בחזרה

מסלול באיזור קייפטאון/נתיב הגנים באוגוסט-ספטמבר • היי,

   

  אנחנו מתכננים טיול לאיזור קייפטאון, הסביבה ונתיב הגנים בסוף אוגוסט/תחילת ספטמבר. האם מזג האוויר כבר מתייצב בעונה הזו (על אף שבאוגוסט גשום)? ראינו שיש פריחה מרשימה באיזור בעונה הזו, היכן ניתן לראות אותה מבלי להתרחק יותר מדי צפונה, והאם היא אכן מרשימה? נשמח לשמוע גם להמלצות לתכנון הטיול וחלוקת הזמן.

  תודה מראש! • @oguthman

  אוגוסט, עדיין חורף ואפשר לצפות לגשם. בספטמבר, זו תקופת מעבר, מאוד קשה לחזות את מזג האויר באזור זה. יכול להיות נפלא ויכול להיות נאחס. 

  בנושא הפריחה. האם הכוונה לפריחה הגדולה באזור נמאקווהלאנד, או הפריחה באזור הכף המערבי? • @eytanin

  דרום אפריקה באוגוסט

  האביב באוויר, הפרחים בחוף המערבי בפריחה, בחודש אוגוסט ניתן עדיין לחוש קור לאורך מרבית דרום אפריקה. הסופות עדיין מביאות גשם לאזור הקייפ, שלג עדיין מכסה את הפסגות של אזור הרי הדרקנסברג הדרומי. יש לצפות למזג אוויר קריר ברחבי דרום אפריקה, למעט דרבן. החוף בקוואזולו נטאל הוא עדיין טוב חם ושטוף שמש.

  אוגוסט הוא החודש היבש ביותר באזור הבושוולד האפריקאי, זה הוא הזמן הטוב ביותר לתצפית קלה לאיתור חיות הבר סביב מקווי מים והנהרות. אין חופשות בתי ספר בחודש אוגוסט, אבל זה עדיין זמן מאוד פופולרי אצל המקומיים לבקר בפארקים הלאומיים לכן מומלץ בהחלט להזמין מראש מקום. החלק הדרומי של פארק קרוגר עמוס במיוחד בתחילת אוגוסט, זה הזמן שמתקיים כאן מרתון פארק קרוגר.

  נתיב הלוויתנים מקייפטאון לנתיב הגנים מאוד עמוס, אפשר לצפות בלווייתני הימין הדרומי, אימהות וגורים ששוחים מאוד קרוב לחוף למרות הים קר. החורף מייצר את התנאים הטובים ביותר לגלישת גלים בקייפ. אז אם אתם מחפשים ללמוד לגלוש, אוגוסט הוא זמן טוב לצאת לאחד מבתי הספר לגלישה. • @eytanin

  הכוונה לאיזור הכף המערבי. אלא אם כן מומלץ להגיע במיוחד לנמאקווהלאנד?


 

בחזרה