בחזרה

לוותר על הגראנד קניון?? בעד/נגד

• שוב שלום ליועצים הנפלאים..

צריכה פה את חכמת ההמונים…

אם נהיה ב – פייג, ברייס, ציון ויוסמיטי

עד כמה זה פספוס לא להיות גם בגראנד קניון…

אין לי מספיק ימים , ואם כן, אאלץ לוותר על משהו…

אשמח לחוות דעתכם.

(בסוגריים רושמת שאנחנו לא משפחה של טרקים ומסעות… עם 2 מתבגרים, שחוששת שיותר מידיי טבע יהיה להם טו מאץ’).

תודה.

• @Ponamona

שום דבר זה לא פספוס

אבל לפי התאור של המשפחה שלכם  אני הייתי מוותר על ציון שבשביל לחוות אותו צריך לעשות מסלולים רגלים לעומת הגראנד קניון

לי נראה שיתאים יותר למתבגרים שלא עפים על טבע

• @דור-ד אמר:

שום דבר זה לא פספוס אבל לפי התאור של המשפחה שלכם  אני הייתי מוותר על ציון שבשביל לחוות אותו צריך לעשות מסלולים רגלים לעומת הגראנד קניון לי נראה שיתאים יותר למתבגרים שלא עפים על טבע

מצטרף לדעה הזאת. דווקא הגרנד קניון מאוד מלהיב גם למי שלא חובב מסלולים. לטעמי הוא הרבה יותר מציון ובכללי אחד המקומות המרשימים שהייתי בהם.

• @Ponamona

לא ביקרנו עדיין ביוסמיטי וגרנד קניון, אבל בקיץ האחרון היינו בפייג׳, ברייס, ציון וילוסטון, אני לא הייתי מוותר על ציון, לטעמי אחד הפארקים היפים, במיוחד אם מגיעים מהכניסה המזרחית, הדרך מאוד יפה, בציון אפשר להיות גם יום אחד, מסלול של Narrows מומלץ, הולכים בתוך המים, כדאי להביא נעליים מתאימות. 

אני מאמין גם שביקור בגרנד קניון, מוסיף לכם עוד כמה שעות נסיעה, לעומת ביקור בציון.

אולי אם תפרטו יותר על המסלול, ניתן יהיה להמליץ על בחירה אחרת בין ציון לגרנד קניון או על חלוקת הימים. 

• הנהלת הפורום

@Ponamona

אני באופן אישי לא מחובבי הגראנד קניון, במיוחד אם זה רק לתצפיות. הגודל עצום. העיניים לא כ”כ יכולות לקלוט את הכל.

אם הייתי חוזר לשם- זה רק לצורך מסלול הליכה שיהיה יחסית מקיף

• תודה רבה לכולכם על התשובות המהירות..

זה המסלול המקורי שלנו… סימנתי באדום את הימים המדוברים… אשמח להמלצה על מסלול שמשלב את הגראנד קניון מקום פארק ציון.. ואם יש עוד הערות אשמח…. 

מתלבטת אולי יכולה לצמצם/לאחד את יום 20+21

יום 1 13/7 - ת"א – פרנקפורט

פרנקפורט- לוס אנג'לס נוחתים ב – 13:10 התארגנות, רכב מלון ויציאה לסיבוב בקרבת המלון

יום 2  14/7 - לוס אנג'לס

יום 3 15/7  - לוס אנג'לס – יוניברסל סטודיו

יום 4 16/7 – נסיעה ללאס וגאס

יום 5 17/7 – לאס וגאס

יום 6 18/7 – פייג'

יום 7 19/7 – פייג'

יום 8 20/7 – ברייס

יום 9  21/7 – ציון

יום 10 22/7 – לאס וגאס

יום 11 23/7 – לאס וגאס

יום 12 24/7 – נסיעה ליוסמיטי

יום 13 25/7 - יוסמיטי

יום 14 26/7 – עזיבה בצהריים ונסיעה לסן פרנסיסקו

יום 15 27/7 – סן פרנסיסקו

יום 16 28/7 – סן פרנסיסקו

יום 17 29/7 – סן פרנסיסקו

יום 18 30/7 – מונטריי

יום 19 31/7 – מונטריי

יום 20 1/8 – מורו ביי

יום 21 2/8 – סנטה מוניקה

יום 22 3/8 – טיסה מלוס אנג'לס לניו יורק המראה ב 16:00

יום 23 4/8 – ניו יורק

יום 24 5/8 – ניו יורק

יום 25 6/8 – ניו יורק

יום 26 7/8 – ניו יורק

יום 27 8/8 – ניו יורק – ת"א המראה ב – 16:00

• @Ponamona

לדעתי טעית בחישוב.....רוב האנשים מעדיפים את ציון וגם אני מצטרפת אליהם. הגרנד קניון מאכזב את מי שמסתפק בתצפיות מכיון שבגלל גודלו רואים רק חלקים שלו שבסופו של דבר לא מאוד מרשימים. 

• @Ponamona

היי
    הייתי מוריד יום ממונטריי לטובת יום בגרנד קניון או יום נוסף לציון.
    בהצלחה.

• @Ponamona

האם הטיסות הוזמנו? למה לא להתחיל בסן פרנסיסקו ולסיים בווגאס אחרי סיבוב במדבריות? 

באופציה הזאת יוניברסל סטודיו יהיה באמצע הטיול ולא בתחילתו 

בכל מקרה הייתי משאיר יומיים למונטריי, לא תספיקו ביום אחד גם לנסוע למונטריי, אולי בדרך ביקור בסנטה קרוז, גם להיות בכרמל, פוינט לובוס וביג סר. 

• @jardine

כן..הוזמנו...

• @Ponamona

אפשר להוריד יום ממונטריי ולהוסיף אותו בוגאס ו… לטוס מוגאס לגרנד קניון במסוק..אמנם חוויה מאוד יקרה – אבל בהחלט כזו שתשאיר חותם על כולם

• @Ponamona

אני הייתי שוקלת (ובודקת עלות) של או שינוי הנחיתה ב-13.7 ללאס וגאס או הוספת טיסה ללאס וגאס (מלוס אנג’לס) בסביבות 16:00 אחה”צ.

יכול לעזור לכם לנצל את הזמן בצורה יעילה יותר ולא תסבלו מג’ט לג ביום האחד שהוקדש לפארקי שעשועים שמעניינים בני נוער.

זה בעצם מקדים את כל המסלול ביומיים ואז יכולים להיות לכם כמעט 3 ימים מלאים בלוס אנג’לס בסיום החלק המערבי שיאפשרו לכם עוד פארקי שעשועים או דברים אחרים.

קחו בחשבון שהנסיעה מלוס אנג’לס לא מרנינה ומבזבזת לפחות חצי יום של טיול.

אביה

• גם אני במצטרפים.  לפני שביקרתי באיזור כבר ידעתי על הגרנד קניון.  זהו אחד המקומות המפורסמים ביותר בארה”ב, והפארק הלאומי הוא מן הפופולאריים ביותר בארצות הברית.  בודאי שיותר מפארק ציון או מברייס קניון.  אכן, פארק ציון ללא הליכה רגלית ארוכה (לא מדבר על ה- river walk) הוא לא הפארק המלהיב ביותר בו ביקרתי.  די רחוק מזה.    זה לא אומר שכאשר אתם כבר בסביבה, כדאי לפסוח עליו, אלא שאם אין ברירה, עליו הייתי מותר.

• @dhz

תודה רבה

• @Ponamona

יוסמיטי מאד רחוק מיוטה/אריזונה.

אם תכתבי מה המסלול ואיך מגיעים מקליפורניה ליוטה יהיה יותר קל לעזור.

• @Sailor

כתבתי את המסלול.. למטה בשרשור…

תודה על הרצון הטוב!

• @Ponamona

אני העדפתי את ציון על הגרנד קניון פי אין סוף.
    אבל זה באמת בתנאי שמטיילים שם ( לא חייבים מסלולים קשים מאוד ).
    אם רוצים תצפיות בלבד אז גרנד קניון עדיף.
    והאמת עדיף לא גרנד קניון אלא סדונה שיפה הרבה יותר.

• @ayeletback

תודה רבה

בחזרה