בחזרה

טיול בקרוואן לזוג מבוגר, 3 חודשים, סידני לקרנס. עצות בבקשה לחניונים. • אנחנו מתכננים טיול של 3 חודשים, דצמבר ינואר פברואר, בקרוואן מסידני לקרנס, לא רק בחוף.

  מבקשים עצה כיצד להזמין פארק קרוואנים, כמה זמן מראש, באיזו רשת אם בכלל ואיך מתמודדים עם הפרש עלויות בין הפארקים השונים, כרטיס חבר, דילים וכו’.

  תודה • @ilan128

  בהנחה שאתם מעוניינים לחנות בפארקים עם כל החיבורים הנדרשים אז יש כמה רשתות. הגדולות הן

  Big 4

  Top Parks

  בחלק מהפארקים יש דילים שאם ישנים מספר לילות מקבלים לילה נוסף חינם.

  בשתי הרשתות יש כרטיס חבר בעלות שמחזירה את עצמה די מהר אבל לא בהכרח צריך כי יש פארקים שנותנים הנחה זהה למי שמטייל עם קראוון שכור. כדאי לבדוק באתרים של הרשתות את התנאים.

  בנוסף, אתם מטיילים בתקופה עמוסה אז ייתכן שתצטרכו להזמין מקומות מראש לפעמים (לפחות כמה ימים קדימה).

  ומילה על מזג האויר, העונה לא ממש מתאימה לצפון קווינסלנד כי יהיה חם מאוד, לח וגשום. ממליץ לשנות כיוון ולעשות מסלול מאדלייד, למלבורן, לסידני ולסיים בבריסביין. אם מזג האוויר בבריסביין יהיה סביר תעלו עוד קצת צפונה ותחזרו לבריסביין לטיסה. • תודה, נבחן את המסלול שוב


 • לפני  חודש גמרנו טיול של 3 חודשים באוסטרליה עם קראוואן ואנחנו גם זוג מבוגרים 60++ . אין צורך בהזמנה מראש המבחר גדול ויש פארקים רבים בכל איזור , מחירים הם בין 25 דולר לזולים עד 45 ליקרים ביותר. ממליץ מאוד להרשם למועדון כפי שכבר הוצע . אנחנו הינו חברים ב  BIG4 , חברות שמעבר להנחות גם מפשטת את הליך הרישום . תכנסו למרכז מבקרים כל שהו וקחו חוברת איזורית עם רשימה מלאה של כל הפארקים זה עוזר מאוד בדרך . אתם יכולים להזמין מפארק אחד מקומות לפארק אחר ברשת במידה ויש עומס . אני מצטרף להמלצה של טומס לגבי השינוי במסלול ובהחלט היתי שוקל להוסיף את הקטע מאדליד עד לאליס ספרינג והמרכז האדום אולורו ,קניון המלכים וכו . 3 חודשים הם זמן מספיק להרחיב את המסלול

    • @dpaul

  הערה קטנה לגבי הזמנות מראש.

  אם סיימתם לטייל לפני חודש אז שים לב שזו לא אותה תקופה עליה מדבר הגולש השני דשהיא הרבה יותר עמוסה ובהחלט ייתכן שנדרש להזמין מראש, במיוחד בחניונים של ביג 4 ודומיהם.


 

בחזרה