בחזרה

מה יהיה עם התגיות??

• ..והתגיות ההודעה בין קשר שאין לי מפריע נורא

• הנהלת הפורום

@okmju

אם כותב ההודעה היה מקליד את התגית הנכונה ולא באופן אקראי…. אז פורטוגל הייתה התגית הרשומה. 

כנראה יקח לנו /לחלקנו/לכולנו זמן להתרגל לכך.

ואם חסרות תגיות בבקשה הפנו את תשומת לב אנשי הצוות- הם מוסיפים כל פעם חדשות בהתאם לתשומת הלב.

• @יונית

ניסיתי לתייג את העיר ונציה ואת המדינה איטליה והן לא קיימות. למה לא ניתן לשים תגית משלנו ולא מתוך רשימה מוגדרת?

• @יונית

יונית, אם ניתן לבחור תגיות בשם “מוניות בגלזגו” בהודעה שכותרתה “תכנון טיול פורטוגל”, אז משהו שגוי בכל הקונספט.

כשאני אחפש מידע על מוניות בגלזגו ואגיע לשרשור על פורטוגל אני סתם אתעצבן, כבר עדיף בלי זה בכלל .

חייבת להיות איזושהיא בקרה! לפחות שמילה מהתגית תופיע בתוכן- הקשר מינימלי.

(אגב,

את ההודעה שלי פתחתי בקושי רב מהנייד, ומשום מה הטקסט גם הופיע הפוך. ולא היתה לי שום אופציה לראות מה אני כותבת)

• הנהלת הפורום

@okmju

א. אני מסכימה שגלזגו לא יכולה להופיע בפורטוגל….

ב. העברתי כבר הבוקר לצוות האתר- אני יודעת שמודעים לנושא הקושי בהעלאה מהנייד והיפוך טקסט וכו--- ואני יודעת שזה בטיפול המתכנתים- אבל בכל מקרה הסבתי (שוב) את תשומת ליבם.

• @okmju

ועדיין מבחר התגיות לפורטוגל מצומצם ביותר. הזוי.

חבל שמיהרו לחנוך את האתר החדש כשיש עוד כל כך הרבה חוסרים.

- כתוב הקלד תגית אבל זה חייב משהו שכבר נבחר, אחרת נמחק.

איפה אפשר לראות את התגיות שכבר הוכנסו?

התגיות שתחת הסעיף תגיות מבולגנות. אילו הופיעו בסדר מסוים, לפחות לפי יבשות  היו שימושיות. כשנכנסתי,ולא רק פעם, הרגשתי כמו דייג שמחפש מושט בים התיכון.

שבת שלום

• הנהלת הפורום

@ח-ג

כל תגית שלדעתך חשוב שתופיע- צייני, אפשר להוסיף והם מוסיפים כל יום מחדש.

וכן---בעניין דיג המושט בים התיכון-הועבר לצוות.

• @יונית

לפני כשבועיים שלחתי את הצעותי בתגובה ללירון .

לא נכנסת כרגע לשמות ישובים ואתרים מרכזיים שמבקרים בהם, לפחות 

עמק דאורו... כפרי הצפחה...צפון פורטוגל.... מזרח פורטוגל.… ואפילו "חופים בפורטוגל", אחרי שראיתי שיש הרבה מקומות מענינים לאורך החוף הדרומי וגם כמה במערב ושאלו כאן על חוף לגלישה.

כשאגיע הביתה אשלים.

בחזרה