בחזרה

בוסטון/טורונטו - בדרך למפלי הניאגרה

• שלום 

מתכננים לנחות 28/8-5/9 נחתיה והמראה חזרה מניו יורק

3 ימים אחרונים מעוניין להשאיר לניו יורק משם המראה חזרה הבייתה

אנחנו זוג  רוצים להגיע למפלים הניאגרה בדרך להיות גם באגמי האצבעות מערת הנטיפים וקורניניג(מוזיאון הזכוכית)

האם כדאי  לעבור דרך בוסטון  וזה אומר  כנראה לא ללהתעכב בטורנטו

או לנסוע במסלול אחר ?

• @shauli1a

לא יודע מה שעות הטיסה ומה זה אומר בדיוק 3 ימים אחרונים לניו יורק. אבל לפי חישובי יש לכם לא יותר מ-6 ימים לטיול.

ביום הראשון –  תלוי בשעת הנחיתה ומצב העייפות (גם בטיסת הלילה הישירה מתעייפים)

ביום השישי – האם רוצים לישון במנהטן? ואם כן מה שעת ההגעה? אם לא – האם אמורים לישון כמעט בכניסה לעיר?

נסיעה לניאגרה ביום אחד זה סיוט לטעמי – יום שלם של נסיעה. ביומיים זה אפשרי, אבל עדיין המון שעות נסיעה. ולכן אני הייתי מרגיש נוח יותר עם 3 ימי נסיעה.

כלומר הלוך ושוב בנסיעה זה קצת לחוץ (לא לשכוח חצי יום בניאגרה), ובכל מקרה אני לא רואה איך אפשר לשלב את בוסטון וטורונטו. לא רק שהערים הללו זה סטייה של כמה שעות טובות מהמסלול, אלא גם שמן הסתם תרצו להקדיש לעיר לפחות יום אחד שלם (אלו ערים ששוות גם כמה ימים שלמים).

אם תטוסו כיוון אחד אז זה כבר נהיה יותר מרווח ואפשר לשקול לשלב אחת משתי הערים.

• @אנשיםטובים

תכנון ראשוני

יום ד- נחיתה צהריים ניו יורק נסיעה לבסוטון

יום ה- בוסטון- אלבני

יום ו- מערת נטיפים-Howe Caverns- מפלי ניאגרה

יום ש- מפלי ניאגרה

יום א- אגמי אצבעות-קורנינג- בינגמהטון

יום ב – וודברי- גרזי גארדן

יום ג     ניו יורק

יום ד    ניו יורק

יום ה  ניו יורק

• @shauli1a

יום ראשון נראה לי קצת בעייתי מבחינת העומס.  ראשית, נסיעה מהניאגרה לאיזור אגמי האצבעות (ואני אניח מתכוונים לאיתקה), איתקה, Watkins Glen, מוזיאון הזכוכית בקורנינג ואחר כך נסיעה עד בינגהמפטון (לא זוכר את המרחק.  מעריך שמדובר בשעה או קצת יותר).  לדעתי רצוי לחלק את היום הזה ליומיים.

• @shauli1a

אני מסתכל על הטיול שלכם ורואה שכמעט חצי מהזמן האפקטיבי של הטיול אתם במעברים. אני באופן אישי לא אוהב את זה, אם כי אני יודע שיש דעות שונות…

ביום הראשון – שימו לב לשעת הנחיתה, מצב העיפות (גם אחרי לילה קצר/לבן וגם הפרש שעות), שקללו כשעתיים מרגע הנחיתה עד היציאה לדרך. עד כמה תוכלו לנהוג עד בוסטון ביום הזה?

מתי בכלל תהיו בבוסטון? בערב של היום הראשון זה בכלל לא נראה לי ריאלי (כאמור לא בטוח שתגיעו עד בוסטון). ביום השני – יוצאים בבוקר מבוסטון? אז לא תהיו בבוסטון ובשביל מה נסעתם. אם יוצאים אחר הצהריים מבוסטון – אז יש לכם פחות מיום אחד בעיר. מה כבר תספיקו? הארכתם את הדרך לאלבני בכמעט 5 שעות נסיעה, כדי להיות 6-7 שעות בבוסטון?

בדרך לניאגרה – יש לכם בכיף 6 שעות נסיעה. היות ולא תכננתם הרבה בדרך אז תספיקו, אבל זה סתם נראה לי מתיש

אחרי הניאגרה – לא תספיקו את “אגמי האצבעות”. תספיקו אתר אחד או שניים באגמים. כל אתר הרי לוקח בקלות 3 שעות ברוטו וחלקם גם יותר (כולל סטייה מהדרך).

• @אנשיםטובים

לא ממליצה על נהיגה ארוכה ביום הנחיתה, הג'ט לג והעייפות משפיעים על הנהג ומכאן גם על בטיחות הנסיעה. 

בחזרה