בחזרה

רוצים המלצות לכמה ימים בניו דלהי

• בדרך לנאפל אנו רוצים לעצור כמה ימים בדלהי. יש המלצות איפה לישון (לא מחפשים הכי זול שיהיה נקי ומקום טוב) ואתרים ממומלצים ליומיים גג שלושה...

• מבחינת מלונות יש הרבה מאד מלונות טובים בניו דלהי בטווחים של כמה עשרות $ – צריך לבדוק בבוקינג.  מבחינת אתרים – דלהי מלאה באתרים מעניינים. רשימה חלקית: המבצר האדום, המסגד הגדול, קבר הומאיון, קוטאב מינאר, ראג’פאת ושער הודו (India Gate) ועוד. ייתכן בהחלט וכדאי להקדיש חצי יום לנסיעה לאגרה ולטאג’ מאהאל (שעתיים-שלוש נסיעה מדלהי, סגור בימי ו’)

• @ran_amitai

רן תודה רבה. כן יש בבוקינג מלא אופציות… אם כדאי למצוא משהוא באיזור המיין-בזאר?

• @leshed

לא רן ; אבל …

אני מציעה שתקח מפת דלהי תמקד את נקודות הענין שלכם ובהתאם חפש מלון! 

כל מה שרן ציין מענין – יש בדלהי מטרו שעובדת מעולה- וניתן לשכור ליום נהג ורכב;

לגבי אגרה אותו דבר – כדאי לשכור רכב ונהג- לצאת על הבוקר 04:30 – מגיעים בול לזריחה על הבאג׳ ביקור באתר וחזרה לדלהי- אגרה עצמה  🤦‍♀️.

• @leshed

אפשר בהחלט במיין בזאר – השאלה אם תסתדרו עם האוירה שמסביב (האזור של המיין בזאר די מלוכלך ומבולגן בהשוואה לאזורים של ניו דלהי ואמרתם שאתם מחפשים מקום טוב). אבל יש מספר מלונות סבירי בהחלט במיין בזאר ולדוגמא: ג’יוטי מאהאל, שלטון, מטרופוליס ובטווח מחירים קצת יותר נמוך ועדיין לדעתי חדרים בהחלט טובים – אג’אי ואנופ. באזור ניו דלהי כדאי לבדוק את ה YMCA/YWCA (אני שמעתי עליהם ביקורות טובות ממטיילים). אני כאמור מכיר טוב את המיין בזאר ולדעתי המקומות שציינתי הם כאמור בהחלט סבירים ודי זולים – עד 30-40$ לחדר. כפי שצילה אמרה – היום ניתן להגיע כמעט לכל מקום בדלהי עם המטרו אבל לטיול של יום כדאי לקחת רכב עם נהג לכל היום

בחזרה