בחזרה

אל על האלה, מה הבעיה להיות קצת ברורים?

• טיסה לרומא, הכרטיס הזול ביותר- מאפשר גם טרולי וגם תיק גב (לפי המידות המותרות כמובן)- בלי תשלום? או שרק יחידה אחת של משהו?

האתר שלהם לא ברור, בכרטיס ממש לא טרחו לכתוב את זה (וגם לא את המזוודה ששילמנו עליה, אבל זה עוד פתיר) וכרגיל- עוד לפני שטסנו אל על כבר מתחילים להימאס.

• @shai

באתר זה דווקא דיי ברור

בכרטיס הזול ביותר תיק אחד עד 8 קילו (לא מובטח שאפשר לעלות למטוס)  + תיק יד קטן שאפשר לעלות למטוס (18X38X30)

שניהם בלי תשלום

• @דור-ד אמר:

בכרטיס הזול ביותר תיק אחד עד 8 קילו (לא מובטח שאפשר לעלות למטוס)  + תיק יד קטן שאפשר לעלות למטוס (18X38X30)

תודה רבה!
    אני לא הצלחתי להבין את זה עכשיו בדיעבד, אחרי שלב הזמנת הכרטיס (ששם אני בטוחה שזה היה ברור. אבל זה לא אני הזמנתי...)

• @shai

דווקא מאוד ברור וידידותי. כשאת מזמינה כרטיס יש לך 3 סוגים - לייט, קלאסיק ופלקס. אפשר ללחוץ על סוג כרטיס ומקבלים את כל המידע, כולל טבלה נוחה שמראה בדיוק מה יש ומה אין בכל סוג כרטיס.

• @פסגות-מושלגות

תודה, אבל כמוש אמרתי- הכרטיסים כבר הוזמנו מזמן ולא על ידי. ניסיתי דרך הכרטיס עצמו להבין אבל זה מאוד מאוד לא ברור :\

• הנהלת הפורום

@shai

בלי להיות סניגורית של אל על (כי אני ממש לא!)

דווקא האתר די ברור- יש שלשה סוגי כרטיסים בהם כתוב ואפילו מצויר מה כולל כל פורמט של כרטיס טיסה.

• @יונית

אני בנאדם פשוט.
    כתבתי בגוגל “אל על כבודה”, נכנסתי לאתר, ראיתי את הגדלים, ראיתי את אפשרויות השדרוג למזוודה- אבל בשום מקום לא ראיתי שכתוב בפירוש ששני התיקים בחינם, וכולנו פה טסי לואו-קוסט שיודעים שאם משהו לא כתוב בפירוש- כנראה שבשדה נגלה הפתעות :)
    בקיצור- טוב שאתם פה! 

• @shai

בהחלט לא הכול מפורט, הנה לדוגמא פירוט של הכרטיס הרגיל

ומה חסר? התיק הקטן, זה שנקרא כבודת יד אישית ומשום מה לא מצוין.

בחזרה