בחזרה

התלבטות לגבי מס' ימים בבורגס

• שוקלת לנסוע ל7 לילות לבורגס עם שלושה ילדים גדולים (22,19,13) ההתלבטות האם יש מספיק מה  לעשות  באיזור מבחינת טיולים ב 6ימים  מעבר לנופש או לקצר . שאלה נוספת האם כדאי לקחת יום טיול לורנה או שמיותר..אשמח לשמוע חוות דעת.כמו כן הוצע לי מלון דירות בשם PREMEIRE FORTH CLUB HOTEL מתאים לנו אך רחוק מהמרכז בעשר דקות נסיעה .האם כדאי או לקחת מלון בסאני ביצ עצמו. דוקא הרחוק מההמולה שם נראה לי יתרון.אשמח לשמוע מה דעתכם

• administrators

ורנה בעיניי אחת הערים היותר כייפיות בבולגריה ואני מאוד ממליצה לבקר גם שם, לא הייתי מוותרת. 

יש בהחלט מה לעשות באזור מלבד בטן גב, אבל קחו בחשבון שזה כולל השכרת רכב או טיולים יומיים מאורגנים לכל מיני אטרקציות ומסלולים בסביבה. 
    לגבי המלון – לצערי אני לא מכירה, אבל יש בהחלט יתרון להיות רחוקים מההמולה של שאר התיירים, אבל חשוב לזכור כי כל נסיעה למרכז ולטיילת של סאני ביצ’ יהיה כרוך בתשלום על מונית. 

נסיעה טובה! 

@חני17 

• @לירון-ב-מערכת-אתר-למטייל

תודה לירון די עזרת לי להחליט להשאר על 7 לילות .לגבי המלון יש אוטובוס כל רבע שעה שמגיע למרכז תוך עשר דקות. אז לא חייב מונית כל הזמן  ונראה לי שניקח נהג מקומי לטיולים יומיים. 

• @חני17

בעונת התיירות יש טיולים מאורגנים מצויינים שאפשר להזמין בדלפק המלון או בסוכנויות מקומיות.

הטיולים משלבים אתרים ופולקלור.

• @Sailor

הטיולים המאורגנים האלה יקרים מאוד מאוד. הכי קל ופשוט זה לשכור רכב – זה יעלה לכם החל מ 50 ש”ח ליום לרכב ידני פשוט ועד 100 ש”ח ליום לרכב אוטומטי גדול. לי נראה ממש חבל להגיע עד וארנה – זה מעל שעתיים נסיעה. כדאי להתרכז בטיולים באזור הקרוב יותר לבורגאס, ובהזדמנות אחרת להגיע לוארנה ולטייל שם. הטיסות לוארנה זולות מאוד עם וויז.

• @עמיחי13

מנסיוני הטיולים זולים מאד.

• @Sailor

מה מחירי הטיולים שאתם ראיתים בבורגאס?

• @עמיחי13

תלוי כמה רחוק ומה זה כולל.

למשל טיול מוארנה לדנובה עלה 30 אירו לאדם, כולל ארוחת צהריים ומופע ריקוד יפה ומוצלח.

אחה”צ ביערות סביב וארנה עם ארוחת ערב מסורתית במין טאבון מקומי ושירי עם של להקה מקומית 25 אירו.

נסיעה בלבד הלוך וחזור חצי יום לכפר הדייגים נסבר 15 אירו.

• @Sailor

אלה גם המחירים שאני ראיתי – וזה אומר עלות של כ 400-600 ש”ח למשפחה ליום – מול עלות של 100 ש”ח ליום לאותה משפחה אם נוסעים ברכב שכור. זה הפרש מחירים גדול, לכן ציינתי שהטיולים המאורגנים האלה יקרים מאוד.

• @עמיחי13

ב-100 ש”ח ליום לא תקבל ארוחה ולא מופע.

אפשר לעשות טיול כזה גם עם רכב + נהג יותר בזול, אבל לא יעשו מופע מיוחד למשפחה וארוחות כמו בטיולים האלה יעלו יותר מחצי ההפרש.

בטיול ה”יקר” לדנובה זה כלל גם כניסה למוזאון פולקלור.

ברכב בנהיגה עצמית לא תראה מה שתראה בטיול מודרך.

אם מדובר על טיול ארוך בבולגריה אפשר למצוא את כל זה בנהיגה עצמית, אבל אם מדובר בנופש בחופי הים השחור ויציאה ל-2-3 טיולי יום, טיולים מאורגנים יתאימו יותר. לנסבר יתכן מאד שעדיף למשפחה רכב עם נהג.

לא הייתי רוצה בטיול עם משפחה להתחיל לחפש שם חניה עם סיכוי טוב למצוא איזו דפיקה ברכב שתעלה הגעה לתחנת משטרה ובזבוז זמן שם ועוד זמן לסידור העניינים בחברת ההשכרה.

• @Sailor

כנראה שזו בחירה אישית. אנחנו בחרנו לטייל עם רכב שכור (היו לנו 5 ימי טיול מלאים שנוצלו מבוקר עד ערב) כי בכל הטיולים שלנו אנחנו מעדיפים טיול עצמאי ולא מאורגן. ברור לי שיש כאלה שמעדיפים לטייל עם טיולים מאורגנים. כדאי להציג את כל האפשרויות.

• @עמיחי13

השאלה היתה על שילוב טיולים עם נופש בבורגס.

לגבי טיול מתגלגל הייתי עונה אחרת.

לטעמי האישי הדרכים עמוסות ולא מספיק טובות לטיול כוכב בנהיגה עצמית.

בחזרה