בחזרה

השכרת רכב בקליפורניה עזרה

• @ramiav1 אמר:

מי זה אורן מרום ? אין לי מושג

מוזכר פה המון בפורומים של למטייל, בעיקר בטיולי משפחות ואירופה.

הוא עובד עם rentalcars.

למה צריך להיעזר בו?

אני עובד הרבה פעמים לפי המלצות, והוא מבין גדול בהשכרת רכבים והביטוחים שלהם.

כדי להבין מה אתה מקבל מהזמנה לבד באתר צריך לחפור ועדיין יש שאלות כפי שרשמתי למעלה, ממנו אתה מקבל את הכל מסודר.

יצא לי פעם ראשונה לסדר טיסות לבד, צריך הרבה סבלנות והשקעה. בפעם הקודמת אחרי שהחלטתי מה הטיסות וכבר עברתי את על שלבי ההזמנה וכל הפרטים של הטסים, הוחלט ע”י האתר כי המחירים עלו והמחיר החדש הוא לא 1200$ לכרטיס אלא 3000$. שלחתי מייל מהיר לסוכנת והיא תפסה לי את הטיסות/מקומות הקפיאה את המחיר על 1200$.

ברכב זה קצת יותר פשוט, תאריכים ושעות ידועים, צריך רק להשוות חברות… אבל הסיבוך הוא בלהבין את הביטוחים ולוודא שהכל בפנים אני לא אוהב הפתעות.

בפעם הראשונה שלי בארה”ב לא הבנתי בזה, הזמנתי בזול חבילה מחברה מקומית, כאשר הגעתי לקחת את הרכב הסבירו לי שאין ביטוח כזה וכזה וכזה, עלה הרבה כסף לשלם עליהם במקום זה ידוע.

• @אלי-רון

יכול להיות שלפעמים צריך מתווך , הייתי בארצות הברית כ-20 פעם ותמיד בדקתי את השכרת הרכבים בחברות ישראליות שנותנות את אותם ביטוחים , אם יש מקטעים שונים , אני בודק את השכרת הרכב לפי כל מקטע . מספר פעמים שכרתי דרך אקספדיה , כאשר בדקתי באתר של חברת ההשכרה או שהרמתי טלפון לארה”ב ובדקתי את עלות הביטוחים ולקחתי אותם בתחשיב .

גם באירופה שכרתי כ-15 פעם רכבים , וההשכרה היחידה שהסתבכה לי , בעיות ביטוח , רכב קטן יותר , הייתה ששכרתי דרך rentalcars , אבל זה רק הניסיון שלי .

לגבי שינוי מחירי טיסה , היה לי לפני שבועיים סיפור דומה , עשיתי בדיקה של מחירי טיסה לצפון קרוליינה , באקספדיה ההצעה הזולה הייתה 861 דולר , ההצעה הבאה בתור הייתה של אליס , 881 דולר , וכול שאר האתרים יותר ביוקר , רציתי להזמין באליס ופתאום ראיתי מחירים של 1000+ דולר , נכנסתי בגלישה נסתרת והפלא ופלא הטיסה של 881 דולר קיימת . התרגזתי עליהם והזמנתי באקספדיה .

• @ramiav1

כל הנ”ל הוא על סמך ניסיוני הדל 

• @אלי-רון

יש מבצע באלמו 13 אחוז הנחה לכבוד וולנטיין

• @roshaked

תודה סגרנו דרכם. לא זול אבל הכי זול מכל השאר ונראה אמין מאוד

• @חתול-רובוט

אשמח לעזרה-

האם ממליצים על קראוון או רכב משפחתי לטיול במערב עם תינוקת בת שנה וחצי?

• @nbjokc

באופן אישי, אני שונא לנהוג במכוניות גדולות ותמיד אעדיף רכב משפחתי [אם כי לא קטן מדי כשנוסעים עם ילדים, בעיקר מסיבות בטיחותיות]. בגלל זה, גם אין לי שום ניסיון עם קרוואנים.

• @nbjokc

קראוון זה לא סוג של אוטו – זה סוג של טיול!

• @אנשיםטובים

מצד אחד אתה צודק.

מצד שני – סוג הטיול נשמע לי מגניב לגמרי. מה שמרתיע אותי זה לגמרי הגודל. עם כל השאר אני מוכן להתמודד. אני מניח שאני לא היחיד...

בחזרה