בחזרה

טיול בר מצווה לפלורידה

• שלום לכולם,

טסים אם ושני בנים: 15 ו12

שבועיים בסוף אוגוסט לאורלנדו (16 עד 29)

חשבתי להתחיל 3 ימים באורלנדו ואחר כך לשנות אוירה ולנסוע לשלושה ימים מיאמי ופורט לודרדייל, ובסוף נהייה שבוע נוסף בפארקים באורלנדו. חושבת על 5 פארקים: מג'יק קינגדום, 2 פארקים של יוניברסל, פארק מים, וסי וורלד.

האם מומלץ לנסוע למיאמי ולאיזור? איזה אטרקציות יש לבנים אוהבי אקסטרים? האם 3 ימים במיאמי ופורט לודרדייל מספקים? האם הייתם מציעים מסלול אחר?

תודה על הסיוע

• @noatzur1

אפוא  אתם נוחים?

• @דור-ד

נוחתים באורלנדו וממריאים מאורלנדו

• @noatzur1

אני הייתי מוותר על מיאמי אם נחיתה והמראה באורלנדו

לפי העדפות שלכם צריכים כשמונה ימים באורלנדו  – מניח שתרצו גם לעשות קניות

הייתי שוקל לעשות טיול לאורך החוף לכיוון סט אוגסטיין  (כ 170 ק”מ מאורלנדו) עיירה יפה בדרך אפשר להנות גם מרחצה בים אם בעניין שלכם.

אם אוהבים אקסטרים  בטמפה ישנו פארק Busch Gardens Tampa Bay שנחשב יותר אקסטרימי (לא הייתי)

אם תחליטו להקצות רק שבעה ימים לאורלנדו כלומר ישארו לכם עוד שבעה ימים – ישנה אופציה לנסוע לכיוון קי ווסט בדרך לעבור בפורט לודרדייל במיאמי  ולחזור דרך חוף מערבי  – אבל זה יהפוך את הטיול למרובה נסיעות (כ – 1500ק”מ לערך)  ולהרבה יותר אינטנסיבי – ובקיץ בהחלט חם באורלנדו. כמובן שבמקרה זה אופטימלי לחזור בטיסה ממיאמי.

• @noatzur1

מסכים עם דור

אם רוצים אקסטרים שווה לשקול את בוש גרדנס בטמפה. לא הייתי אבל להבנתי הוא יותר בכיוון של אקסטרים. הפארקים של דיסני הם בכלל לא אקסטרים, וגם יוניברסל לא יותר מדי.

סי וורלד – באופן אישי מאד אהבתי, אבל רבים מחרימים אותו על רקע התעללות בבעלי חיים. שווה לשקול את הנושא.

מקובל לאמר שלפארקים הגדולים (לא פארק מים) צריך להקצות יום שלם לכל פארק, ואחרי כל שני ימי פארק צריך יום הפסקה. פארק המים יכול להיות ביום מנוחה כי הוא פחות מתיש. יום שלם הכוונה שישנים באורלנדו ערב קודם וערב אחר כך (לא טיסה, לא נסיעה ממיאמי וכו’).

אפשר גם לשקול דברים כמו סיור ביצות, האתר של נאסא, שופינג, אטרציות קטנות ועוד

לא רואה הכרח או צורך להגיע למיאמי. רוב האנשים מגיעים למיאמי כי הם טסים לשם/משם, או כי רוצים לבקר בקיז/אוורגליידס. אם זה לא מושף אתכם לא הייתי טורח לנסוע עד מיאמי. יש מספיק מה לעשות צפונית יותר.

אפשר גם לשקול ביקור במסלול המרוצים של דייטונה. גם אם אין מרו. אפשר לעשות סיור

• @אנשיםטובים

תודה רבה על התגובות. נראה לי שאוותר על מיאמי

• @דור-ד

תודה רבה על התגובה. אוותר על מיאמי

• @noatzur1

קצת רעיונות מטיול לפלורידה.

עופר

• @roshaked

תודה עופר

בחזרה