בחזרה

ניו יורק סיטי לבוסטון - המלצות לדרך

• שלום לכולם, אנחנו משפחה עם ילדים קטנים שמתכננים נסיעה מניו יורק לבוסטון ברכב באוגוסט.

יש לנו 4-5 ימים לכך . אשמח להמלצות לאתרים בדרך (כולל בבוסטון) שיתאימו לילדים בני 2,5 .

תודה רבה

• @Lolo1

קודם כל – ה4-5 ימים האלה כוללים את הזמן בבוסטון? או רק לדרך?

קשה להמליץ על מסלול בלי להבין “את כל המסיבה”. אתם הרי לא טסים לניו יורק, וישר נכנסים לרכב, נוסעים לבוסטון ואחרי 4-5 ימים טסים חזרה נכון?

• @אנשיםטובים

היי,

ה4-5 ימים אמורים לכסות את הנסיעה +בוסטון, משם כבר נטוס ליעד אחר שמתוכנן.

לניו יורק מתוכנן זמן בנפרד לפני הנסיעה.

היות והנסיעה הינה ארוכה, המטרה היא לא לנדוד בין בתי מלון, מקסימום שניים ומהם לצאת לטיולים.

כאשר הפעילות תהיה מכוונת ילדים קטנים (2 ו-5) .

המון תודה

• @Lolo1

בוסטון עיר יפה ובהחלט יכולה למלא גם 4-5 ימים. אז אם הטיול שלכם כולל גם חלקים של טבע ועיירות במקומות אחרים (לפני או אחרי) אז אפשר בהחלט לעשות טיול עירוני לחלוטין. מניו יורק אפשר אפילו לנסוע באוטובוס/רכבת ישירות לבוסטון בלי לשכור רכב.

מצד שני אם הטיול כולל עוד כמה וכמה ערים גדולות בנוסף לניו יורק (וושינגטון, פילדלפיה, ערי המערב ועוד), אז אולי עדיף לוותר לחלוטין על בוסטון ולעשות טיול רק מחוץ לעיר.

• @Lolo1

הנסיעה מניו יורק לבוסטון לא כזו ארוכה ואפשר בהחלט לעשות אותה ביום אחד. זה לא קל אבל אפשרי. הלוגיסטיקה של החלפת מקומות לינה יותר גבוהה מהלוגיסטיקה של יום נסיעה ארוך.

בוסטון היא לא בסיס טוב לטיולים מחוץ לעיר. כמו כל עיר גדולה ויקרה כדי לטייל בה כדאי לישון במרכז העיר, ואז זה מבזבז זמן ויקר לטייל באוטו מחוץ לעיר.

עם ילדים קטנים היום שלנו קצר יותר. ולכן לא הייתי מבזבז זמן על לישון בשולי בוסטון ולהכנס בתחבורה ציבורית או אפילו עם אוטו. אם מדובר על סוף שבוע אפשר לשקול להכנס עם אוטו. אם מדובר על אמצע שבוע זה נראה לי חבל. אז בגדול הייתי מעדיף מלון קרוב מאד למרכז וזה יקר למדי.

המזל הוא שמרכז העיר קרוב מאד לשדה התעופה. כך שאפשר בהחלט להיות בבוסטון בלי רכב ולקחת מונית לשדה במחיר סביר.

שוב בגלל הקצב האיטי לטעמי אפשר לבלות בבוסטון גם 4 ימים שלמים ולא להשתעמם. בפארק בוסטון קומון הילדים ישמחו לשכשך רגליים, ובכל יום בקיץ ובייחוד בסופי שבוע סביר שתתקלו במופעי רחוב, בפארק, בחזית השוק ובעוד מקומות. אם תבחרו בשייט לוויתנים זה עניין של חצי יום בקלות. אם תשבצו מופע בסגנון ברודווי (יש גם מופעי צהריים בחלק מהימים) זה שוב גוסל כמה שעות טובות.

אבל בהחלט אפשר לדלג לחלוטין על בוסטון, או להקצות לה רק יום או יומיים. אגב, באופן אישי הייתי מעדיף יומיים או לוותר לגמרי, ולא להקצות לה רק יום. אבל זו בחירה אישית.

אם לשלב עוד משהו אז סביר שכדאי להתמקם אי שם בקונטיקט לכל הימים שאינם בוסטון.

אפשר לשוטט ברגל בעיירות היפות / מגדלורים / ללקק גלידה

אםשר את מוזיאון הצוללות (אם כי הגילאים גבוליים)

יש הרבה מוזיאוני ילדים (בבוסטון אבל גם בקונטיקט)

יש הרבה חוות לסוגיהן שאפשר לבקר, אולי לקטוף פירות וחוויות “חקלאיות”. הנה דוגמה אחת מחוץ לבוסטון .www.connorsfarm.com

חיפוש בגוגל מפס של מילות מפתח יעלה שלל אטרקציות מעניינות

באוגוסט יש פסטיבלים (בעיקר בסופי שבוע) וירידים מחוזיים. זה יכול להיות מעניין לילדים ולכם

• @אנשיםטובים

הרבה מהמטיילים בארה”ב בכלל ובצפון מזרח בפרט נוטים לדלג על בוסטון, וחבל.

כמי שהתגורר בעיר שש שנים והמשיך לבקר בה פעמים רבות מאד, וגם כאחד שמטייל הרבה בעולם – 

בוסטון היא אחת הערים היפות שאני מכיר, עם ובלי ילדים.

אפשר להגיע לבוסטון בנסיעה מניו יורק ברכב שכור, מרחק 4-5 שעות נסיעה, תלוי בשעה ביום (הפקקים בניו יורק ובבוסטון גרועים מאלה שבארץ).

אפשר באותו הזמן וקצת יותר להגיע אליה באוטובוס נוח מאד. יש מספר חברות שמקיימות שירות ישיר בקו הזה –Megabus, Greyhound, Boltbus ואחרים. המחיר נע בין 14$ ל40$ לאדם, תלוי בשעה. לכולם יש כירטוס און ליין. נכון שלמשפחה, בותו הכסף ניתן לשכור רכב, רק אם מחזירים אותו ללא חיוב כיוון אחד.

מחירי הלינה בבוסטון דומים לאלה של ניו יורק. יקרים. יש אמנם מקומות זולים יותר מחוץ לעיר ובצמוד לה, אבל אז צריך לשם כך רכב (על כל המשתמע מכך – פקקים וחניה). לעיתים ניתן למצוא עיסקאות זולות יותר בתוך העיר. אין לי נסיון ב AirB&B.

לארבע ימים העיר מציעה מגוון רחב של אטרקציות למבוגרים כמו לילדים, ואם תחליטו, אשמח לעזור. 

• @Lolo1

אני הייתי עוצרת באזור מיסטיק, קונטיקט ללילה אחד. האקווריום מקסים בעיני, איזור הנמל עדיין ב-to-do שלי, והעיירה עצמה חמודה ונעימה לשוטטות.

בפרובידנס, רוד איילנד יש מוזיאון ילדים חמוד (זה של בוסטון גדול יותר; עבור המשפחה שלנו זה דווקא חסרון) וגן חיות מוצלח – Roger Williams Park Zoo, ששווה לבוא אליו קצת בשביל החיות (מכירה כמה שהתאכזבו מהבחינה הזו, בעיקר בימים חמים כשהרבה חיות מתחבאות) והרבה בשביל גן המשחקים הנהדר קצת אחרי הכניסה לגן החיות. שווה להביא בגדי ים ובגדים להחלפה, בקיץ הם פותחים משחקי מים בחוץ.

בוורסטר (Worcester), מסצ’וסטס יש מוזיאון נחמד שנקרא EcoTarium שהילדים שלי אוהבים (כנראה ידבר יותר לגדול/ה, יש פינת משחקים לקטנטנים אבל כשאנחנו היינו היא היתה די עמוסה). יש קצת חיות, גן משחקים מקסים בחוץ, רכבת קטנה שעושה סיבובים, וכל מיני פינות מדעיות בפנים.

בבוסטון עצמה, המלצות מוכוונות ילדים:

• New England Aquarium – אנחנו מעדיפים את זה של מיסטיק, אבל אם אוהבים ויש זמן ותקציב, גם זה של בוסטון מוצלח.
    • מוזיאון הילדים – גדול ושווה, אנחנו בדרך כלל יוצאים בתחושה שלא ראינו אפילו רבע.
    • מוזיאון המדע – נחמד, אבל לא דיבר כ”כ לילדים שלי עד גיל חמש בערך. 

תיהנו!

גלי

• @galialon

אז אם כבר התחלת ברשימה אוסיף רק את המקום הזה.

פנינה נחבאת שלא ראיתי כמותה ומעטים מכירים אותה.

כמובן שחוץ ממוזיאונים יש לבוסטון עוד הרבה מה להציע.

• @Lolo1

פעילויות לבני שנתיים יהיה קשה למצוא בפורום.

העצירה הפופולרית בניו פורט עלולה להיות לא רלבנטית לילדים קטנים.

אולי תשקלו עצירה ב- Plimoth Plantation.

אפשר גם לבקר ברפליקה של המייפלאור שעוגנת  לא רחוק.

בבוסטון אפשר ללכת עם הילדים לסיור בברווז ואל תוותרו על הביקור במוזיאון המדע  

• מצטרף לממליצים על מוזיאון המדע והאקוואריום, אם כי אני מסכים שלגיל שנתיים המוזיאון פחות מושך.

מיסטיק (פיצה) נחמדה, אבל מבחינתי רק בגלל ג’וליה רוברטס 🤗

• @רוני-סופר

אה כן, לא חשבתי על זה! דווקא לתערוכת פרחי הזכוכית שקישרת אליה לא התחברנו כל כך, אולי בגלל שהם נראים כל כך מציאותיים והרגשנו כמו במוזיאון בוטני… לילדים שלנו לא היתה סבלנות, אבל מסכימה שהמוצגים מרשימים ברמת הפירוט שלהם. בן החמש שלי (בזמנו) דווקא מאוד אהב את תצוגת האבנים באותו מוזיאון.

עוד פעילות שיכולה להיות כיפית עם ילדים קטנים היא ביקור בחווה – מאכילים קצת חיות, נוסעים בטרקטור, לפעמים יש מבוך תירס או פינות יצירה – כל חווה מציעה דברים קצת שונים. חמוד ומקומי, אם אתם בקטע.

בחזרה