור תאריכים, בחיפוש שרשורים משנים עברו.

משום מה בחיפושים האחרונים שלי ההודעות לא הופיעו לפי סדר תאריך.  (אמרתם שהעברתם הודעות רק מ2014 אבל הופיעה לי הודעה מ 2006 ולא הכי יעילה.)

• administrators

@ח-ג

תודה רבה לכולם על התגובות החשובות. 
    אנחנו בודקים כמובן טכנית מה ניתן לעשות על מנת לשפר ולשדרג כל הזמן.

אני מבינה ורואה שהתצוגה המדורגת חסרה מאוד, כרגע היא לא תחזור אבל אני מעבירה הלאה את הבקשות שלכם על מנת להקל ככל האפשר את ההסתגלות לפורומים החדשים.

עדכונים נוספים בהמשך השבוע.

תודה! 

לירון 

בשיטה הקודמת היה יתרון שהיית מקבל מייל שישנה תגובה לשאלתך בשיטה החדשה לא קיבלתי מיילים לגבי תשובות

תודה

• @לירון-ב מערכת אתר למטייל 

גם כתיבת הודעה וצירוף קישורים, בלתי-אנושי.

ניסיתם את הפונקציות והתהליך לפני שחרור הגרסא ה"פגית"?

גם לא מתקבלות התראות למייל, נראה שאתם עושים בודקים מה מידת הסבלנות של חברי-הפורום.

ומצער מאוד שאינכם מתכוונים להשאר עם הגרסה המדורגת (לפי תגובות האנשים, נדמה שהיא הגרסה המוצלחת והמועדפת). 

בהצלחה. 

• @ח-ג

עכשיו ניסיתי לכתוב מסלול בפורטוגל. התגית היחידה שהופיעה לי היתה שייט נהרות . לא קשור.

כל מילה שרשמתי נמחקה. יש שיטה שאני לא מכירה לרשום תגיות.

לא ניסיתי לרשום אירופה כי זה נשמע לי כוללני מידי.

תגיות לא יכולתי לשלוח את ההודעה.

מעצבן

• @ח-ג

גם אני ניסיתי להעלות עכשיו תכנית אמיתית לפורטוגל. התחיל יפה ונגמר רע. הצלחתי להדביק טבלת וורד, מה שלמיטב זכרוני לא היה אפשרי בעבר, וגם לעשות בה שינויים בגוף ההודעה בנוחות יחסית באמצעות שורת העיצוב שמתחת. 

כשניסיתי להעלות את ההודעה בפורום, קבלתי הודעה מהירה, שעל ההודעה לכלול פחות מ-32767 תוים (?), מה שבטוח לא היה בטבלה שלי. צמצמתי רווחים, מחקתי עמודות למינימום ההכרחי, ושום דבר לא עזר. אז ויתרתי...

• @doitchmoti

עכשיו מצאתי…איזה אושר

כשנכנסים לסמליל “פרופיל” יש  אפשרות לבחור הגדרות. 

בהגדרות בעמודה השמאלית נמצא פרק “התראות וצלילים” – בשורה השלילית תמצא אפשרות בחירה “התראות& דואר אלקטרוני.

בעמודה הימנית מצאתי גם את מבוקשי.   “הצג הודעות ותגובות כדפים…..” סימון  V אפשר לי  לראות הודעות בדפים קודמים ולא רק 20 הודעות שראיתי עד כה (ומתוכם 4 הודעות מערכת) למרות שמובטחת רשימת גלילה אין סופית.

היי לירון,

זו הפעם השלישית שאני מנסה להקליד את ההודעה הזו אז מאוד מקווה שהפעם זה יצליח. כתבתי את זה בעבר אבל לא ראיתי שהתייחסת: יש בעיית תאימות רצינית לאייפד. זה היה ככה גם קודם אבל עכשיו החמיר. אני מצרפת צילומי מסך כדוגמאות.

א. התצוגה גדולה מדי בשביל המסך, גם לרחוב וגם לאורך. זה חמור במיוחד כשחוזרים מהקלדת הודעה, כשעוברים מפורום לפורום וגם כאשר מעלים תמונות. כשמעלים תמונות להודעה קשה מאוד לנווט בתוכה בגלל שהוגדל לא מתאים למסך.

ב. יש לא מעט מקומות שטקסטים עולים אחד על השני.

ג. מצרפת צילום מסך מה קורה כשלוחצים על צלמית הפידבק: לא רק שלא נפתח קישור מתאים אלא שמתקבלת הודעת תודה שמסתירה את הטקסט ולא נעלמת.

ד. בהודעת השגיאה שקיבלתי קודם יש טעות הקלדה.

• בוקר טוב,

כמה שאלות:

1. האם עדיין בחלוף 3 חודשים ננעל האשכול, כיוון שכשהסתכלתי למשל על האשכולות הנצפים ביותר אין בהם הודעה שהם נעולים (ואכן אפשר למשל לסמן בהם לייק). או האם ספירת 3 החודשים החלה מחדש כעת עם האתר החדש ?
    2. לייקים מהעבר נמחקו ? – שוב, באקראי כשהסתכלתי באשכולות הפופולריים – הלייקים בהם מאופסים.
    3. בלשונית/בתפריט ‘לא נקרא’ מופיעות אצלי 99+ הודעות (שרשורים ?) שלא קראתי. אלה לא שרשורים שנרשמתי אליהם או הגבתי להם. בתגובה של קודמתי (שמתייחסת לבעיות באייפד), שמתי לב שהיא צרפה צילום מסך שגם בו מופיע הסימון של 99+ הודעות שלא נקראו. מה זה ? האם באגיג (כי נדמה לי שאמורים להיות שם שרשורים שנרשמתי אליהם והגיעו להם תגובות שטרם קראתי) ?
    4. ושאלת סקרנות (-: – מה זה הגולשים עם המוניטין הכי גבוה (בתפריט ‘משתמשים’)  (-: ? כיצד זכו במוניטין הזה (-: ?
    5. לפחות במכשיר אייפון, ה – STICKY על ‘פידבק על הפורומים’ מאד מציק ותופס מקום חשוב על החץ לירידה לתחתית השרשור. האם אין אפשרות ל – CHECKBOX של לא להציג את הדבקית הזו שוב ?

יום טוב

בחזרה