בחזרה

ברוכים הבאים לפורומים החדשים של אתר למטייל - מדירך קצר • גולשים יקרים,

  אחרי תקופה ארוכה בה רשמנו לפנינו את כל הבעיות והתלונות שלכם, הגולשים, עם מערכת הפורומים הישנה,  החליטה הנהלת האתר לבצע השקעה אדירה של זמן ומשאבים, על מנת לספק לכם הגולשים את אחת ממערכות הפורומים המתקדמות, שגם מותאמות לשפה העברית. 

  כמו דגם יש של טלפון סלולארי לדוגמה, שלא תמיד ניתן לתקן אותו ולפעמים צריך להחליף למכשיר חדש ולוקח זמן להתרגל אליו, גם כאן ישנה מערכת חדשה עם המון פיצ'רים חדשים, שאנחנו בטוחים שעם הזמן יקלו על כולכם.

  כל העבודה העצומה, הושקעה על מנת לספק לכם חוויה חדשה ומקום לתכנן את הטיול הבא, להיעזר בקהילה כמובן, לענות ולתרום מהידע הרב שלכם. 

  חשוב לזכור כי הגירסה הראשונה של הפורומים שעלתה היא גירסת הבטא, כלומר, בשבועות הקרובים ייכנסו עוד שינויים ועדכונים ונשמח לקבל כל פידבק מכם הגולשים, גם בהמשך הדרך כמובן. 

   

  אז מה חדש?
   

  • תגיות – הדרך החדשה למצוא ולארגן את החומר העצום שיש בפורומים.  
   לכל פורום ופורום הוספנו תגיות ספציפיות שיסייעו לכם למיין את השאלות והתשובות שלכם, ויקלו על מציאת החומר בחיתוכים שונים.  לא מצאתם תגית מתאימה? תוכלו תמיד לתייג גם בשם הפורום.  כמה שיותר תגיות שתכניסו, כך תסייעו גם לגולשים האחרים במציאת המידע שלכם. 

   לחיצה על כפתור התגיות בתפריט העליון, ייקח אתכם למסך התגיות, שם תוכלו לראות פוסטים רלוונטיים לכל תגית ותגית ולמצוא מידע עדכני ורלוונטי ליעד שלכם. בנוסף, הוספנו ממשק שמציע תגיות בצורה אוטומטיות בעת כתיבה של פוסט חדש. תוכלו למצוא אותו בחלק התחתון של חלון כתיבת ההודעות. אל תשכחו לבחור את התגיות שהכי מתאימות למה שכתבתם!

  דוגמה: 

  דוגמה 2 : 

   

  • הודעות אחרונות – מתעניינים בכל מה שחדש? לחיצה על כפתור הודעות אחרונות בתפריט העליון יביא אתכם לכל ההודעות החדשות בכל הפורומים השונים, כאן תוכלו גם לבחור לראות רק הודעות מפורום מסוים או מכולם, לבחירתכם. בכפתורי הסינון (צילום מסך) תוכלו לבחור איזה הודעות להציג, מאיזה פורומים וכו'.

   דוגמה: 

   

  • מעקב אחר גולשים – יש גולשים בפורום שאתם לא רוצים להפסיד אף פוסט או תגובה שלהם? מהיום תוכלו גם לעקוב אחר הפוסטים שלהם. לחצו על תמונת הפרופיל של הגולש ועל הפלוס הירוק, ותוכלו לעקוב אחר הפעילות שלו.
    
  • מעקב אחר שרשור – קוראים שרשור שמעניין אתכם ורוצים להמשיך לעקוב אחריו? לחיצה על כפתור הפעמון בתחתית כל הודעה, יאפשר לכם לקבל התראות על הודעות חדשות בשרשור הזה, גם באימיייל.
   דוגמה: 

   

  • היכל התהילה של פורומים למטייל  – מחפשים מידע על השרשורים הכי נקראים בתולדות הפורומים? לחיצה על כפתור פופולרי בתפריט העליון, תוביל אתכם לשרשורים הכי נצפים ונקראים בכל תולדות הפורום.
    
  • איך תראו את מה שמעניין אתכם? – מעכשיו אתם יכולים לבחור ולשלוט במה שבא לכם לראות בפורומים. לדוגמה: רוצים לצפות בפוסטים הפופולריים? תוכלו לסנן אותם לפי פורום ולפי תקופת זמן. מתעניינים במה שחדש בפורומים? לחצו על הודעות אחרונות. גם כאן תוכלו לבחור בפורום שמעניין אתכם ובתקופת הזמן הרלוונטית עבורכם.
    
  • הפרופיל האישי שלכם – לחיצה על תמונת הפרופיל ועל כפתור הגדרות תוביל אתכם לעמוד הפרופיל האישי בתוך הפורום. הכינוי שלכם ותמונת הפרופיל הקיימת באתר למטייל, נמצאת כמובן גם כאן.  במסך זה תוכלו גם להחליט בעצמכם איזה סוג של התראות ברצונכם לקבל מהפורומים ולשלוט במידע שזורם אליכם. גללו את המסך להתראות וצלילים ושם יוצגו בפניכם אופציות שונות לקבלת התראות (במייל לדוגמה או בהתראה בתוך עמודי הפורומים בלבד).
    
  • הודעות אישיות - רוצים לשלוח הודעה אישית לגולש? לחיצה על שם הגולש שמופיע מתחת לתמונת הפרופיל שלו, תביא אתכם לעמוד הפרופיל. כאן פשוט לחצו על הכפתור הכתום מימין ובחרו באופציה שלח הודעה פרטית באמצעות ממשק ההודעות של אתר למטייל. לחיצה על המילים אתר למטייל תוביל אתכם בחזרה לאתר הבית, שם נמצאות כל ההודעות הרגילות שלכם, מחכות לכם בתיבה האישית שלכם.
   דוגמה: 

  • מוניטין – בפרופיל האישי של כל גולש יוצג מעתה המוניטין שלו, גם סיכום של מספר הלייקים שקיבלו הפוסטים השונים של אותו גולש וגם היסטוריה שלו כגולש באתר, מספר הצפיות שהיו לפוסטים שלו (מאז ימי תחילת הפורומים ועד עצם היום הזה), כמה תגובות ענה עד עתה ועוד. תוכלו גם לראות אם הגולש פעיל כעת או לא.
    
  • כפתור בחזרה לפורום – בראש ובתחתית כל עמוד שרשור יש כפתור כתום שיחזיר אתכם בחזרה לפורום.
    
  • דיווח על תגובה לא הולמת – ברצונכם לדווח למנהלי הפורומים? תוכלו לעשות זאת בקלות. בתחתית כל הודעה לחצו על שלוש הנקודות וכאן תוכלו לבחור באופציית הדיווח.
    
  • הצבעה – אהבתם פוסט או תגובה? תנו לו אהבה! לחיצה על כפתור הלייק תשמח מאוד את כותב הפוסט.
    
  • איפה אני נמצא ומה כבר קראתי? כניסה מחדש לשרשור שכבר קראתם בו בעבר, תקפיץ אתכם אוטומטית להודעה החדשה בשרשור שטרם נקראה.
    

  איך מוצאים שרשורים ישנים?

  בעת המעבר למערכת הפורומים החדשה העברנו את כל ההודעות החל משנת 2014 עד היום. בנוסף, העברנו הודעות מלפני 2014 במידה והיו להם צפיות וכניסות בשנים האחרונות. כל שאר ההודעות קיימות אך רק בתצוגת ארכיון.

  • במידה והשרשור כבר עבר לפורומים החדשים, לחיצה עליו תיקח אתכם לעמוד הרלוונטי במערכת החדשה.
  • במידה ומדובר בשרשור ישן שלא הועבר, תוכלו לצפות בו בתצוגת ארכיון, כך גם לגבי חיפוש מידע בגוגל, אם נושא מסוים הועבר למערכת החדשה, לחיצה על הקישור תיקח אתכם ישירות למערכת החדשה.
  • במידה ומדובר במידע ישן יחסית – תועברו לצפייה בארכיון המערכת הישנה, שיוצג לכם כארכיון. 
  • בפרופיל שלכם באתר למטייל, מוצגות ההודעות התגובות שפירסמתם במהלך השנים בפורומים השונים. גם כאן, במידה והמידע הועבר – לחיצה על הקישור תיקח אתכם למערכת החדשה. במידה ולא עבר – תגיעו למערכת הישנה ושוב – תוכלו לצפות בה בארכיון.

   

  שנת 2019 היא שנת ההשקעה בקהילה בלמטייל
  וזהו רק הצעד הראשון לקראת הפתעות נוספות שבדרך


בחזרה