בחזרה

לונדון

• הי,

אנחנו זוג + 2 ילדים הגדולה בת 5 וקטן בן שנה 

מתכננים לנסוע ללונדון וכבר הזמנו כרטיסים.. 

1.  איזה בתי מלון מומלצים בלונדון מבחינת מיקום ונוחות הכל יקר אני רואה.. אנימממש לא כזה משתמשת במלון בדרך כלל וחבל על הכסף 

1. מתלבטת אם כן לנסוע לצרפת באמצע הטיול .. ליומיים? המלצות משה

תודה רבה 

• @רשא89

פעם ראשונה בלונדון? לכמה זמן נוסעים? מתי?

אם אתם נוסעים לשבוע וזו פעם ראשונה שלכם, ותרו על צרפת.

שאלת המלון היא כל כך כללית שאי אפשר בכלל לענות עליה – כן, לונדון יקרה… אבל כבר הזמנתם כרטיסים.

אם אתם לא אנשי מלונות, אולי תקחו דירה? או בחדר בדירה גדולה אם אתם רוצים להוזיל עלויות… יש מיליון ואחד אפשרויות

• @David_3686930

תודה רבה על המענה המהיר…

אנחנו פעם ראשונה בלונדון.. 

טסים ל 8 ימים מלאים.. מ 8/6 עד 15/6 

אנחנו לא אנשי דירות.. מלון סבבה אבל לא מוגזם כי במלונות באירופה כל הזמן משלמת סתם כסף.. הכוונה שאין במלון משהו מיוחד.. העיקר שיהיה במיקום נוח.. 

• היינו במלון סנט.גיליס.המיקום שלו מעולה.

תבדקו מחיר ישירות וגם דרך בוקינג.

• @רשא89

אנחנו היינו עם שני ילדים בלונדון בחודש אוקטובר והזמנו דרך בוקינג את המלון ווסטמיניסטר פארק פלאזה (https://www.booking.com/hotel/gb/park-plaza-westminster-bridge.he.html). 

ממליץ בחום. לא היה כזה יקר והמיקום שלו מושלם מבחינתי. מרחק הליכה קצרצר מהביג בן, לונדון איי וכד’. ואם רוצים להגיע לאיזורים מרכזיים אחרים כמו פיקדילי וכד’, כמהדקות נסיעה באנדרגראונד ואתם שם…

המלון עצמו הוא מפואר מאוד ולא האמנו שזה מה שקיבלנו למחיר ששילמנו. אני זוכר שהמחיר היה זול יותר מכל מלון אחר שהיה באיזור מרכזי כזה…

שווה בדיקה

• הי,

היינו במלון פרימייר אין בלסטר סקוור – מיקום מעולה ממש, והיה מחיר מצויין!!! ילדים לא משלמים על ארוחת בוקר.

• ממליצה על פרמייר אין קינגס קרוס. מלון נהדר במיקום מעולה (בכלל רשת מומלצת).

ותרו על נסיעה לפריז. יש המון מה לראות בלונדון ובסביבתה.

• @רשא89

הייתי ממליצה לבדוק את רשת הולידיי אין, הייתי בשניים שלהם בעבר. 

פעם ראשונה בלונדון, 8 ימים עם ילדים קטנים, לא הייתי מצרפת את צרפת.

• @yaffabe

היי ,

צרפת תשאירו לפעם אחרת , לא מערבבים בשר וחלב 🤣, 

לינה : 

עם ילדים קטנים אני הייתי ממליץ לחפש קרוב למרכז העיר , כמה שפחות נסיעות ארוכות וכמה שפחות החלפת רכבות או אוטובוסים בדרך ליעד , חשוב מאד מלון שיש בקרבתו תחנת טיוב (אפשר גם תחנת אוטובוס אבל ממולץ יותר טיוב(רכבת תחתית) .

המלונות ככול שהם קרובים למרכז הם יקרים יותר , אבל אפשר למצוא מלונות בכול האתרים לחיפוש מלונות שהם נקיים , אל תצפו לשום דבר מפואר , תבדקו האם יש מעלית כי אתם עם ילדים , תבדקו ארוחת בוקר , אני תמיד בודק את הביקורות של המטיילים שהיו שם זה נותן את האינדקציה הכי טובה , 

לא יודע לכמה זמן אתם נוסעים , אבל ילדים בגילאים שלכם לא משלמים בתחבורה ציבורית אבל לכם אולי כדי לקנות את הטרוול כארד של הרכבת הארצית ולהשתמש בהנחה של 1+1 בהרבה אטרקציות בלונדון , תבדקו לגבי זה באתר “שאל לונדוני”

• @רשא89

היי,

אנחנו עשינו טיול פריז ולונדון. נחתנו בפריז, היינו בה יומיים וחצי ואז לקחנו את הרכבת ללונדון. הרכבת מאוד יקרה וככל שתזמינו את הכרטיסים מוקדם יותר היא תהיה זולה יותר.

כדאי לטוס לפריז ולחזור מלונדון או להיפך. הלוך חזור ברכבת ייקר מאוד את הטיול.

בשתי הערים לקחנו דירות באייר bnb במקומות מאוד נוחים.

בלונדון הדירה הייתה ליד תחנת נוטינג היל, אחרי זה גילינו שאלעד שמחיוב מערוץ 12 נותן תקצירים מאותו רחוב ממש שהדירה הייתה. היה לנו כרטיס עם נסיעות חופשי ככה שזה לא ממש משנה איפה אתם שוכרים, כל עוד נמצאים באיזור 1 או 2.

• @ניתאי-א

טיסה מפריז ללונדון יכולה להיות זולה בהרבה מהרכבת.

• @Sailor

הטיסה אולי אבל אם תחשב את המחיר של הנסיעה אל ומ שדה התעופה ל3 אנשים לא בטוח שזה יהיה יותר זול. מה שבטוח שרכבת יהיה הרבה יותר מהיר להגיע למרכז העיר

בחזרה