בחזרה

ברוכים הבאים לבית החדש שלנו!

• @לירון-ב-מערכת-אתר-למטייל

שאלה  ללירון.

בסרגל הראשי הכתום למעלה היתה משבצת חיפוש (לאן הטיול הבא שלך?) בה היה ניתן לעשות חיפוש בכל נבכי למטייל (פורומים, בלוגים, טיפים ועוד).  מאוד נח.

זה נעלם כשעלו הפורומים החדשים. מוצאת את זה רק בדף הבית של למטייל אבל אני לא נכנסת דרכו אלא דרך קיצור דרך לפורום משפחות. 

יהיה מאוד נח אם זה יחזור גם לפה. לראש כל עמוד, כולל בפורומים

תודה רבה

לימור

• administrators

@myomer

תודה רבה לימור אני מעלה את הבקשה ומקווה שיעודכן בקרוב. 

• ענין נוסף- ללירון,

ה”תגיות” שמופיעות בכותרת ההודעה ממש חסרות קשר לתוכן!

האם זה אוטומטי? 

מביאה כדוגמא שרשור בפורום אירופה, שנקרא “ דרום איטליה” והתגיות שלו הן צפון איטליה, דרום אנגליה ודרום ספרד!!

רוצה לציין לטובה, שהמראה הכללי (הגרפיקה של האותיות וכו’..) של הפורום הרבה יותר נעים לעין מהמראה הישן.

תודה!

(אגב כשאני כאן בעמוד השלישי של השרשור איך אני יכולה להגיב להודעות מעמודים קודמים?)

• administrators

@רבקה-ק

תודה רבה רבקה!

לגבי ההתראות: 

1.  ניתן להרשם לשרשור על ידי לחיצה על כפתור הפעמון 
    2. תוכלי להיכנס לפרופיל האישי שלך בפורום (לחיצה על תמונת הפרופיל ואז לחיצה על המילה הגדרות), שם ניתן לנהל בדיוק איזה התראות את יכולה לקבל ואיך. 
    3. קוביית החיפוש זמינה – יש ללחוץ על האייקון של זכוכית המגדלת 

• administrators

@okmju

תודה על התגובות החשובות והפידבק. 

1. לגבי התגיות – המנוע החכם למעשה מאתר מילים זהות מהטקסט ומציע לך כגולשת תגיות שיכולות להתאים.
       אבל, כפי ששמת לב הוא מציע לך את כל האופציות מהטקסט, כלומר גם דרום למשל אבל במדינות אחרות. אנחנו נמצא גם לכך פיתרון על מנת לייעל את התהליך
    2.  ישנן שתי אופציות לתצוגת העמודים בפורום ואת יכולה לבחור מה שנוח לך
      או גלילה למעלה ולמטה או לחילופין, מעבר לתצוגה על פי מספרי העמודים.
      תוכלי לעשות זאת בקלות על ידי לחיצה על תמונת הפרופיל שלך בצד העליון השמאלי של המסך, ולחיצה על תפריט ההגדרות במסך העימוד ניתן לבחור את דרך תצוגת ההודעות והתגובות ולהגדיר גם כמה הודעות ותגובות תרצי לראות בעמוד אחד. 

לא קראתי את התגובות למעלה אז מתנצלת אם שואלת משהו שכבר נשאל ונענה.

האם אפשר לקבל הסבר איך אני מגיעה ל Inbox שלי?

לא מצליחה להגיע להודעות פרטיות שקיבלתי או לשלוח הודעות פרטיות חדשות

תודה

• administrators

@אביבית555

כמובן! 
    לחצי על תמונת הפרופיל שלך המופיעה בצד העליון השמאלי של מסך זה 
    בתפריט שייפתח – לחצי על הגדרות 
    במסך ההגדרות לחצי על הכפתור הכתום ובחרי – שלח הודעה פרטית. 

תודה לירון

ראשית, לא מופיע אצלי כלום בצד שמאל. נכנסת דרך קווי התפריט בצד ימין למעלה.

הצלחתי להגיע לשליחת הודעות פרטיות אבל לא לראות הודעות שנשלחו אליי בעבר. אשמח לסיוע נוסף. תודה

• administrators

@אביבית555

היי אביבית,

אני מקווה שבימים הקרובים נוכל לשפר עוד יותר את השימוש וההגעה לתיבה האישית.
    כרגע עליך לחזור לאתר למטייל הרגיל ושם בצד שמאל מתחת לשמך המופיע באתר – יש תפריט עם כל ההודעות האישיות שלך עד היום. 

• @אביבית555

היות ונתקלתי באותה בעיה- אנסה להסביר (לא בשפה של מתכנתים) איך פתרתי את הסוגיה.

כשהלכתי אחרי 3 הנקודות- ופתחתי את שלח הודעה פרטית

נפתח לי למעלה בסרגל כל תיבת הדואר הפנימי עם תכתובות קודמות.

מקווה שיצליח גם לך.

• @יונית

יונית ממש תודה!! השיטה שלך עבדה!!!

אגב לא מקבלת כלל התראות על הודעות חדשות למרות שהגדרתי בהגדרות לקבל גם התראה וגם מייל.

• @אביבית555

בוקר טוב

קיבלתי הודעה במייל שיש לי הודעה פרטית חדשה.

אני לא מצליחה להגיע להודעות שלי בכדי לראות אותה (ובכלל). רושם שאני מחוברת אבל לאן נעלם התפריט עם ההודעות הפרטיות? כמו כן, כל המועדפים שלי? או הבלוגים שלי? בקיצור כל מה שישב תחת שם המשתמש שלי…. איפה זה עכשיו? איך מגיעים לזה? 

תודה ויום טוב

לימור

• @myomer

ושוב בוקר טוב

בהמשך להודעה הקודמת שלי (פתחתי תגובה חדשה כי איפה אופציית העריכה ?) 

כשעברתי לאתר למטייל הראשי מחוץ לפורום אז קיבלתי את התפריט המלא של הפרופיל שלי כולל הההודעה החדשה שחיפשתי. צריך שיהיה זהה גם פה

תודה

לימור

• @myomer

העברתי את השאלה לצוות הטכני.

• administrators

קיבלנו את הבקשה ואנחנו עובדים גם על שיפור זה. @myomer 

• @פסגות-מושלגות

אני עדיין לא מצליחה להיכנס להודעה האחרונה שלא קראתי בשרשור.

כמו כן הסימון של איזה שרשור קראתי לא מספיק מודגש

• נדמה לי שעוד באגיג קטן לטיפולכם – 

כשמסתכלים במשתמשים על מי מחובר, רואים למשל כעת לפחות למיטב הבנתי – 8 גולשים מוכרים מחוברים והשאר אורחים.

אבל כשעוברים במשתמשים לאלה שמפרסמים הכי הרבה פתאום רואים עוד גולשים עם נקודה ירוקה (מחוברים) שאינם מופיעים במחוברים. למשל במקרה הזה (כעת) – הגולשת ‘לי’ והגולש ‘תאי’.

ואולי עוד הצעת שיפור (לא היה גם באתר בגרסה הקודמת) – כשאני נכנסת לפרופיל של גולש/ת, ודאי כשמדובר על גולש/ת ותיק/ה ואני רוצה לפלטר את ההודעות שלו, זה בלתי אפשרי או לכאורה אפשרי רק דרך מנגנון החיפוש. אני מוצאת את עצמי עוברת עוד עמוד ועוד עמוד ביאוש, כדי לנסות למצוא את הסיפור הרלבנטי וכבר שוקלת לפתוח שאלה בפורום בסגנון מי יכול לאתר עבורי.

אפשרי תגיות (בהנחה שאלה תשתפרנה במהרה וכן אפשר יהיה להחיל אותן לעבר...) או פאסטים (כמו בזאפ למשל) ? מאד מאד יקל על החיים ואפשר יהיה בקלות למצוא את הטיול ש – X עשה לפני Y שנים וסיפר עליו מבין אלף התגובות של אותו X בשלל הפורומים.

תודה תודה והמשך יום טוב.

• administrators

לגבי סימן המחובר – יכול להיות שהגולשים עצמם שינו את הסטטוסים שלהם – כל גולש יכול לעשות כך בכל שלב בלחיצה על תמונת הפרופיל בצד השמאלי העליון של המסך. 

לגבי איתור שירשורים של חברי פורום, האם ניסית להעזר בחיפוש ולמצוא שרשורים של כותב מסוים?

לדוגמה כעת חיפשתי פוסטים שלך במנוע החיפוש – מצרפת דוגמה 

הי לירון,

לגבי מחוברים – אוקיי, כך חשדתי, אלא שזה הופך את הפונקציה הזו לטיפונת בעייתית בהיבט האינדיקציה שהיא מספקת, כי זה אומר שגם מי שמחובר יכול להיות מוצג כלא מחובר ולהפך.

לגבי חיפוש השרשור – 

אני מחייכת לעצמי. חיפשתי אתמול שרשורים על צפון צ’כיה ונתקלתי באמירה של הגולשת MANDI מלפני זמן מה שהיא בדיוק כותבת את סיפור הטיול שלהם.

מכיוון שבחיפוש על צפון צ’כיה לא העליתי את הסיפור בחכתי (ולא ידעתי האם זה פורסם בפורום אירופה/טיולי משפחות/שומרי מסורת וכו’ ואין חיפוש על מספר פורומים), לחצתי על צלמית העיגול של MANDI.

אז קיבלתי שלל הודעות שכתבה MANDI מכל מיני תקופות ואזורים. במעבר על ההודעות גיליתי שהיא כנראה לא השלימה את כתיבת הסיפור וכנראה לא העלתה אותו בשרשור לאתר. אבל באותו זמן חשבתי שיכלו להקל עליי מאד ולקצר את החיפוש ולגרום לי להגיע למסקנה מהירה (-: אנסה להבא גם דרך החיפוש למרות שגם בו אצטרך כמה חיפוש – אחד לכל פורום.

• administrators

@מיכל123 

אני חושבת שזה רעיון מצוין להוסיף פונקציית חיפוש לפרסומים של משתמש – תחת הפרופיל שלו

אבדוק אם ניתן לעשות זאת.

תודה!

בחזרה