בחזרה

ברצלונה וקוסטה ברווה

• שלום

מתכננת את הטיול לאוגוסט והפעם היעד הוא ברצלונה וקוסטה ברווה. מעוניינים בטיול בטן גב עם קצת טיולים ואטרקציות לילדים כגון: פארק חבלים, פארק שעשועים גדול (היינו פעמיים באפטלינג) וכו׳

כרגע אני מחפשת לינה באזור קוסטה ברווה, חשבתי על שבוע ואז עוד 4 ימים אחרונים ברצלונה. 

איפה מחפשים מקומות לינה מומלצים? בבוקינג?

אולי יש איזה אתר שמאגד בתוכו את כל המלונות, וילות וכפרי נופש? אני זוכרת ששנה שעברה שתיכננתי את הטיול לבלגיה המליצו לי בפורום פה על אתר שמאגד את כל הוילות בארדינים בבלגיה, יש כזה גם בקוסטה ברווה?

ועוד שאלה הייתם ממליצים על השכרת רכב בקוסטה ברווה?

תודה!

• הנהלת הפורום

@Hila_3489072

בהרכב שלכם השכרת רכב- הכרחית. איך תתניידו ממקום למקום?

איפה בקוסטה ברווה את מחפשת לינה? --צפון? מרכז?

האם הלינה אמורה לכסות גם ביקור בפארק פורט אוונטורה?

מציעה מאד קודם לבנות מודל של הטיול ויעדיו ומשם לגזור את מיקום הלינה האופטימאלי. המרחקים כאן הרבה יותר גדולים מבלגיה.

ואין אתר כזה המאגד את הכול--- גם מאד תלוי אם מחפשים דירת נופש על הים עם בריכה במתחם מלון דירות/קמפינג 

או וילה כפרית על ההר עם 5 כווני אוויר ובמרחק מהחופים.

לינה צריכה גם לשרת את המסלול עצמו.

• @יונית

הי יונית תודה על תגובתך

בינתיים נברתי הרבה בהודעות ישנות ופחות או יותר יש לי כיוון:

5 ימים קוסטה ברווה, מרכז קוסטה ברווה שיהיה נוח לצאת לטיולים משם במידה ונרצה, כרגע מעדיפה בטן גב חשבתי על טוסו דה מאר מלון שצמוד לים. ראיתי כמה נחמדים בבוקינג, לגבי דירות אני פחות מבינה באייר בי אנד בי טרם יצא לי להתנסות ואני קצת חוששת ולכן מעדיפה לקחת מלון.

משם להמשיך ליומיים או שלושה לקוסטה דוראדה ללון באחד ממלונות הפארק ולאחר מכן לחזור לברצלונה להמשך שהייה עד הטיסה.

נשכור רכב ונחזיר אותו בברצלונה.

יש לך המלצה למלון טוב בטוסו דה מאר? או המלצה אחרת על מקום אחר שיהיה במרכז קוסטה ברווה שיכול להתאים? 

המון תודה על העזרה אני כל שנה נעזרת בפורום הזה מחדש.

• @Hila_3489072

לפני כמה שנים לנו בדירה חמודה ברוזס.
    Apartaments Terraza - Santa Maria

ברוזס יש חוף ים ופארק מים יפה.
    היא קרובה לשמורה קאפ דה קרוז. לביצות של אמפורדה. לפיגרס ולגירונה.
    יש עוד כמה שמורות טבע קרובות בצד הצרפתי.

• @eladw

טוסה דל מאר לדעתי העיירה היפה בקוסטה ברווה.

המלון הזה בו שהינו מאד מתאים למשפחות:

GOLDEN BAHIA DE TOSSA

בחזרה