בחזרה

ברוכים הבאים לבית החדש שלנו

• @נוסע-מתמיד

תודה רבה לך. 

• @לירון-ב-מערכת-אתר-למטייל

מי נותן תמיכה בעניין הבלוגים?
    פרסמתי פוסט חדש בבלוג שלי, ונעלם לי מונה הכניסות לחלוטין. אני יודעת בוודאות שאנשים נכנסו וקראו את הפוסט, והמונה לא קיים.

• @ח-ג

אין שיפור בנושא התגיות.

למרות שאני כותבת בכותרת את המילה פורטוגל הדף מתמלא תגיות שאין להן שום קשר לנושא או למדינה. הזוי ומעצבן. 

זוכרת שקראתי שאפשר ליצור תגיות אבל אם האפשרות הזו קימת, למה אין הסבר?

מתקבל הרושם שאנחנו מתלוננים אבל אין מי שבאמת מטפל בבעיות.

• administrators

@nirit_mz

היי,

מונה הכניסות קיים, אני רואה שיש לך 575 צפיות לפוסט

• @ח-ג

אכן אין מי שמטפל בבעיות ורק אומרים לנו לחכות בסבלנות. 

לא רוצים להוציא כסף על צוות טכני מקצועי.

בגלל הבעיות אינני מעלה יותר תמונות יחד עם ההודעות בדיווח מהשטח ממזרח אוסטריה. 

גם אני נתקלתי בבעיה של התגיות שמכסות את תיבת הכתיבה ופתרתי אותה בצורה עקומה. אחרי בחירת התווית, הקטנתי את הרזולוציה מאד, אז בתחתית בצד שמאל התגלה כפתור השליחה. שלחתי את ההודעה ואחר כך ערכתי אותה מחדש וכתבתי מה שרציתי.

הבעיה הזאת מופיעה רק בפתיחת הודעה חדשה.

• @נוסע-מתמיד

אכן, גם אני חוששת שמה שהיה הוא שיהיה מבחינה טכנולוגית. יצאו בקול תרועה רמה עם פורומים חדשים, שהנה סוף סוף יתוקנו הבעיות, וגומרים בדיוק כמו קודם, עם מערכת פורומים שמתפקדת עוד פחות מהמערכת הישנה, ובלי שום תיקון. יכלו באותה מידה להישאר עם מה שהיה. פשוט חלם.

נוסע מתמיד, ממש חבל שאתה לא יכול להעלות תמונות, כי כמו שאמרת, דיווח יבש בלי חיווי ויזואלי הוא מאוד בעייתי.

לא מצליחה להקליד שאלה חדשה. לא מזהה את כל התווים בשאלה. כותב שצריך יותר מ 8 תווים

• @פסגות-מושלגות

ממש חלם.

בחיפוש צריך לרשום מילה בתיבה שנפתחת עם לחיצה על זכוכית מגדלת כדי שייפתח דף החיפוש. בדיוק כמו בעבר ואף גרוע מזה צצות הודעות שאין להן כל קשר למילות החיפוש.

הודעות לא מופיעות לפי סדר תאריכים.

פעם יכולנו להגדיר תקופה לחיפוש, עכשיו לא . שלא לדבר על זה שאני לא יכולה למצוא הודעות ישנות שלי, אלא אם כן יש לי קישור. כל חיפוש ב"אתר למטייל" מקפיץ אותי אל דף הפורומים החדש.

לירון שלחה לי קישור אבל הוא לא התנהג אחרת. ממש הזוי

• @פסגות-מושלגות

אולי ירידת הטראפיק הברורה תשכנע אותם לעשות משהו.

לירון,

איך מצרפים להודעה קובץ pdf?

• @שוקי3

ולמה תמונות לא עולות?

הצלחתי עכשיו להעלות תמונה אחת. עוד 4 נסינות נכשלו. אחד לפני 3 אחרי…

אני רואה את התמונה צבעונית בשלמותה, לוחצת על שלח והיא נעלמת.

יש הסבר?

• משהו בפורומים החדשים לא עובד טוב 

בעבר כשהייתי מעלה פוסט בפורום, הייתי רואה אותו ברשימת התכנים שהעליתי ויכולתי בלחיצת כפתור להגיע אל הפוסט ולראות תגובות אם היו כאלו 

כיום רשימת התכנית אינה מתעדכנת וגם רשימה הישנה אינה מובילה אותי אל הפוסט שכתבתי 

אלי

• @galelli

רק משהו אחד לא עובד טוב?

ראה את ריבוי התלונות מהגולשים, כשאנחנו כמעט חמישה חודשים מהעלאת הפורמט החדש.

• @נוסע-מתמיד

ועוד ועוד חברים ותיקים עוזבים.

עוד לא מצאתי מספור של ההודעות . מה שנחוץ לפעמים להפניה…

משום מה לא תמיד אני מצליחה לכתוב כותרת חדשה בתגובה.

משגע אותי שצריך לכתוב 8 תוים לפני שאפשר לשלוח תמונה בהודעה ואי אפשר לצרף יותר מ2 תמונות להודעה. לכתוב משהו מתחת לתמונה, לפחות בסלולרי שלי, כמעט בלתי אפשרי. מאבק..., גם אם שם המקום רק בין 6 תוים(למשל)

אין תגיות עניניות. ואין אפשרות להוסיף תגיות בתגובה. כרגע פורטוגל  , בשבילי , זה כללי מידי.

הודעות ישנות שלי אני לא יכולה למצוא אם לא שמרתי קישור, וכבר קרה לי שקישור שהשתמשתי בו בעבר הוביל אותי להודעה אחרת, לא שלי.

החיפוש לא היה קל בעבר עכשיו הוא עוד יותר קשה. אי אפשר לתחום תאריכים.

וזה עוד לא הכל ולחברים אחרים בעיות אחרות/נוספות.

• administrators

@ח-ג

היי שוקי, לא ניתן לצרף קובץ PDF להודעה בפורום.

האם אתה מעלה תמונות כקובץ PNJ או JPEG?

מה גודל התמונות, האם הן כבדות מדי? מאיזה מכשיר? האם זה קורה כשאתה בארץ או בזמן הטיול בחו”ל?

• @ליאור-כ

היה לי ענין לצרף מסמך בפורמט pdf, לא תמונות.

• administrators

@ח-ג

היי,

נושא המספור של ההודעות ידוע ובהחלט נמצא ברשימה של הצוות הטכני לטיפול.

שינוי כותרת כתגובה – אכן נושא שדורש טיפול וגם לדעתי כדאי שתהיה את האופציה הזו.

עשיתי ניסוי והצלחתי לצרף 4 תמונות, מדוע לא ניתן יותר מ-2? זה קורה לך רק מהסמארטפון או גם ממחשב?

אבדוק לגבי התגיות, גם אנחנו רוצים שיהיו כמה שיותר תגיות, ממילים כלליות ועד ספציפיות – כל זאת במטרה לסייע לגולשים למצוא את המידע שהם מחפשים. 

ככל שהגולשים שכותבים בפורום יכניסו תגיות רלוונטיות וטובות להודעה שהם מעלים, כך בהמשך כולנו נוכל ליהנות מכך.

לגבי החיפוש – אמנם בתאריכים ספציפיים לא ניתן לתחום, אבל אפשר לחפש לפי חודש אחורה, שבוע אחורה, אתמול, 3 חודשים, 6 חודשים ואף שנה.

אני מקווה שכל התקלות/הערות/רעיונות לשיפור שציינתם (וגם בפורומים אחרים) יטופלו בהקדם, אני מבטיחה שהכל כתוב ועבר לצוות הטכני. הפורומים חשובים לנו ולכן גם רצינו לעבור לפורמט חדש, לשפר את חווית הגלישה ולהכניס פיצ’רים ואפשרויות חדשות. 

שיהיה לכולנו שבוע טוב! :)

• אני עוד לא מצאתי את התועחת בפורמט החדש ולפעמים נדמה לי שרבים נעלמו בגללו.

כבר כמה חודשים מבטיחים לשפר וכלום לא זז.

החידוש החיובי היחידי זה שלא צריך לכווץ תמונות.

שם לתמונה לא ניתן לתת, לכתוב בסלולרי מתחת לתמונה איני מצליחה.

בסלולרי,בלבד ניסיתי להעלות תמונות. מאוד מפריע לי שאיני יכולה ליצור רווח בין התמונות, כדאני מעלה רק תמונות הן מופיעות בסדר הפוך. מתחת לתמונה טרם הצלחתי לכתוב בסלולרי. רק בהתחכמות... מעצבן.

ובאשר לתאריכים בחיפוש. מה התועלת בחיפוש לפני שנה   עד שאמצא את מה שכתבתי, או כתב מישהו אחר, לפני שנתיים... מייאש.  שלא לדבר על זה שאיני יכולה למצוא שרשורים מלפני 4 שנים ויותר.

• @ח-ג

ועוד בענין החיפוש. אני שוב בבית ליד המחשב.

ניסיתי למצוא בחיפוש (זכוכית מגדלת)  הודעה שאני יודעת שהיתה לא מזמן על קייב והמילה הופיעה גם בכותרת וגם בהודעות נוספות בשרשור.

רשמתי את המילה קייב. אמנם לא הייתי צריכה להקליד פעמיים כמו לפני חודשיים אבל התוצאות הופיעו ללא סדר תאריכים . ההודעה הזו אולי הופיעה אבל לא בין 2 דפים הראשונים למרות גילה הצעיר.

אז ניסיתי חיפוש מתקדם  וקיבלתי רק 6 הודעות.

למה הופיעה הודעת תגובה של יונית ולא ההודעה הראשונה בשרשור????????

איני מבינה  ומרגיז אותי  שעדיין אין אפשרות של בחירת תאריכים כמו שהיה בעבר.

מה זה השטות הזו  שנקראת כל תאריך. לגיטימציה לבאלגן בסדר הופעת ההודעות. אף הודעה מ2019 לא מופיעה אבל הודעות מ2102 , 2014 כן מופיעות..

בחזרה