בחזרה

ברוכים הבאים לבית החדש שלנו!

• לא מצליח לפרסם הודעה : רושם לי שתגובה צריכה להכיל לפחות 8 תווים.

• איך אפשר למצוא את השירשורים שנרשמתי אליהם ושמרתי בצד? . בעבר היתה לשונית בצד שמאל דרכה הייתי יכולה להגיע לכל לשירשורים

• @לירון-ב-מערכת-אתר-למטייל

בוקר טוב

שוב ניסיתי לפרסם הודעה ולא מצאתי שום תגית רלוונטית. השאלה הייתה לגבי קריסה פוטנציאלית של חברת תעופה. לא קונקרטית לגבי מדינה מסויימת. בסוף השתמשתי בתגית מאד כללית של “כרטיסים”

לא מצאתי שום תגית שמתייחסת ל”טיסה” “סיכונים כלכליים” “פשיטת רגל” “כסף” וכדומה

אגב, גם לא מצאתי תגיות של “דרכון” “כרטיסי אשראי” “מזומן” “חלפן”  “נתב”ג” “חניה” “רכבת” “אוטובוס” “אוטובוס תיירים” “כרטיסי הנחה” “הופעות” “מחזמר” “ספורט” “כדורגל” “שבת” “כשר” “בית כנסת”

לטעמי יש המון שאלות שהן כלליות. הן לא מתייחסות ליעד מסויים. אולי הן מתייחסות לישראל (כל מה שקשור בנתב”ג, טרמינלים, חניה, מוניות, חלפנים, עמלות כרטיסי אשראי, דרכונים ועוד). אולי הן כלליות (כמו קריסת חברת תעופה, טיפים לכסאות בטיחות ועגלות, קניית ציוד וכדומה), כאלה שקשורות ליהדות וכשרות ועוד ועוד ועוד.

אם תגיות הן חובה ואמורות להיות כלי רציני פה בפורום – חשוב לטעמי שיהיו הרבה יותר תגיות כאלה, כולל רשימה מסודרת של תגיות שאפשר לחפש על פיהן. אגב, אני גם לא בטוח שהעובדה שלכל פורום יש את התגיות שלו זה בהכרח נכון.

אם התגיות לא אמורות להיות כלי רציני בפורום – אולי עדיף שלא תהיינה חובה

וזה בלי קשר לכך שההצעה האוטומטית של תגיות היא מאד מוזרה. משום מה תמיד מציעים לי פארק מים :)

• administrators

@אנשיםטובים

תודה על התגובה החשובה, אנחנו נדאג ודואגים להוסיף עוד תגיות רלוונטיות.

לירון בוקר טוב

אשמח אם תבוטל האפשרות לצפות בהסטוריית העריכה
    במידה וחוץ ממני, יתר הגולשים יכולים לצפות

יש המון רווחים, שמצריכים לגלול הרבה.  רצוי לצמצם את התצוגה של מרווחי ההודעות.

ואם תהיה אפשרות לשנות את הכותרת של ההודעה שלי בתוך אשכול, כמו שהיה ניתן בגירסה הקודמת. לא רואה שקיימת כותרת, פרט לראש האשכול.

תודה💜

• administrators

@ל-י

היי לי,

נבדוק את שתי האופציות השונות ואעדכן כמובן.

שיטת התגיות כרגע מגוחכת לחלוטין, רואים שאלות על פולין עם תגיות של אוסטרליה , או שלל תגיות לא קשורות אחת לשניה על אותה הודעה.

כבר כתבתי בעבר אבל לא תוקן עדיין..

מעצבן גם בעין וגם לחלוטין לא יעיל

חייבים לעשות איזו ביקורת שהתגית מתאימה לתוכן של ההודעה, התאמה מינימלית. (למשל שהמילה בתגית תופיע בתוכן ההודעה)

ומה ההסבר לכך שיש תגית בשם “חנות נעליים באטה”  אבל אין את המון בלאן?😂

• @okmju 

רשמים מכניסותי האחרונות בכרום על אנדרואיד טאבלט:

​​​​​​כבר אין אף פעם שכניסה לשרשור מקפיצה אותי למקום הנכון. או שהם נפתחים פשוט בהתחלה, וצריך לגלול ולחפש, או שלמשל בשרשור הזה, נכנס לי תמיד לסוף עמוד 4, כך שאני צריכה לדפדף לעמוד 5, לגלול למטה ולחפש. כשאלחץ על כפתור ה-back על מנת לשוב לעמוד הראשי, כמובן שקודם כל אשוב לעמוד 4 של השרשור ורק אחר כך לעמוד הראשי, שם תסומן לי ההודעה הלא נכונה שלכאורה יצאתי ממנה.

פעמיים קרה לי שכתבתי תגובה למישהו, עברתי שניה למשהו אחר, וכשחזרתי - העמוד בכלל לא היה על כתיבת הודעה. הכל פשוט נעלם וצריך היה להתחיל לכתוב תגובה לגמרי מחדש.

בנקודה הנוכחית אני מוכרחה לומר שכבר לא ברור לי מה הרווחתם מהמעבר לפורומים החדשים. גם קודם לא הצלחתם לתקן בעיות, וגם עכשיו לא. הבעיות רק גדלות.

לפני שמתעסקים בתגיות ובכל מיני פיצ'רים מתוחכמים, צריך לתת את הדבר הכי בסיסי - שיהיה נוח ופשוט להיכנס להודעה ולקרוא אותה, לכתוב תגובה, לצאת בחזרה לפורום, לראות בקלות מה נקרא ומה לא. זה כל כך לא קיים.

• @פילפלית

מצטרפת לשאלה של פילפלית..

איפה השירשורים שנרשמתי אליהם ושמרתי בצד??

• administrators

@פסגות-מושלגות

היי פסגות,

אנסה לענות בצורה עניינית ככל האפשר. ברור לי ואני מבינה שיש קשיים לגולשים והמערכת איננה מושלמת אבל, את המערכת הזאת אפשר כל הזמן לשכלל, לשפר ולהנגיש אז בתשובה לשאלתך מה הרווחנו? את היכולת להעמיד מערכת טובה, שזקוקה לעוד מקצה שידרוג והנגשה, אבל מערכת שאפשר לשדרג ולשכלל אותה, בניגוד למערכת הקודמת.

בשבועות הקרובים מקווים לעדכן בעוד שינויים ושיפורים, עד אז אהיי בטוחה כי הכל נרשם, כל הערה, תגובה ופידבק, ונשתדל באמצעים העומדים לרשותנו, לשפר ככל הניתן את האפשר.

תודה ושבוע מקסים,

לירון 

• administrators

@pninit1234

היי פנינית,

האם נרשמת למעקב אחר שרשורים בגירסה הנוכחית של הפורום או בקודמת?

גם אני שאלתי את השאלה של פנימית ואני נרשמתי לשידורים בגרסה הקודמת

• administrators

@פילפלית  @pninit1234 

בוקר טוב,

כפי שאתן יודעות המערכת הישנה כבר לא איתנו, על כן עליכן להרשם מחדש לשרשורים שברצונכן לעקוב אחריהם.

ניתן לעמוד ליד כל שרשור ולסמן “עוקב” בלחיץ הפעמון. 

לאחר מכן בעמוד ההגדרות האישיות שלכן, יש לסמן בשורה: כשתגובה חדשה מפורסמת בהודעה שאתה צופה בה – קבלת התראות בדרך הנוחה עליכן – בפורומים או במייל, או בשני האופנים הנ”ל.

אבל אלה היו שרשורים ישנים ואני לא סוכרת איך קוראים להם או איך מוצאים אותם

• administrators

@פילפלית 

אני מבינה וצר לי על כך.
    כרגע זה מה שניתן לעשות בשלב זה. 

תודה על התשובה. הבעיה היא שמבחינתי, במקום לראות תיקונים אני רואה שדברים רק הולכים ומתדרדרים, ואין לי מושג למה. אתם לא מדווחים מה ניסיתם לתקן ומתי, וכתוצאה מכך כולנו מאבדים אינפורמציה חשובה. אני מניחה שדברים לא מתדרדרים מעצמם. כנראה שוחררו גרסאות שניסו לתקן אבל קלקלו. אנשים ניסו להסביר לכם את זה פעם אחר פעם אבל אתם מתעקשים לשמור על עמימות, וזה פוגע בראש ובראשונה בכם! תפרסמו איזה באגים ניסיתם לתקן בכל פעם שאתם משחררים גירסא ותאפשרו לנו, כמשתמשי בתא לתת לכם פידבק אם תיקנתם או קלקלתם.

בינתיים, הבוקר, כל השרשורים שנכנסתי אליהם נכנסו בראש השרשור, ניסיתי ללחוץ על כפתור החץ למטה על מנת לגלול לתחתית ולהתחיל לחפש את ההודעה האחרונה שלא קראתי, אבל כפתור החץ לא עובד! יש תגובה ויזואלית שהלחיצה נקלטה, אבל הוא לא עושה כלום!

• @פסגות-מושלגות

תיקון קטן ומכה חדשה – אופייני לפורומים בטא.

סוף סוף האתר איתר את הרישום שלי מ-2002. אולי עדיין יש טעות של 1-2 שנים אבל זה כבר מציאותי.

מאידך לא ניתן למצוא בחיפוש דברים שנכתבו לפני ספטמבר 2017. ניסיתי דרך הודעות משתמש, חיפוש פשוט, חיפוש מתקדם, איותים שונים בשפות שונות, מקומות קרובים שאחרים ואני כתבנו עליהם, נאדא, העבר לא קיים.

בחזרה