בחזרה

חלוקת הזמן ומקומות לינה ברומא ודרום איטליה

• משפחה עם 3 ילדים ( 8,15,19) לרשותינו 7 ימים כוללהטיסות וברצונינו לטעום מרומא וגם מדרום לה. אזור אמלפי וסורנטו.

חשבנו להיות 2 לילות ראשונים ברומא. להמשיך דרומה ובלילה האחרון לישון בשדה התעופה ברומא.כך שיהיו לנו נטו 4 ימים לאזור הדרום. היכן כדאי ללון? האם להגיע לפומפיי? לווזוב? אשמח להמלצות שיתאימו לזמן הקצר הזה.

תודה

• @נוריתק אמר:

היכן כדאי ללון?

בסורנטו/מפרץ סורנטו.

• הנהלת הפורום

@נוריתק

מאד תלוי מה שעת ההמראה והנחיתה.

אני לא הייתי מפצלת את הטיול לפעמיים רומא-אלא מסיימת ברומא (בתלות של שעות הטיסה)

ולגבי לינה- פונקציה של יעדי הטיול שלכם.

אבל בגדול לינה במפרץ סורנטו תתן לכם מענה לרוב היעדים.

תביאו רק בחשבון שבקיץ התנועה עמוסה למדי.

ו...חובה לינה עם מיזוג אוויר.

באביב---סיפור אחר.

• @נוריתק

לינה בסורנטו

אני הייתי יוצא קודם לדרום עם רכב שנלקח מהשדה ואז מסיים ברומא ומחזיר את הרכב ולשדה נוסע עם מונית או שאטל

מתי הטיסה לרומא נוחתת ומתי הטיסה חזרה?

• @יונית

היי

טסים בפסח.

• הנהלת הפורום

@נוריתק

בפסח--(שימי לב כולל פסחא? יום שישי הטוב? אירועים? מקומות סגורים? ) אני הייתי נזהרת בהיבטי מזג אוויר- מתמקמת בלינה אחת לטובת חופי אמלפי.

מכאן זה שיקול שלכם -לינה במלון מרוחק מסורנטו יותר כמה ק”מ (רצוי שיש בו מסעדה פעילה) או מלון בתוך קורסו איטליה ומרכז סורנטו ולצאת בערב לשוטט- זה לגמרי סוגי לינה שונים בהתאם לאיפיוני המשפחה.

לשים לב להיבט החניה בלינה- האם חניה פרטית (לרוב בתשלום של כ20-30€) מובטחת? או כותבים ש”יש חניה בקרבת מקום ולא נדרשת הזמנה מראש אבל יש תשלום” שזה בעברית לכו תחפשו לכם איפה להחנות את המכונית במרכז העיר בהצלחה, או כמובן מחוץ לסורנטו עם חניה פרטית חינם (גם יש).

בכל מקרה-הייתי מתמקדת בלינה אחת- ולא מפצלת לינות כי אתם תלוים גם במזג אוויר, אירועים ומזל, וכמות הימים קטנה.

• @יונית

תודה רבה

בחזרה