בחזרה

טיול לזוג בני שישים לפלורידה- לאן וכמה זמן?

• מאוד אשמח לקבל המלצה. חשבנו לטוס מישראל לאורלנדו , ד.א כבר היתי שם לפני 20 שנה 5 ימים, משם באוטו לנסוע לכיוון מיאמי כאשר בסיום עושים שייט של 7 ימים לחופי הקריבים.

כמה זמן ואיזה מסלול אתם ממליצים לנו?

• @manuelto

למתי מתוכנן הטיול?

אם ציינתם אורלנדו – אז אני מניח שפארקי שעשועים בתכנון?

אם מתוכננים פארקי שעשועים ורוצים גם לעשות טיול רכוב בחלקים של פלורידה אז מעבר לשבוע של קרוז – צריך לפחות 5 – 6 ימים אורלנדו + לפחות 4-5 ימים אם רוצים לבקר במיאמי ובקי ווסט וקצת בינהם  וכמובן שתמיד אפשר להוסיף עוד ולהרחיב את הטיול

• @דור-ד

דור תודה.

מי מוכן לשתף אותי לפי מה שדור כתב, כ- 10 ימים  בפלורידה לפני ההפלגה, איזה תכנים היו ממליצים לי , שוב לזוג מבוגר, אך צעיר ברוחו.

• @manuelto

הי, אני מזמינה אתכם לקרוא את הפוסט המפורט שלי על הטיול שעשינו בפלורידה בפברואר 2018. אנחנו זוג בני 60 וטילנו ברכב במשך שבועיים מניו אורלינס למיאמי. תמצאו את הפוסט אם תכתבו בחיפוש שם משתמש dafna589 ובתגיות ניו אורלינס.

תהנו מהטיול!

• @manuelto

אנחנו נמצאים בפלורידה סיטי .היינו שלשה ימים בפורט לודרדיל משם יצאנו להפלגה לשבוע באיים הקריביים חזרנו חיכה לנו רכב ששכרנו  ומשם המשכנו למיאמי יום אחד.חזרנו לפלורידה סיטי ליומים נסענו לקי ווסט ליום חזרנו בערב למחרת נוסעים לאורלנדו לשבוע.התוכנית שלנו עם אפשרות לשינויים .תהנו 

בחזרה