בחזרה

אחרי יום בזולדן, חם אבל איכות השלג

• גבוהה מאד. האתר מזכיר לי משום מה את לה טוויל, נראה לי שבגלל המפנה לשמש. השחורים ממש לא שחורים, חוץ מ 22 לגיגיוך שהיה מאתגר במיוחד בסוף היום. היו מוגולים שהרימו את האווירה... האקווה דום גם היה פינוק מגניב בסוף היום. ס"ה יום נחמד מאד.

• @rozmar

אנחנו בשלדמינג, ותנאי הגלישה פשוט חלומיים. היום היה חם מאד, אבל כמויות האדירות של השלג שירדו העונה, עם מיעוט משמעותי של גולשים, הותירו את המסלולים במצב משובח כל היום. ירדנו מההר כשהמעליות כבר לא פעלו. תענוג. 

ד. 

• @DoronM

בזולדן היו המון אנשים יחסית ליום חמישי. בכל מקרה, האיזור במצב מצויין. תהנו

• @rozmar

היום הייתי בסן אנטון, או כפי שהמקומיים התעקשו לקרוא לו סנקט אנטון. ממש קולורדו פה, היה לי יותר קשה למצוא מסלולים בלי מוגולים מאשר מסלולים מוחלקים. והאוסטרים מדלגים על מוגולים כמו עיזי הרים על קפאין. חום היסטרי-13 מעלות. ועם השמש החזקה אני נראית כמו הומר סימפסון אדמדם. אני מתלבטת קצת לגבי מחר- לך/צורס או אישגל. נראה מה יבוא לי אחרי חיטוט קצר ברשת. 

• @rozmar

עם מה אנשים גולשים – חוץ ממכנסי סקי ?

סיבת ההתעניינות  – ול טורנס בשבוע הראשון של אפריל ….

• @jisaacs

היום ראיתי מישהו שגולש עם הטייטס של החבר'ה המהירים וטי שרט לבנה, חולצות קצרות המון. ווסטים. הכל מכל וכל. אני נזלתי היום באישגל, חום היסטרי ועוד ירדתי בגלישה למקום הלא נכון כך שעוד צעדתי יופי עם המגלשיים. הבגדים שלי צריכים כביסה כפולה...

בחזרה