בחזרה

לינה בקוטסוולדס למשפחה עם 3 ילדים

• שלום,

אשמח לעזרה, הכוונה וטיפים למציאת לינה מומלצת בקוטסוולדס למשפחה עם 3 ילדים (גילאים 9, 10, 15) למשך כ-9-10 לילות באוגוסט 2019. אנחנו מעדיפים דירה מאובזרת עם אפשרות לארוחת בוקר, אבל גם B&B יכול לבוא בחשבון. תודה רבה מראש!

• @ashomron

בקוטסוולד לא הייתי, אבל בשירשור שפירסמתי בקיץ על הטיול שלנו בצפון אנגליה פירסמתי גם הודעה עם קישורים לכמה מנועי חיפוש של קוטג’ים באנגליה. לצערי האתר שינה את הקישורים אז צריך לחפש מחדש...

• @ashomron

אפשר להיות קצת חצופה ולשאול מה אתם חושבים לעשות שם כל כך הרבה זמן? זה אזור שאין בו הרבה מה ״לעשות״. הכפרים מאוד יפים אבל – א. מבקרים בהם שעתיים-שלוש, לא יותר מזה, ב. בסופו של דבר הם מאוד דומים, אז מבקרים בכפר-שניים-שלושה, אחרי זה מאוד חוזר על עצמו. זה מתאים לסגנון טיול שלא רוצים לעשות בו הרבה, משהו בסגנון של סופ״ש בצימר. לפי דעתי יותר מתאים לזוגות מאשר למשפחות, בטח עם ילדים בגיל שלא לגמרי מעריכים ״כפר יפה״.

אני יותר מכירה את האזור הצפוני מאשר את הדרומי. שם הייתי מתמקדת באזור Stow on the Wold, שהוא גם יפה, גם קרוב לכפרים יפים אחרים וגם יש בשוליו סניף די גדול של הסופרמרקט Tesco ככה שיהיה נוח להצטייד ולא תצטרכו לאכול רק אוכל של פאבים כל הזמן.

• @עמיחי13

תודה

• @שקד

הי, תודה על התגובה. אנחנו ממש לא בונים על לראות את כל הכפרים או להשקיע בזה יותר מדי זמן, אלא על טיול באיזי בין אטרקציות שונות באזור וסביבותיו – כולל כמה ימים בוויילס

• @ashomron

מה הקשר בין לינה בקוטסוולדס לבין טיול בווילס? 🤔

• זה די מה שאני מנסה להגיד. רוב ה״אטרקציות״ באזור הזה הן ברמת בית אחוזה, ״כפר מניאטורי״ בסגנון מיני ישראל אבל הרבה יותר קטן, ״חוות תנינים״, פינת חי. נניח שיום אחד שוכרים אופניים ורוכבים קצת בין כפרים, עוד יום אחד עושים קצת פעילויות מים (בהנחה שיהיה מספיק חם). מה עוד תעשו? 

המקומות הכי מזרחיים בוויילס, נגיד, אברגבני, הם במרחק של קרוב לשעתיים נסיעה לכיוון, תלוי איפה בדיוק אתם נמצאים בקוטסוולדס. יש מעל שעתיים נסיעה בין האזורים הכי צפוניים של הקוטסוולדס לאזורים הכי דרומיים שלו. אפשר בכיף לנסוע לכמה ימים בוויילס אבל לא ממקום לינה בקוטסוולדס. זה חבל ארץ די גדול שהרבה מהכבישים בו הם צדדיים וצרים, נוסעים שם לאט.

לפי דעתי, עשרה ימים באזור הזה זה משהו שמתאים או למשפחות עם ילדים מאוד קטנים (כאלה שכבשים בשדה זו אטרקציה בשבילם) או לזוג שמחפש חופשה רומנטית שבה משקיעים שלוש שעות בהכנת ארוחת ערב מושקעת ואז שותים יין על המרפסת בשקיעה. 

• אנחנו ישנו ב Old Sheepcote, Broadway, Broadway, WR12 7PB, United Kingdom 

בית מאוד נוח.

• @שקד

אוקיי, הבנתי את הרמז… :-) 

אז יש לי כמה שאלות:

1. אם אנחנו רוצים לחלק 10 ימים בין הקוטסוולדס לאזור נוסף, לא רחוק מדי – על איזה אזור נוסף את ממליצה ואיך היית מחלקת את הימים? (אני חשבתי על דרום אנגליה, אבל אני פתוח לשמוע על רעיונות טובים יותר).
    2. בשני האזורים – מה לדעתך אנחנו כמשפחה חייבים לראות / לעשות? מה לא היית מחמיצה בשום פנים ואופן?
    3. אני חוזר לבקשה המקורית שלי – המלצות על מקומות לינה למשפחה עם 3 ילדים – בקוטסוולדס (רצוי במרכז) ובאזור הנוסף שהמלצת עליו.

תודה!

• @ashomron

את דרום אנגליה אני לא מכיר (פרט ללונדון) אבל בקיץ האחרון טיילנו בצפון אנגליה ב2 אזורים: מוקד לינה ראשון היה בפיק דיסטריקט על גבול המידלנדס. ממקום הלינה הזה היו מספיק אטרקציות לטיול כוכב גם לשבועיים שלושה. לנו היה רק שבוע ובקושי הצלחנו לטעום ממה שיש שם. מקום הלינה השני היה בצפון ויילס, וגם שם יש שפע של אתרים ומקומות לבקר בהם. חזרנו בהרגשה שלגמרי אפשר לחזור לשם לעוד כמה טיולים…

נדמה לי שאזור הפיק, למשל לינה באזור אשבורן כמו שהיינו, יכול להשתלב לכם טוב עם טיול באזור קוטסוולד.

• @ashomron

יש לך שתי גישות אפשריות שונות – או לבחור אזור אקראי ואז למצוא מה יש בו לעשות או להחליט מה הכי הייתם רוצים לעשות ואז למצוא איזה אזור יענה על זה.

את הקוטסוולדס אני מכירה באופן סביר (במיוחד את האזורים הצפוניים) כי זה די קרוב לאיפה שאני גרה והייתי שם איזה 7-8 פעמים. את הדרום אני הרבה פחות מכירה. עם זאת, אני חושבת שגם שם את תתקשי למצוא מקום לינה שממנו תהיה לך גישה להרבה ״אטרקציות״ בלי המון המון נסיעות. זה יותר מתאים אתם רוצים לעבור ממקום למקום. את יכולה למשל לנסוע לדורסט ולג׳ורסיק קואסט, גם זה בעיקר אזור של טבע יפה עם פה ושם אטרקציות מקומיות. אם רוצים אז בדרך מהקוטסוולד אפשר לעצור בבאת׳ ו/או סטונהנג׳. עם זאת, זה לא קרוב לניו פורסט, לקורנוול וכד׳.

לפי דעתי כדאי קצת לחשוב מה בדיוק אתם מחפשים ואיך החופשה הזו אמורה להראות בעיניכם.

• @עמיחי13

תודה

• @שקד

תודה

• @ashomron

תחפש בית חווה מעולה ומקסים באזור באת’

• @d123546

תודה

• @ashomron

אני הייתי עם חברה לפני כמה שנים באזור חילקנו גם סדר גודל של 10-12 יום לשני לילות לונדון משם כמה לילות לקוטסוולדס- באמת בעיקר כפרים יפים, פארק הצלה של ציפורים (הגענו דרך הטריפאדווזור)… וסיימנו בניופורסט הרבה יותר טבע. בדרך עשינו עצירה בסטונהנג’ ובחלק השני גם טיול יום לאי וויט (במעבורת עם הרכב)

לא יודעת להציע לך מקומות לינה לכזה הרכב

• @ענבר610

תודה

בחזרה