בחזרה

מדריד - פארקי שעשועים

• שלום

אנחנו נוסעים למדריד בתחילת יוני עם ילדים בני 3-16.
    מעוניינים לבחור פארק שעשועים אחד-  וורנר / הפארק שבתוך העיר .

מישהו יודע מה ההבדלים...מה יותר שווה…?

תודה

• פארק וורנר הוא פארק גדול עם המתקנים הרגילים כמו שיש בכל הפארקים הגדולים האחרים באירופה. התפאורה של הפארק היא מהסרטים של וורנר וDC זאת אומרת באגס באני, סופרמן, באטמן ועוד. התורים בפארק קצרים יותר מהפארק בתוך מדריד. בנוסף למתקנים יש גם הופעות, בספרדית. אפשר לבלות בפארק הזה יום שלם. מהצהריים עד הסגירה.

הפארק בתוך מדריד הוא קצת שונה. יש בו מתקנים שלא פוגשים בפארקים אחרים. הם קצת יותר אקסטרימיים. הפארק הזה קטן יותר וצפוף יותר מפארק וורנר ולכן התורים למתקנים שלו ארוכים יותר. בשעות העומס,  בערך שעה המתנה למתקן. בערב, לקראת הסגירה התורים מתקצרים.

אם עוד לא הייתם בפארק גדול באירופה אז אני ממליץ על וורנר. גדול יותר ורגוע יותר. קלאסי.

אנחנו ביקרנו כבר ביותר מעשרה פארקים שונים באירופה אז מצאנו את פארקה אטראקסיונס מדריד מיוחד יותר ומצא חן בעינינו.

• @eladw

כן.. גם אנחנו כבר בקרנו בכל הגדולים באירופה ולכן ההתלבטות…
    וגם בגלל מפתח הגילאים אצלנו

• @אורן-45

אני עושה סקר משפחתי. בינתיים אתה יכול לקרוא את התיאור שלי על הטיול שלנו במדריד.
    היינו בשני הפארקים.
    השבוע שלנו במדריד בקיץ

• @אורן-45

היינו בלונה פארק שבתוך מדריד ומאוד נהננו. אם אתם מתלבטים בין הפארקים פשוט תיכנו לשני האתרים ותראו את המתקנים, ועל פי זה תחליטו מה מדבר יותר לליבכם. 
    הנה סיכום הטיול שלנו, תוכלו להוציא משם עוד רעיונות למסלולים ואטרקציות (למשל האומגה בטולדו 😍  )

https://bit.ly/2WmWCl6

• @סיון-ר

תודה לכולם !

בחזרה