בחזרה

המלצה על עיירה נחמדה ללינה של כמה ימים באיזור מרחק נסיעה מבוסטון

• שלום

טסים בסוף מאי לבוסטון לכנס ומחפשים עיירה נחמדה או איזור  ללינה  וכבסיס יציאה לטיולים יומיים 3-4 ימים לפני המעבר לעיר.

האם רכב שכור בתוך בוסטון עצמה נוח להתניידות בעיר 5-6 ימים?, או שכדאי להתנייד אחרת?

הכנס עצמו יהיה ב:

Boston Convention and Exposition Center-BCEC

Address: 
    Boston Convention and Exhibition Center (BCEC) 415 Summer St, Boston, MA 02210

ואם למישהו יש המלצות למלון בוטיק קטן באיזור אשמח לשמוע

מעדיף ללון לא עם המוני באי הכנס

• @dregev03

נתחיל המתשובה הקלה.  אם מדובר בלינה ובהתניידות בתוך העיר בוסטון עצמה, אז רכב יכול להיות נטל בגלל הצורך למצוא חניה ולשלם על החניה.  במקביל, בבוסטון יש תחבורה ציבורית טובה (ה- T).  במיוחד בחלקים המרכזיים של בוסטון, ולכן אין ממש צורך ברכב פרטי.

אם הלינה היא מחוץ לבוסטון או שהכוונה היא להסתובב מחוץ לעיר, כנראה שיש צורך ברכב.

אם אתם מחפשים מקום לבילוי של מספר ימים לפני הכניסה לעיר בוסטון לצורך הכנס, אפשר לעשות טיולים באיזור תוך לינה מחוץ לבוסטון (והתניידות ברכב, כמובן).  איזור שיכול להתאים הוא ההרים הלבנים בניו המפשייר, מרחק של כ- 3 שעות הגה מבוסטון.  אפשרות נוספת היא צפון מסצ’וסטס, שיכול להיות בסיס לטיול יום בהרים הלבנים, טיול בצפון מסצ’וסטס וגם גיחה לחלק הדרום מזרחי של מיין.

• @dhz

תודה אקרא קצת 

• @dregev03

בתוך בוסטון רכב הוא נטל.  מיקום הכנס הוא המרכז של  המרכז.  התחבורה הציבורית מעולה. יחד עם זה לינה במרכז יקרה למדי.

לא יכולה להמליץ על מקום לינה מאחר ואני מתגוררת בבית המשפחה יחד עם זה חפש מקום שיש  בקרבתו תחנת T שזו הרכבת התחתית. אגב אפשר להגיע  משדה התעופה העירה  בחינם בתחבורה ציבורית.

• @4muki5

שוב תודה

הפנמתי את נושא הרכב ונראה איך אפשר להחזיר לפני ההתמקמות בבוסטון. לגבי מחיר המלון אין לי הרבה ברירה כי אני חייב להיות קרוב כמרחק הליכה מהכנס. 

בימים הקרובים לא אראה כאן הודעות כי אני יוצא לטרק בירדן אבל אשמח להמלצה ספציפית על עיירה נחמדה בהרים הלבנים או בכל מקום אחר שנמצא במרחק נסיעה סבירה מהעיר באיזור שנחמד לטייל בו

בחזרה