בחזרה

עזרה בתכנון מסלול סאן פרנסיסקו, ל"א, וגאס, ניו יורק- תודה!!

• שלום,

בעלי וחבר שלו טסים לארה”ב לשבועיים. המסלול הוא סאן פרנסיסקו, לוס אנג’לס, וגאס ואז טיסה פנימית לניו יורק ומשם חזרה לישראל. הם שומרי שבת ולכן יהיו מנוטרלים בשישי שבת. השאלה שלי היא מהיכן כדאי להתחיל (סאן פרנסיסקו או לוס אנג’לס), כמה לילות כדאי לשהות בכל מקום, איפה הכי כדאי לעשות שבת?

אני מתלבטת אם 3 לילות בסן פרנסיסקו או 2 בלבד.. כנ”ל לגבי לוס אנג’לס. 

אשמח לעזרה 😃

תודה

ענבר

• @inbars1412

סן פרנסיסקו זו עיר שכדאי להקדיש לה כ- 3 ימים כך ששלושה לילות (שהם בעצם שני ימים) לא מספיקים. בלוס אנג'לס כדאי לבדוק מראש מה רוצים לראות, יש כאלו שמוותרים עליה בכלל ויש כאלו שממש לא. אם הם מעוניינים בפארקי השעשועים, אז מספר הימים בהתאם לפארקים שמעניינים אותם. לאס וגאס היא עניין מאוד אישי, לדעתי לא פחות מיומיים מלאים ואני אישית מוכנה גם שבוע (בלי כל קשר להימורים). 

• @inbars1412

המסלול ההגיוני גאוגרפית הוא סאן פרנסיסקו » כביש 1 » לוס אנג’לס » לאס ווגאס. 

אני אמנם קצת משוחדת, אבל לדעתי לפחות 3 ימים בסאן פרנסיסקו, 2-3 ימים לכביש 1, 2-4 ימים בלוס אנג’לס (מתכוונים לבלות בפארקי שעשועים?), ולפחות 3 ימים בלאס ווגאס (אבל זה עניין של טעם אישי, אנחנו אוהבים מאד, אבל יש שלא סובלים את העיר הזו). 

לגבי שבת אין לי מושג, אבל זה נראה לי תלוי אם הם מחפשים קהילה ובית כנסת, או רק מקום לנוח ולהסתובב בו ברגל. 

• @inbars1412

אני מרגיש כמו תקליט שבור:

אל תספרו לילות אלא ימים!

• @אנשיםטובים

עדיפות לסן פרנסיסקו מאשר ל"א אלא טם כן אתם עושים פטרקים באזור ל"א

בחזרה