בחזרה

התייעצות לטיול באיטליה

• שלום לכם, ברצוני להתייעץ על טיול באיטליה. נוחתים במילאנו בשעת בוקר וטסים ממילאנו לאחר 9 ימים בטיסת לילה. זה לא הטיול הראשון שלנו באיטליה. חשבתי על יומיים באגם קומו או יומיים בברשיה וברגמו אחר כך להגיע ליומיים פירנציה , ואחר כך להפגש עם חברים בפנזאנו. לביקור. ביום האחרון להגיע לפיזה , לוקה מטקוטימי-טרמה ומשם למילאנו שם נלון את הלילה האחרון ונבלה בה את היום האחרון שלנו. ידוע לי שיש פסטיבל יין בטוסקנה ב25.5-26.5 האם יש לכם המלצות כלשהן לטיול במצב רוח רגוע..? אודה לכם

• הנהלת הפורום

@Yael_3414528

זה רגוע? ממילאנו- לאחד האגמים -ואז יומיים פירנצה- ואח”כ ביקור חברים בפזאנו כמה ימים- ואז בנשימה אחת דרך פיזה-לוקה-מטקוטימי טרמה--מילאנו….

ואם יש חברים בפאזנו---אז בטח הם יכולים לבדוק פסטיבלים מקומיים,כאלו שרק מקומיים מכירים.

בכל אופן קצת רחוק יותר באומבריה גוביו- ביום ראשון האחרון של מאי-מצעד הקשתים

• @יונית

היי יונית. ממילאנו לקומו זה שעה. עם כל הסידורים ---- שעתיים. מתמקמים. ולמחרת עושים טיול כל שהו סביב קומו . לא חייבים “לגמור” לסמן v על כל מה שיש לראות סביב האגם. (היינו במאג’ורה פעמיים ובכל פעם 3-4 ימים, כך שיש לי הערכה לקצב של המקום). ציינתי שאכן ידוע לי שהנסיעה לפירנצה היא כ-4 שעות.  התוכנית להישאר יומיים. ואחר כך נשארים לנו 5 ימים ברוטו לטוסקנה. ובכל העיירות המרכזיות של דרך הקיאנטי’ היינו ובכיף אנחנו חוזרים לאזור ולא מרגישים מחוייבים לרוץ ממקום למקום. רק אם יש ארוע מיוחד בתקופה.. פיזה ולוקה לא היינו ולכן אנחנו רוצים להיות שם. 

בחזרה