בחזרה

שבועיים מסידני למלבורן והסביבה

• היי,

אני מגיעה עוד שבוע לאוסטרליה אחרי חודשיים בניו זילנד. יש לי שבועיים בחוף המזרחי, טיסה חזור לארץ ממלבורן.

התכנון כרגע:

1. לבלות 3 ימים בסידני  (האם שווה יום אחד לצאת להרים הכחולים? ניתן לעשות זאת ברכבת?)

2. להשכיר רכב ל10 ימים:

א. לנסוע את דרך החוף מסידני למלבורן בימים ראשון עד שישי, כולל מעבר בוילסון פרום ופיליפ איילנד.

ב. לאחר מכן להקדיש 3 ימים לגרייט אושן רואד והגרמפיאנס.

אין לי הרבה זמן לתכנן אבל רציתי להתייעץ האם התכנון ריאלי? 6 ימים לדרך בין סידני למלבורן כולל המקומות שציינתי- אפשרי? או שהתכנון לחוץ ועדיף לוותר על חלק?

אני דתייה ולכן יש אילוץ שאת השבת באמצע אעשה במלבורן.

אשמח לכל תובנה והמלצות למקומות נוספים בדרך בין סידני למלבורן.

תודה רבה :)

• @מטיילת-במישיגן

זמן נסיעה בדרך המהירה בין סידני למלבורן אורכת מעל 10 שעות ולא עוברת בווילסון פרום ובפיליפ איילנד

ההצעה שלי: טוסי את המרחק הזה, שכרי רכב בשדה התעופה במלבורן (או טוסי ישר לדשה ג’ילונג ויהיה לך מספיק זמן לתכנית שלך בויקטוריה.

• הנהלת הפורום

@מטיילת-במישיגן

אפשר לעשות את מה שאת מתכננת אבל זה יהיה לחוץ מאוד כי רוב התכנון שלך הוא במדינת ויקטוריה וחלק גדול מ-5 ימי הטיול נטו בין סידני למלבורן יתבזבזו על נסיעה.

מצטרף להמלצה של eytanin לקחת טיסה למלבורן (זה לא כזה יקר).

בהנחה שביום הראשון נוחתים במלבורן, ביום שני הייתי שוכר רכב ומטייל 5 ימים לכיוון פיליפ איילנד ווילסון פרום עד חזרה למלבורן ביום שישי בצהריים.

לאחר מכן בשלושה ימים אפשר להספיק את הגרייט אושן רואד בנחת (לדעתי תוספת הגרמפיאנס תלחיץ את הטיול).

אפשרות נוספת (עדיפה בעיני) – לטוס למלבורן ובחמישה ימים עם רכב לעשות את הגרייט אושן רואד, להמשיך עד קייפ ברידג’ווטר, לעלות לגרמפיאנס ולחזור למלבורן ואז בשלושה ימים לנסוע לווילסון פרום ולוותר על פיליפ איילנד. אם את מגיעה מניו-זילנד אז כנראה שהפינגווינים כבר לא אטרקציה עבורך וזה הדבר העיקרי שיש בפיליפ איילנד (פינגווינים ומסלול המירוצים המפורסם). אגב – גם במלבורן באזור סט. קילדה יש (לפחות הייתה) מושבת פינגווינים אבל לא יודע מה מצבה. כשהייתי שם בשנה שעברה היו שיפוצים שחסמו את הדרך לראות אותם.

אפשר להגיע מסידני ל-Katoomba ברכבת אבל לא יודע אם שווה לעשות ביום אחד הלוך-חזור (בהחלט אפשר להעביר שלושה ימים בכיף בסידני).

בחזרה