בחזרה

טיפים לטיול עם תינוקת בברלין...?

• אני טסה בעוד שבועיים לברלין עם תינוקת בת חצי שנה (וגם ילדה בת עשר ואמא בת 70...יהיה מעניין...) ואני פתאום קצת בלחץ- אף פעם לא טסתי עם תינוק לעיר- תמיד היה לנו רכב והכל נראה לי יותר קל עם רכב...אז יש לי כמה שאלות – 

כמה שאלות ספציפיות על העיר למי שמכיר אותה- כמה מקובל להניק בבתי קפה/ מקומות ציבוריים…? כמובן שעם כיסוי הנקה- לא חושפת שום איבר.

איפה מחליפים חיתול…? האם מקובל שבמסעדות יש בשירותים עמדת החתלה…? 

וגם- שאלה כללית לנוסעים עם תינוקות- איך הכי נוח לקלח תינוק בגיל הזה במלון שבו אין אמבטיה…? יש לי אמבטיה מתנפחת שאני שוקלת לקחת...אבל היא תופסת משקל ומקום במזוודה...אז אני מתלבטת האם כדאי לחשוב על פתרון אחר..

והתלבטות לגבי עגלה- יש לנו עגלה מסיבית וכבדה – אבל נוחה מאוד לתינוקת ולעומת זה טיולון קל משקל שמתקפל לגודל של תיק- שהוא פחות מרווח לקטנה ולא נשכב לגמרי...- מה כדאי לקחת איתי…?

• @hadas2308

אלו מחשבותי לערב החד: תינוקות, סובלים יותר ממבוגרים משינוי הלחץ בעת הטיסה. 

במקום כמו ברלין שבה המדרכות טובות, אין בעיה לנוע עם העגלה ממקום למקום. הכי פשוט לרחוץ תינוקות בכיור שבמלון. רק לשים לב לחילופי המים החמים והקרים. 

• @hadas2308

אני גם מקלחת בכיור- פורסת בכיור חיתול בד מטעמי היגיינה ועל זה מקלחת

לוקחת את העגלה הכבדה והנוחה. את מוסרת לפני הטיסה, מקבלת ישר אחרי ואת יודעת שיש לתינוקת מקום נוח ובטוח לישון.

(אנחנו עוטפים את העגלה לפני הטיסה)

לא יודעת לגבי שאר השאלות אבל כשהייתי בברלין יו המון תינוקות וילדים- גם תירים וגם מקומיים

בחזרה