בחזרה

השכרת רכב- ביטוחים

•  😊 רחאל

• @צפנת

נסיון נוסף (סליחה אבל לא הצלחתי לראות מה אני כותבת בהודעה חדשה).

ערכתי השוואת מחירים ותנאים להשכרת רכב בבורדו בין החברות השונות. מעוניינת רק ברכב אוטומטי, עם ביטול השתתפות עצמית. את ההצעה הזולה ביותר משמעותית קיבלתי מאוויס. הבעיה היחידה היא שהם לא מוסיפים ביטוח להחרגות של צמיגים, שמשות ומרכב תחתון.

הביטוח הזה קיים בבאדג'ט למשל, בעבור 13 דולר לשישה ימים. אבל ההצעה הבסיסית שלהם הרבה יותר גבוהה (בעיקר כי יש רק רכבים מקבוצות רכב יקרות יותר).

מה הייתם עושים? לי זה נראה חשוב. האם שווה לדעתכם הפרש של 100 יורו+?

• @צפנת

אני אף פעם לא שילמתי עבור תוספת זו  

צמיגים ומרכב תחתון אם לא נכנסים לדרכים לא סלולות אז אין ממש סיבה לבטח (במקרה הגרוע פנצר)

שמשות – סיכוי קטן – היו מקרים שעפה אבן ושברה את השמשה.

חשוב לברר מה השתתפות עצמית במקרה זה

למיטב ידיעתי ישנה אופציה לבטח באופן נפרד רק רכיב זה בחברות ביטוח בארץ.

אפשר גם לטלפן לסניף ממנו מתכוונים לקחת רכב באוויס ולשאול טלפונית כמה עולה להוסיף במקום ביטוח זה

• @צפנת

הייתי בודק גם הצעה מאופרן. בסופשים יש הנחה באינטרנט.

יש אופציה להוסיף שם בעלות ממש נמוכה ליום. בעיניי שווה להוציא טיפה יותר גם בשביל המקרה בעל הסיכוי הנמוך שזה יקרה באמת.

• @דור-ד

תודה על תשובתך😊 

קראתי את תנאי הביטוח והוא כולל דברים נוספים כמו מראות, איבוד מפתחות ועוד. לעומת זאת אין כיסוי במקרה שנוסעים בדרך לא סלולה. ההחזר הוא עד 1200 יורו.

אני כן מעוניינת בביטוח הזה, אבדוק את האפשרות של ביטוח נפרד בחברת ביטוח או בסניף ההשכרה (למרות שבאוויס אמרו לי שאין להם את זה).

• @ניתאי-א

תודה רבה😊 בדקתי ואכן יש הנחה בסופ"ש באופרן.

כמו כן יש הנחה קבועה של 10% למזמינים דרך אתר קיליקו - מישהו מכיר?

• @צפנת אמר:

@דור-ד

תודה על תשובתך😊 

קראתי את תנאי הביטוח והוא כולל דברים נוספים כמו מראות, איבוד מפתחות ועוד. לעומת זאת אין כיסוי במקרה שנוסעים בדרך לא סלולה. ההחזר הוא עד 1200 יורו.

אני כן מעוניינת בביטוח הזה, אבדוק את האפשרות של ביטוח נפרד בחברת ביטוח או בסניף ההשכרה (למרות שבאוויס אמרו לי שאין להם את זה).

ביטוח בחברה צד שלישי איננו ביטול, במקרה של אירוע ביטוח תצטרכו לשלם ולדרוש מהחברה צד 3 את ההחזר.

אגב ביטול או החזר השתתפות עצמי איננו בהכרח הרחבת הביטוח. זאת אומרת שביטול השתתפות עצמית עלול לא לכסות מראות שמשות מכסה מיכל דלק וכו’. צריך לקרוא את הפרטים

אכן שווה לבדוק בתחנת לקיחת הרכב.

• @הדרקון-עם-קעקוע-הנערה

תודה על תשובתך. כן אני מודעת לכך. יש ביטול השתתפות עצמית ובנוסף ללא קשר אם רוצים להוסיף(בתשלום נפרד) ביטוח שמשות צמיגים וכו' ששם כן יש צורך לשלם על הנזק ורק אח"כ לדרוש את ההחזר.

רכשתי באופרן דרך אתר קליקו.

בחזרה